2009 Şubat Anneleri

Çikolata mutluluk hormanu yüklüyor ya vücuda ondan sanırım ablamın bebeği pek tembeldi kıpırdamaz dı gerçi şimdide çok akıllı maşallah . Ondan hareketlensinde hissedelim diye çikolata yerdi kıpır kıpır oluyodu o zaman . mutlu olmakla alakalı aslında sanırım hep pozitif düşünelim arkadaşlar. bu dönemde çok önemli .Ben bazen ufak tefek seylere takıyorum kafamı canım sıkılıyor.Sonra pişman oluyorum bebeğimde mutsuz olacak diye . Hemen toparlanmaya çalışıyorum sonra :))

canım bende de aynısı oluyo dünden beri iki kasığımın ortası gibi biyer ağrıyo kısa bir süre sora geçiyor anlamadım neden

aynı agrılar bendede oluyor.biraz kasıgım agrıyor sonra belime geçiyor.biraz sürüyor kendiliğinden geçiyor.karnımız büyüdügü için oluyormuş.birde çok fazla sırtüstü yatıyorum benimki ondanda olabilir.

ben 6.aydan sonra bebeklerin işitme duyularının tamamlandıgını duymuytum.kulaklıkla bebege dinletilen müzik bebek dogduktan sonrada dinletildiginde bebegi sakinleştiriyormuş.bebeklerin ruhsal dünyası için müzik klasik müzik tarzında ve ritmi düşük yani davul sesi falan olmayan sesler dinletilmeliymiş.ama şuda var belkide kulaklıgı karnıma koydugumda bebegim uyuyor olucak ve korkucak yada muzik dinlemek istemeyecek huzursuz olacak buda bir ihtimal.ama biz kendimiz söylersek uyusa bile annesinin sesinden irkilmez hemde alışır.

slm bebeğimin cinsiyetini bende merak ediyorum az önce okudum internette bebek ultarosonda L durumunda duruyorsa erkek yatay durumdaysa kız olma olasılığı fazlaymış.Ona dikkat edeceğim bir daha gittiğimde.sizde bakın doğrumu bakalım.

bende levotiron kullanıyorum.ac karnına yarım yutuyorum.bugunlerde bogazımda kuruma oluşuyor acaba havalardanmı yoksa tiroiddenmi.bogaz kurulugu yaşayan varmı

arkadaşlar bir liste yaptım. belli oldukça listeyi kopyalayarak ekleriz.(bunu bebeklerimizin cinsiyetleri sayfasına da yazdım oraya bakmayanlar için burda da bulunsun dedim.) isterseniz cinsiyetleri o sayfadan takip edelim.
duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız

ne güzel yaa
ben bütün yazı fethiyede geçirmeme rağmen bebiş daha rahmime yeni düştüğünde 19 mayıs tatilinde deniz sezonunu açtım ve dr ardından kapattı klava:
hala uzaktan bakıyorum :sm_confused:

buralarda deniz suyu ısınmıştır artık

denize sıfır yerler genelde pek sessiz ve sakin olmuyor buralarda ama 200m gibi mesafede yer düşünürseniz çalış tarafında pansiyonlar var
hem fiyatları da uygun
oda kahvaltı geceliği 25-30 ytl arasında rahat bulabiliyorsunuz

otel türü yerler -herşey dahil olanlar bu sezon fazlasıyla dolular yer bulabileceğinizi zannetmiyorum ama pansiyonlar müşterisizlikten şikayetçiler
eşimin kuzenlerinin pansiyonu var fethiyede http://www.tugayhotel.com/ istersen buradan bakabilirsin
onun dışında bildiğim yer pek yok :1no2:

canım çok güzel bi fikir bizimde listemiz olsun hihoyyyt belli oldukça eklersin:CüvCüv:

duru24 - kız
pembepanter - erkek
burçin2684 - erkek
derinzlm - kız
ssaslan - erkek

diğer tarafa da yazdım ama madem liste burada da var buraya da ekleyelim :)

canım seninle galiba satlarımız aynı.doktora gittiğinde gelişmeleri yazarsan sevinirim.bende 15+2 oldum ama henüz cinsiyetini öğrenemedim.eşimin ailesi erkek çoçugunu çok istiyor inş.erkek olur.

cercekten mi demek bebişlerimz aynı zamnda dogacak.dr gittigim zamn yazarım canım.rabbim gönlüne göre versin inşallh saglıklı bir erkek evladın olur.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu arada ben çikolatayı ilk defa bugün denedim
gerçi öncekilerde de oldukça hareketliydi ama

bir de şu duyma meselesi bugün tv8deki programdan duyduğum kadar
acaba diyorum geçenlerde cicibebeyle birlikte bir ninni cd'si vardı hediye olarak
şimdiden onu dinletsem
doğduktan sonra onunla güzel uyur mu?

ya kızlar sanırım pek iyi bir fikir değilmiş
yani en azından benim için :))
şöyle bir 5 tanesini falan dinledim de
esnemekten bir hal oldum
az daha dinlersem uyuyup kalacağım :)

Kızlar merhaba,

bugün ikili test yaptırdım. ense kalınlığı 1.3 mm çıktı. Doktor anormal birşey gözükmüyor dedi. Kan verdim. 3 gün sonra sonuçlar gelecekmiş. Doktor cinsiyeti için kesin birşey söylemek istemedi, ama erkek gibi gözüküyor dedi. birde bebek ultrasonda sol kolunu havaya kaldırmış, bunun üzerine doktorda dedi ki, çok eylemci bir çocuğa benziyor dedi "süt istemiyommmm" :) bir dahaki randevu bir ay sonra, nasıl dayanacam bilmiyom

hihoyyytbizde bugun drdaydık.3 teste gerk olmadığını soyledı.cinsiyetinide ögrendik erkek bebegimiz olacak
bu arada bende çikolata yiyip gittim ama malasef bizimki hiç kıpırdamadı.renkli ultrasonda baktı cok istedim dönsün yüzünüde görelim diye ama uyuyodu heralde.
şubat bebeklerinin çoğu erkek heralde:)

hayırlı olsun canım seninde oğluşun
artık benide eklersin listeye

ayy ne güzel herkes öğrenmeye başlamış cinsiyetleri benim daha doktora gitmeme 2 hafta var hayırlısıyla bende öğrensem çok merak ediyoruuuuum

birde kızlar bu üçlü test dediğinizde bu haftalardamı yapılıyor biz ikili testimizi yaptırdık ama üçlü test hakkında birşey demedi doktor doktora gittiğimde 16 haftalık olucaz zamanı geçmez umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…