2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ya arkadaşlarım hazırladığım ticker ı bir türlü yapıştıramıyorum..Bana yardım eder misiniz lütfen?

Valla Esra benimki de 3 gündür gündüzleri kesinlikle uyumuyordu..Uyumadıkça da huzursuz oldu..Şimdi nihayet uyudu...
Şu kucak olayıyla ilgili bir hikaye size:))
Bu kucak durumu Osmanlıya dayanıyomuş
O zamanlar gelinle kaynana bi arada oturuyor ya..Gelin çocuğu sürekli kucağında taşıdığı için bütün ev işlerini kayınvalide yapıyormuş ve bu çocuk büyüdükçe kucağından hiç inmeyecek diye gözünü korkutuyomuş:))Aslında elbette bebeklerin kucağa ihtiyacı varmış ve kucağa alışma olayı hurafeymiş..
Kadir TUĞCU böyle diyo..Şu çocuk doktoru.
Çöcuklarınızı kucaklayın diyor adam

oyy nihayet uyudu şükürr,ewet lajoconde uyumayıncada acayıp huysuzlanıo,walla bende en başta alışmasın dedım kucağa ama alışkanlık deil bebeklerın ihtıyacımış,bıtanecık kuzum war onu kucaklamıcamda kımı alcam ki die düşünüorum,zaten belli bı sure sonra kucaktada durmayacak,
canım bu arada senınismin ne nickinı yazmak zor oluo ya:)))
ticker ı kullanıcı panelinde hakkımda die bir bölüm war,oranın en sondakı bölümüne kopyalayacaksın

kullanıcı panelinde profil den kişisel bilgiler kısmında kilo takip kutusu war oaraya yapıştır,tickerın linkını,demın yanlış oldu(((

Benimki de bugün nasıl olduysa sabahtan beri emiyo uyuyo emiyo uyuyo, benimde işime geldi misafir var diye ama gece canımıza okuyacak gibime geliyo, bütün uykuyu aldı galiba, inşallah yanılıyorumdur

Pembecim gözün aydın inşallah bundan sonra sağlıkla büyür.

Sheeda doğum raporunu 32.haftada çalışamaz diye aldık ama aynı raporun üzerine doğum yaptığın zamanda şu gün işe başlayabilir diye onay yapılacakmış hastane tarafından, bende yeni öğrendim. Başka ne isteniyo bilmiyorum valla, vizite kağıdını da en son çalıştığın aya kadar olanı alman lazım sanırım, sonraki aylarda maaş işlemedi çünkü.

Son düzenleme:
kızlar nil bi kaç gündür aşırı salyalı,devamlı önlük takmak zorunda kalıorum hatta 10-15 da da önlükte göğsüne kadar ıslanıo,nie bööle oluo??

uyumak demişsiniz nil dün tüm gün uyudu bugün 6 da kalktı hala ayakta arada 10 ar dk dan 2 defa uyudu sadece:))neys bu gece uyuyacağım demek bu:))

Kizlar cok moralim bozuk. Yazarken gozyaslarimi tutamiyorum, vucudum uyustu resmen
ben safak sayarken yine isin uzayacagini ogrendim, ayin 20 si hayal oldu. Nisan basi
anca biter bunun isi. 7 ay olucak dile kolay offf off ben neyin bedelini oduyorum. Kocami
cok seviyorum ama keske evlenmeseymisim, zaten birlikte yasayamiyoruz. cocugu
kendim dogurdum kendim buyutuyorum ne bicim evlilik bu lanet olsun. cok pismanim
keske evlenmeseydim.

birresim eklemeye çalıştım oldumu acaba

Eklentiler

• $GetAttachment.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 28

sevgili arkadaşım ilk önce yardımın için teşekkür ederim sanırım becerbildim sayende :) ikinci olarak da eşin neden yurt dışında bilmiyorum ama düşün ki eşi asker olanlar var hamile olduğunda hatta işi askerlik olanlar heleki denizci ise en beklenmedik zamanda seyire gidebiliyorlar tanıdığım birçok arkadaşım ne yazık ki senin gibi yanlız dünyaya getirdi bebeğini en azından zaman kısalıyor hergün daha çok yaklaşıyorsunuz böyle düşün sayılı gün çabuk geçer derler bu sana kolay geldiğinden değil sona erme zamanı belli olduğundan çabuk geçer yoksa belirsiz bir zamanı beklemek daha zor inan bana Allah sana ve bebeğine sağlık versin önemli olan o elbette yanında olsa eşin daha iyi olurdu ama elden gelen birşey yok Allah yardımcın olsun tez amanda kavuştursun

da

Aslım çok üzüldüm..Senin üzüldüğüne üzüldüm..İnşallah bir an önce döner eşin...
Ben de anlamadım neden yurtdışında olduğunu ama o da istemez böyle olsun..Eminim kızını çok özlüyodur..Seni anlıyorum ama elden bişi gelmiyo tabii:1no2:

merhabalar, iyi akşamlar herkese,
aslımı beklerken çok zor durumun canım, ama inşallah bir an önce geçer bu günler, üzülme, sütüne birşey olmasın.
nazlıcan çok sevindim egeye, maşallah toparlamış kendisini.
pembecim maşallah senin minikte iyileşmiş, allah bir daha ayırmasın inşallah canım sizi birbirinizden.
bugün sağlık ocağının ebesi geldi siteye, nasılsınız,12 sinde aşılarınız var unutmayın dedi.pnömokok, çocuk felci, karma, verem yapılacakmış.rotayı sordum, çok önemli değil dedi.
işitme testini dr.a gittiğimizde bir çıngırağı allamıştı. sese tepki verince bu işitme testi dedi.sanırım o sırada eliyle kontrol ettiği için istemedi, bir dahaki gidişimde soracağım, madem geç kalmış olmuyorum.

aslımı beklerken seni çok iyi anlıyorum canım benim eşim de 7 gün günde 15 saat çalışıyor hamileliğim boyu annemlerdeydim her gün.geceleri gelir yemek yer yatardı sabahları erkenden kalkar gider düşün yani güya aynı evde yaşıyoruz ne bi h.sonu ne bi gezmek bazen ona o kadar ihtiyacım olurdu bana bi kere sarılmasını beklerdim ama o kadar yorgun olurdu ki...o yatınca oturur ağlardım nerden evlendim bi de üstüne çocuk yaptım diye.ama meleğim bana öyle bi güç verdi ki.maşallah meleğin çok güzel eşin belki yanında değil ama sana çok güzel bi hediye vermiş.eminim o da sizin yanınızda olmak için can atıyodur.

Tesekkurler kizlar desteginiz icin
esim gemi insaa muh. ve uzak doguda calisiyor. Seneyede askerligi var zaten
6 ay, senede birkac ay birlikte oldugum bir kocam var. Sartlar bunu gerektirdi, ikimizin
elinden bisey gelmiyor fazla uzulmemeye calisiyorum. Sut lazim bebege zaten hasta
kuzum. Yarinda annemlere gidecegim kafam dagilsin biraz, Tekrar tesekkuler
kizlar :teselli:

Bu arada cok sirin bebisin ctc bunlar bu kadar tatli olmasalar zaten bakilmaz. Gonullu
kolelik bizmki, Allah tum kuzulara saglik sihhat mutlu uzun omur versin ins :Saruboceq:

kızlar nil bi kaç gündür aşırı salyalı,devamlı önlük takmak zorunda kalıorum hatta 10-15 da da önlükte göğsüne kadar ıslanıo,nie bööle oluo??

canım berrak ta böyle 1 haftadır falan,araştırdım 2. aydan sonra tükrük salgısı artarmış normalmiş,endişelenme

merhaba kızlar sizinle sohbet etmeyi inanın çok özledim ama benim kızdan fırsat bulamıyrm gelen gidenden de kendime vakit ayıramıyrm umarım herkes yavrusuyla iidir mutludr...

Aslıcım Allah gerçekten kolaylık versin canım, ama sağlık sıhhat yerinde de çalışıyo Allah başka dert vermesin üzülme, zaten evde durduğun kabahat, git tabi annenlere, biraz orda biraz burda vaktin nasıl geçtiğini anlamazsın, evde oturupta iyice bunalma, bu arada kızın çok şeker maşallah

Ctc olmuş hemde çok güzel olmuş maşallah bebişine,

Allah bizlere bağışlasın onları yaaa bugün oturdum ağladım gene durduk yere bakıp bakıp mimnoşuma :çok üzgünüm:

aslıcım üzülme demek kolay,keşke deme demek de valla bazen ben de diorum çok çalışınca kocam pembe panter gibi,sinirlerimiz gevşedi iice zaten,kocan gelince de kız senin kızın olacak onlar sadece yarım saat oynayacaklar..:))annenlere git tabi bi de kayınvalidenleri ağırlama,mutlu ol bebişin hissetmesin:))
ctc maşallah canım:))
ezracım demek berrak hanımda bööle,ben de okumuştum ama bu kadar olabileceğini düşünmemiştim!!saol canım:))

kimseler kalmamış galiba pembe geçmiş olsun canım işallah bir daha problem yaşamassınız aslımı beklerken canım sende tez zamanda kavuşursun işallah kocana beklemek kadar zor bişey yok valla ama bazen insanın elinden yapacak bişey gelmiyor mecbur bekliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…