2009 Şubat Anneleri

a.s.tesekkurler 25 subat dedi doktorum ama saglik ocagina asi icin kayit yaptirmaya gittigimde orasida 18 subat dedi ama doktorumun dedigi tarihi bekliyorumsüprizzzzz bir supriz olmaazsa

benim dogumumda insallah 23 subat hihoyyyt aramizda iki gün var cnm :dance: ama tabi bebk 1 hafta önce yada bir hafta sonra gelebilir diyorlar :içelim:

ya galiba benimde Şubatta olacak doğumum.ben marta sarkar diyordum ama geçen ikili test sonucunda 25.2.2009 yazıyordu tarihi...kısmet bakalım ne zaman gelecek bebişlerimiz...

evet aynen sekerim ,bende sabah kalkiyorum azicik göbek var görenler hamile oldugumu farketmiyor bile ,ama bir kahvalti yapiyim birazcik yiyim hemen sisiyor :uhm:
benimde göbegimin sol tarafinda bi sertlik vardi doktorum normal oldugunu söyledi ama devamli bi sertlik degil özellikle sabahlari oluyor fisfisfis

sabirsizlikla su tekmeleri bekliyoruz kizlar
hadi bize iyi tekmelenmeler :roflol: :roflol:

ayyyy cok tatli kücücükler :icecream: benimkide büyümüstür baya kaydirigubbakcemile3
düsünsene bi dergide okudum 5. ayin sonunda beislerimiz 20 cm kadar oluyorlarmis kaydirigubbakcemile2 masallah onlara

maşallah gerçekten aayy nekardar çok büyücekmiş yaa :CüvCüv:

benim dogumumda insallah 23 subat hihoyyyt aramizda iki gün var cnm :dance: ama tabi bebk 1 hafta önce yada bir hafta sonra gelebilir diyorlar :içelim:

ilk bebegin degil mi cinsiyetini ogrendiniz mi ?cok merak ediyorum tabi en onemlisi saglikli olmalari ama merak istehihoyyyt

ilk bebegin degil mi cinsiyetini ogrendiniz mi ?cok merak ediyorum tabi en onemlisi saglikli olmalari ama merak istehihoyyyt

hayir canim iki bucuk yasinda bir oglum var simdikinin cinsiyetini doktorum erkek olarak gördü ama gelecek randevuda emin oluruz demisti ..simdilik oglum olcak :icecream:
bende cok kiz istemistim ama cokta önemli degil saglikli olsunlarda kiz erkek ikiside ana kuzusu :asigim:

haklisin allah her ikisini de anneli bababali buyutsun insallah gamyoncuiremsu

kızlar tickerda bilem cinsiyet diyo. ben iyice merak etmeye başladım. kız mı erkek mi acaba.

inşallah bu sefer gösterirr kerata ya. kaydirigubbakcemile5

ayyy insallah cnm yaa hihoyyyt
nezaman randevun??

eylülün ikinci haftası gidicez sanırım. ayy inşallah gösterir. her gidişimizde bacakları önünde. bişey göremiyor doktor. kız mı çıkacak ne kaydirigubbakcemile3 kızlar göstermezmiş.

çok teşekkürler floryacım, eczane bakmak zor olmaz canım, hastanenin dibinde oturuyorum, 10- 15 kadar eczane var etrafımızda, ben 1 tane eczaneye sormuştum, diğerlerine sormadım, neyse sorayım ozaman, bir de kakao yağını anlamadım, ne yani şimdi, karnımıza kayısı yağı sürsek çocuk sarı mı olacakk?? ya da zeytin yağı, yemyeşil mi olacak ? saçma geldi bana

eylülün ikinci haftası gidicez sanırım. ayy inşallah gösterir. her gidişimizde bacakları önünde. bişey göremiyor doktor. kız mı çıkacak ne kaydirigubbakcemile3 kızlar göstermezmiş.

ayy evet benimde icime kiz dogdu ,benimkinin masallah heryeri aciktaydi kaydirigubbakcemile3 benim bi dahaki randevumda eylülün ikinci haftasi orda kesin olcaz erkek mi gercekten diye hihoyyyt

cnm hadi insallah cabucak gecer zaman a ögrenirsin bebisin cinsiytini kaydirigubbakcemile2
ben ciktim oglumu alcam kresten :enbuyukkk:

bizimki de tedbir olsun diyedir herhalde. buna sevindim saol.
sizin randevunuz izmir de nerde?

kızlar ya sizin de başağrılarınız var mı
2 gündür akşam olduğunda başım ağrıyor
havadan mı acaba anlamadım

:1rolleyes: alemsin. ama çok haklısın.

evet prof.dr.namık demir iyidir. anne karnında bebek ameliyat eden ilk dr. tek dezavantajı çok tercih edildiğinden aşırı hasta yoğunluğu var. randevunuzu önceden almakla iyi etmişsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…