2009 Şubat Anneleri

kızlar iyi akşamlar ben takvimimi yanlışlıkla bozdum yapamıyorumda takvim yapabilceğim steler açılmıyor nedense bayb gaga takvimi yapmaya bilenler varsa yardım etsin lütfen

Slm anniş adayları nasılsınız?

Ben iş yoğunluğundan hiç giremiyorum kadınlar kulübüne bu aralar :1no2:

Geçen hafta 2 li tarama yaptırdık doktor bana hiç sormadığım halde cinsiyetini söyleyebilirim istersen dedi.

Hiç beklemiyordum ama isterim tabi dedim ve %80 erkek görünüyor dedi.

Bilmiyorum yanılma payı olur mu? Olsa da hiç fark etmez zaten ama şaşırdım valla.

Daha göbiş bile doğru düzgün yok ama bebişin cinsiyeti çıktı meydana :roflol:

Bakalım doğru çıkıcak mı?

Arkadaşlar bende doktordaydım bugün bizim oğlan hiç çekinmiyor valla yiğidin malı meydanda misali devamlı bacaklarını açıp gösteriyo annesine erkeğim diye.
Doktorumuz 3lü teste gerek yok dedi herşey yolundaymış Allaha şükür oğlum 188 gr 16.5 cm çok hareketli değildi dr öksür bi dedi öksürünce baya bi hareketlendi eve geldim öksürüyorum hafif hareket etsin diye eşimde kızıyo oğlumu rahatsız etme rahat bırak çocuğu diyo.
Benim baş ağrılarım oluyo zaman zaman minoset içebilirsin günde en fazla 3 tane dedi.:nazar:

Cnm benim dr umda minoset içebilirsin dedi ama şuna dikkat et, geçen gün minoset içmiştim, ertesi gün de kan tahlilim yapıldı ve karaciğer enzimlerim yüksek çıktı, minosetin prospektüsünde de karaciğer enzimlerini yükseltebilir yazıyor o yüzden dikkat et bence canım

Cnm benim dr umda minoset içebilirsin dedi ama şuna dikkat et, geçen gün minoset içmiştim, ertesi gün de kan tahlilim yapıldı ve karaciğer enzimlerim yüksek çıktı, minosetin prospektüsünde de karaciğer enzimlerini yükseltebilir yazıyor o yüzden dikkat et bence canım

Doğrudur canım zaten sık olmuyor, arada oluyor ama çok fazla günlerce sürüyor başımın zonkalaması işte ancak ozamanlar kullanırımÇok üzgünüm çoook

kızlar günaydın...bugün doktora gidiyorum...inşallah içime siner de artık tek doktorla devam ederim...bakarsınız cinsiyetini de öğrenirim...göztepe medical park - dr. mehtap yazıcıoğlu na gidiyorum bakalım...dönüşte bilgileri vericem...

günaydın kızlar nasılsınız bakeyim.ben cok yorgunum ve eşimde kaynanamgili almaya gitti.bende börekler çörekler yapıyorumm şakkıdı inşallah burnumdan gelmez herşey gönlümce olur.bakalım nolcak merak ediyom :uhm:

Selam herkese...
Biz bu hafta tam 15 hafta + 1 'iz...Benim 2 li test için 14 haftayı geçirmemek gerektiğini bilememem ve doktorumun da hatırlatmaması sebebi ile 2 li testimi yaptıramadım. senağlama Bugün doktorla konuştum çok sorun etmemek gerektiğini 3'lü testle de netice alınabileceğini söyledi. Ama yine de kendime ve doktoruma çok kızıyorum.:mymeka:

kızma boşver, biz gereksiz olduğunu düşünerek yaptırmamayı tercih ettik.

ııııı:1no2:, sabredemeyeceğim canım, artık başka doktora giderim, cumaya belli olsun yaaaaa, ayol herkesinki belli oldu, bi bizimki kaldı, çat diye çatlarım mazallaha.s

benim eşim de yemek istiyor, resti çektim valla, kahvaltıyı, öğlen yemeğini ben hazırladım, akşam yemeğini de sen hazırla dedim, haksız mıyım ama? sırnaşık şey

haklısın. hatta yine 2 ye 1 oluyor. yarın ki sabah kahvaltısını da o hazırlamalı. öyle boş durmak yok.

ve arkadaşlar benim de oğlum oluyor. bugün gördüm onu, canımıniçini. 3 lü test için kan verdim. ultrasonda normal görünüyordu herşey, inşallah test sonuçları da iyi çıkar. hepimizin bebekleri sağlıklı olsun.

Allah kısmet ederse ben de cumartesi öğreneceğim cinsiyetini sıpamın...
Ama içime erkek doğuyor, zaten doktorda erkeğe benzetti...
Kız istiyorum aslında... Neyse nasip kısmet. Allah ım sağlık sıhhat versinde gerisi boş...

kızlar şubat bebekleri hep erkek ya bizim bi tablomuz vardı noldu kaldı öyle yenilenmedi görürdük orda kimin erkek kimin kız dimi yani:sm_cool:

ve arkadaşlar benim de oğlum oluyor. bugün gördüm onu, canımıniçini. 3 lü test için kan verdim. ultrasonda normal görünüyordu herşey, inşallah test sonuçları da iyi çıkar. hepimizin bebekleri sağlıklı olsun.

hayırlı olsun benim doktorumda 2li testte bi sorun yok kontrollerimizde de herşey normal dedi 3lü testte gerek yokmuş ben istiyordum herşeyi yaptıemak ama doktor gerek duymadığı için ona güvendim bakalım hayırlısı olsun diyorum

hayırlı uğurlu olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah:1hug:

kızlar iyi akşamlar ben takvimimi yanlışlıkla bozdum yapamıyorumda takvim yapabilceğim steler açılmıyor nedense bayb gaga takvimi yapmaya bilenler varsa yardım etsin lütfen

Canım SAT ve beklediğiniz doğum zamanı ile tercih ettiğin yazı varsa onu yaz yardımcı olmaya çalışayım.
bi de nasıl bir takvim tercih ediyosun

Son düzenleme:
X