2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar aşıdan geldik kızımla yarım saat önce offf mahvolduk ikimizde
ağlamaktan perişanız valla o ağladıkça ben ağladım ben ağladıkça o ağladı ((
mosmor oldu yavrum ya 3 aşı birden neden vururlar anlamam ki
mayısda yine gidicez o da karma offf (((

ay bende kullanimi daha beklimi diye düşünüyorum
bizimkide hep basıyo bence bişey olmaz dimdik basıyo çocuk ben napim zorla bastırmıyoruz benim bildiğim oturtulmaz bi 6 aya kadar basmasında bi sakınca yoktur bence

ya kızlar kaçtır soruyorum cevap alamadım bizim ticker ilerlemiyo neden acaba

slm kızlar nasılsınız asıları olanlara gecmiş olsun doktorumuz izin verirse bizde yarın olcaz insallah...kızlar bugun benim hiç keyfim yok içim bir tuhaf hep aglamak istiyorum kendimi mutsuz ve yanlız hissediyorum nedenini de bilmiyorum öööööööfff ....

güzel olduğu kadar zor bir hayata adım attık dönem dönem sanırım bunları yaşıcaz benimde bugün çok ağlayasım var bir bahane arıyorum daha doğrusu eşim gelsin bi bahane bulup ona ağlarım

bugün burası ne kadar sakin nerdesiniz kızlar , bebklerin yaramz günü mü bugün acaba benimki dün gece ateşli olduğu için uyuyamadı bugün mışıl mışıl uyuyor

Zeynepçim çok zor yaa, bende kara kara düşünütyorum bu aşıları nasıl yaptıracağız diye.Yavrum ağlayacak.Onların iyiliği için ama , yine de üzülüyoruz.
Filizcim yaşanacak bu tür duygular, 1 senedir neler atlattık sonuçta, bir süre bu duygu karmaşası yaşanacak.Sheedanın dediği gibi eşine yap nazını-tatlicadiarzu-

Nazocum bende bilmiyorum, neden ilerlemiyor, ama sanki ilerliyor senin tickerin, 2 ay 8 günlük gösteriyor şu anda.
nohcoy bende ilk defa bugün kullandım, kutunun üstünde 3-9 kg yazıyordu. Biraz daha gecikirsek kullanamayacağım bendelikafaduldenEn son tartıldığımızda 6,500 gr dık.
İnanna egehanda yatmayı sevmiyor, beşiğinde hafif yatar şekilde oturtuyorum destekli olarak.Orada bile kalmak istemiyor, elinden tuttuğumuzda ayağa kalkıp dikiliyor.Hoşuna gidiyor. Dr.lar oturtmayın, ayakta dik tutmayın diyorlar aslında ama bu ocak bebekeleri biraz fazla hızlı ilerliyorlar sanırım:roflol::roflol:

canım 3 tane aşı ne yaptırdın.

biz verem ve karma yaptırdık. ağızdanda rota verdiler.
ayrıca doktor yeni aşılar ateş yapmaz dedi. ateş olmadı bizde

güzelim kalsiyum almamız laım onu napıcaz. hiç ssüt ürünü almazsak. ben herşeyi yiyorum ... sütün fazla olabilir ama içeriğide önemli arkdaşlar. bir tanıdığın sütleri taşıyordu bebek emiyordu ama kilo almıyordu sütü kalitesizmiş.

ayrıca süt verdiğimiz için vücudumuzdaki kalsiyum sütümüze gidiyor. bizde kalsiyum eksikliği oluyormuş. kemiklerimiz ve özellikle düşlerde çürüme oluyormuş emzirirken.

canım sutu kalıtesızmıs dıye bısey yokmus bunu ozellıkle 3 doktora sordum butun kadınların sutu aynı aralarında hıcbır fark yokmus ıster az ıster cok olsun ıcerıgı hepsınde aynı dedıler

bahsettıgın kısının muhtemelen ılk sutu bebege bolca verıp son sutu atlamasından kaynaklanmıstır kılo almaması

ay cadı bu yaaaa uyumadı uyumadı benimki uyku gözümden akıyo beni aydı kendi bayıldı cimcime yaaaa

herkese selam kızlar allah herkeslere kolaylıklar versin.
biz yine bir kolikle karşı karşıyayız gezip duruyoruz.ay şu gaz olayını bi bitirsek valla.
benim kızım 45 günlük ve ben bir haftadır kanguruyu kullanıyorum ççok rahatlımk oluyor açıkçası araba koltuğunu taşımak ne zormuş bunu kullanınca anladım.böle çok rahatız evdede bazen kollarım çok ağrıdığında ve iş yaparken kullanıyorum tavsiye ederim.

kızlar günde 2 saat kanguruda taşınan bebeğin gazı azalırmış,kullanın bence..ben hediye gelecek die almamıştım ,gelmedi(kraftın madridini yada milan modelini alacağım varsa bunlardan birini kullanan fikir versin lütfen:))
bu arada park yatağı sökmeye çalaşıorum ama beceremedim var mı bilen ,söküp takmayı anlatın lütfen,ölee kaldı yarımyamalak ortada..

bende ay hesabına göre kullanılıyo sanıyorum daha erken die kullanmıyodum evet gerçekten büyüdükçe taşıma koltuğunu kullanması zor oluyo bide ben 7. katayım ve asansör yok

canım ben kraft kullanıyorumçokta memnunum 55 tl ye aldım iki hafta önce dene derim.

bizim doktor pnömökok için 3.ayda dedi
benimkide chicco görümcemden aldım ama daha denemedim artık rahatlıkla kullanabilirim

herkese merhabalar kimseler kalmamış yine kıslar çok zor durumda olan biri var el örgüsü patikler ve çember satıyor aşırı ihtiyacı var bir bakın patiklere kış günleri sıcacık giyersniz hadiocak anneleri birer tane alın

Resimleri büyültmek için resimlerin üzerine tıklayınız...

Selam kızlar bizim miniğin göbeği göğüsleri kıpkırmızı olmuş acaba yediğim bişeyden mi oldu çocuğa allerji mi yaptı sizin başınıza geldimi böyle bişey.Meleğim sürekli uyuyor sadece acıkınca uyanıyor grip olmuşum çok fena antibiyotik kullanıyorum acaba bunun etkisi olabilir mi.Montesoriokuduğum kadarıyla sen de gripmişsin canım geçmişolsun.Senin meleğinin uykusu nasıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…