2009 Şubat Anneleri

arkadaşım merhaba bende şubat annesiyim allahın izniyle.sana bişi sormak istiyorum bu kakao yağını aktara sordum bende ama donmuş bir şekilde idi aktar eriticen hergün dedi senınkıde ole mi yani normal midir şimdi almadım daha karar veremedım karnımda kaşınmaya başladı yavaş yavaş..:CüvCüv:

Canım ben balmandol diye bi yağ kullanıyorum eczaneden 5 ytl ye aldım, kuzenime dr u önermişti bende haftada 2 yada 3 ke uyguluyorum deneyin isterseniz tavsiye ederim hem fiyatı da çok uygun

slm kızlar. bugün bi rüya gördüm oglum oluyormuş altını degiştiriyordumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 . rüyası bile çok güzel gerçegi nasıl bir duygudur acaba.hihoyyythihoyyyt rabbim o duyguyu bizlere yaşatsın inşallh:dance::dance:

arkadaşım merhaba bende şubat annesiyim allahın izniyle.sana bişi sormak istiyorum bu kakao yağını aktara sordum bende ama donmuş bir şekilde idi aktar eriticen hergün dedi senınkıde ole mi yani normal midir şimdi almadım daha karar veremedım karnımda kaşınmaya başladı yavaş yavaş..:CüvCüv:

canım bende kakao yağı aldım..
donmuş şekilde olanlarıda var, sıvı şeklinde olanlarıda var ben sıvı şeklinde olandan aldım:CüvCüv:

merhaba ezgim benim aldığım sıvıydı şişede. aldıktan sonra araştırdım has olan kakao yağı sana önerilen gibi katıymış. evet seninki doğrusu aslında. bir an önce karar ver canım.
geçengün ben de farkında olmadan kaşımışım karnımı tırnaklarımın izi kalmış kırmızı kırmızı görünce çatladım sandım korktum tam karnımın ortasındaydı. sonra geçti neyseki.

arkadaşlar 3 lü test sonucum çıktı. ben gitmedim sonuç göstermeye. riskli birşey yok demiş dr. ama gözümüzden herhangi birşeyi kaçırmamış olmak için renkli ultrason yaptıralım demiş. korktum acaba benden bişey mi saklıyorlar diye ama öyle olsa amniyo sıvısı almak isterdi. araştırdım netten 18-22 haftalar arası bebeğin iç organlarını renkli ve detaylı bir şekilde gösteren ultrason. tabi bunu çektirebilmek için daha beklememiz gerek. bir yandan da bebeğimi renkli göreceğime sevindim. inşallah herşey normaldir.

Kızlar ben şimdilik kızıma beşik yerine park yatak almayı düşünüyorum yatak odasına koyucam daha sonra oyun alanı olarak da kullanabilirim.Nasıl fikir sizce siz nasıl beşik alıcaksınız

benimde o yataklar hoşuma gidiyo hem daha kullanışlı gibi inceledim ben gayette sağlam gözüküyodu fiyatı 400 ytl civarındaydı markasını şimdi unuttum altında baya kalın yatağı vardı yerden de yüksek bilmiyorum da yinede araştırmak lazımgamyoncuiremsu

arkadaşlar 3 lü test sonucum çıktı. ben gitmedim sonuç göstermeye. riskli birşey yok demiş dr. ama gözümüzden herhangi birşeyi kaçırmamış olmak için renkli ultrason yaptıralım demiş. korktum acaba benden bişey mi saklıyorlar diye ama öyle olsa amniyo sıvısı almak isterdi. araştırdım netten 18-22 haftalar arası bebeğin iç organlarını renkli ve detaylı bir şekilde gösteren ultrason. tabi bunu çektirebilmek için daha beklememiz gerek. bir yandan da bebeğimi renkli göreceğime sevindim. inşallah herşey normaldir.

tedirgin olma güzelim
18 eylülde biz de izmire gideceğiz detaylı ultrason kontrolü için
45 dakika boyunca falan dr inceliyormuş tüm organlarını
herşey yolunda mı diye
bunu bazı drlar tedbir olsun diye istiyorlar
gerçi benim dr tanıdık olduğundan daha hamileliğimin başında söylemişti bu taramayı yaptıracağını
zaten 2li ve 3lü test sadece matematiksel hesaplarla olasılıkları ortaya koyuyor
ultrason daha net sonuç alınması için gerekiyor
en nihayetinde olanı gösteriyor

bu arada bu ultrasonu yapan dr lar genelde flash diskle falan görüntülerini veriyorlarmış aklınızda bulunsun hazırlıklı gidin

ayyyy kizla bugün bebisimi dördüncü defa hissettim :)))

cimcime ya nasıl oluyo kıpırdaması merak ediyorum benim de dünden beri karnımın altında gibi bi pıtırtılar oluyo ara sıra bir defa bazen 2 3 kere falan gazmı bebekmi anlayamıyorum:1rolleyes:

cimcime ya nasıl oluyo kıpırdaması merak ediyorum benim de dünden beri karnımın altında gibi bi pıtırtılar oluyo ara sıra bir defa bazen 2 3 kere falan gazmı bebekmi anlayamıyorum:1rolleyes:

canimcim bebistir o hihoyyyt
bebis zaten karninin alt tarafinda ,gecen aylarda olsaydik gaz derdim ama bebislerimiz yakasik 10cm kadar oldular kaydirigubbakcemile2
cooook güsel bi duygu yaaa gaz degildir kaydirigubbakcemile5

Nisancım bende hiç daha hissetmedim bugün tam 15 haftalık oldu bebeğim ama hala tık yok geçen hafta ultrosonda bakarken yerinde durmadı ama hiç hissetmedim :emir_bebek:

canimcim bebistir o hihoyyyt
bebis zaten karninin alt tarafinda ,gecen aylarda olsaydik gaz derdim ama bebislerimiz yakasik 10cm kadar oldular kaydirigubbakcemile2
cooook güsel bi duygu yaaa gaz degildir kaydirigubbakcemile5

yaşasınnnn hihoyyyt kaydirigubbakcemile5 evet ya benim bebiş 12 cm demek bebişimi hissediyorum çok sevindim sağol:dance:

kızlar ya sizin de sertleşme yeri değişiyo mu.. bundan korkmaya başladım bebiş mi bu acaba. bi sağ taraf bi sol taraf. bi aşağısı. neden öyle acaba.

bi de benim göbüş yalanmış. yine gaz galiba. sabah yine dümdüz bişeydi. accuk çıkmıştı. demekki önceki göbüşüm fosmuş.

ben fazla dinlemiyorum artık bebek mi bu hareket diye.. dinle dinle çizecem yoksa. nasıl olsa kuvvetli tekmelere az kaldı bi kaç haftaya kadar kesin hissederiz kızlar.

bebegim 15 haftayi gecti 16.haftaya yaklasiyor yarin cinsiyetini ogrenecegiz insallah fakat bazi sikintilarimda var onlari da soracagim doktora mide bulantilarim gecmedi bu normal mi diye bir de allah izin verirse 25 subatta bebegimizi kucagimiza alacagiz cok heycanlaniyorum

yaşasınnnn hihoyyyt kaydirigubbakcemile5 evet ya benim bebiş 12 cm demek bebişimi hissediyorum çok sevindim sağol:dance:

ayyyy cok tatli kücücükler :icecream: benimkide büyümüstür baya kaydirigubbakcemile3
düsünsene bi dergide okudum 5. ayin sonunda beislerimiz 20 cm kadar oluyorlarmis kaydirigubbakcemile2 masallah onlara :emir_bebek: :nazar:

hoşgeldin aramıza
hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
kaç haftalık bebişin??

a.s tesekkur ederim hosbulduk insallah bu dileklerin hepimiz icin olsun bebegim15 hafta 3 gunluk gorunuyor yarin gelisimi ile cinsiyetini ogrenecegiz insallah
saglikli bebisler hepimize :CüvCüv:

X