2009 Şubat Anneleri

demir cooollll napıyosun yorma çok kendini delirdinmi bu kadar iş bir anda yapılırmı kız bebiş de yoruluyo seninle birlikte

ayol başka carem yok.dün önceki gün oturdum kedi gibi ama artık baya dinlendim az sonra kalkarım tekrar koyulurum işe.daha laminantlar silinicek

canım kendimi fazla yormamaya calısıyorum.eşim silerdi ama beceremez aslaa.ben begenmem hem.ama artık az işim kaldı.kaynanamın abisi karısı oglu da geliyo işleri vaarmış burda.onlar bi geece kalıp gidicekkler kaynanam 1 hafta falan kalıcak

evet ben de de öylee, ama benim sağım şiş, hatta sadece ben değil, annemlerde farketti, bir de ben sağ tarafa dokuununca bebeği hissediyorum, sola dokununca boşluk var

Ay aybüke sağol valla rahatladım nasıl tuhafıma gidiyo kaç gündür bakıp bakıp duruyorum .
senin cinsiyeti bellimiydi sağda olunca kese erkek diyorlar oylemi senin

Kızlar ne sorucan size acaba bende mi bir tuhaflık var böyle yukardan bakınca karnıma sol tarafı daha şiş sağ taragı daha normal sizinde öylemi

şimdi de kendime çok güldüm yaa
hani şu internette gezen mailler vardır ya yok insan diliyle bütün dişlerine dokunamaz deyip ardından herkesin bunu denediğine dair bilgiden yola çıkılarak dalga geçerler
aynı onun gibi
derinzlm'ın yazısını okuyunca ilk işim ayağa kalkıp göbeğime yukarıdan bakmak oldu :roflol:

benim şu an ik tarafı aynı gibi ama her zaman öyle olmuyor
sanırım bebişlerimizin pozisyonuna göre belirginleşiyor

ay yok ayol benim belki erken daha diye ama hep sol taraf şiş komik valla hayırlısı ile bi doğursak . Doğurana kadar kaç şekle giricez acaba

Ay aybüke sağol valla rahatladım nasıl tuhafıma gidiyo kaç gündür bakıp bakıp duruyorum .
benimde karnımın sağ tarafı daha şiş...
cinsiyeti erkek sanırım sağ tarafta olunca erkekmiş:uhm:
:1rolleyes:
yarın üçlü tarama için doktora gideceğim aç karnına mı gitmek gerekiyor?

hayır açlıkla alakası yok
boşuna kendini aç bırakma
doyur bebişini öyle git :)

Yaaa herkes bebeğinin cinsiyetini öğrenmş ben hala ögrenemedim. Perşembe dr gidicem ya yine ögrenemezsem 1 ay daha nasıl beklerim

ay benim belli değil daha, cuma günü öğreneceğim, hayırlısı bakalım, cuma da gelmek bilmiyor yaaa

ayyy:sm_cool:çok heyecan yaptım şimdi, vallahi kız erkek hiç farketmez ama, içime erkek doğuyor, o yüzden heyecanlandım, kızım olsa da canım , oğlum olsa da, Allah sağlık versin, cuma günü de tez gelsin:sm_cool:

kızlar yarın doktora gidicem, 14+2 haftalığım. sizce cinsiyetini öğrenebilir miyim?

canım normalde, bebeğin cinsel organlaı oluştu haftana göre aslında, ama daha küçük olduğu için görünmeyedebilir, daha 12. haftasında görünenler de var, aslında bu doktoruna ve bebeğinin duruşuna bağlı, yarın görünmezse, 16. haftanda birdaha gidersin, o zaman görünür, beklemene gerek yok bence 1 ay..

ay bende oturdum şimdi ama herif yemek diyo kalkıcam şimdi.ayrıca yorulmuşum belim agrıyor.kız aybuke bizim cuma günü belli olmassa napıcaz cinsiyeti?bir ay daha nasıl sabredicez?

ııııı:1no2:, sabredemeyeceğim canım, artık başka doktora giderim, cumaya belli olsun yaaaaa, ayol herkesinki belli oldu, bi bizimki kaldı, çat diye çatlarım mazallaha.s

benim eşim de yemek istiyor, resti çektim valla, kahvaltıyı, öğlen yemeğini ben hazırladım, akşam yemeğini de sen hazırla dedim, haksız mıyım ama? sırnaşık şey

bu arada bizim bey, bugün çarşıda ne yapmış bilin bakalım??:uhm:

bebek arabası ile bebek beşiklerine bakmıııııııışşşş....:sm_cool:

geldi, heyecanlı heyecanlı anlattıısırnaşık şey

canım yaaaaa:sm_cool:

demkki belli etmiyor ama, benden de heyecanlı aşkım beniiimmŞeniz

Cinsiyet bekleyenlar inşallah öğrenirsiniz cuma günü valla benim ki 12 haftalıkken gösterdi kendini :) sizinkilerde çok bekletmez inşallah annelerini :))))))

Arkadaşlar bende doktordaydım bugün bizim oğlan hiç çekinmiyor valla yiğidin malı meydanda misali devamlı bacaklarını açıp gösteriyo annesine erkeğim diye.
Doktorumuz 3lü teste gerek yok dedi herşey yolundaymış Allaha şükür oğlum 188 gr 16.5 cm çok hareketli değildi dr öksür bi dedi öksürünce baya bi hareketlendi eve geldim öksürüyorum hafif hareket etsin diye eşimde kızıyo oğlumu rahatsız etme rahat bırak çocuğu diyo.
Benim baş ağrılarım oluyo zaman zaman minoset içebilirsin günde en fazla 3 tane dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…