2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aslımı beklerken maşaalh çok sevimli senin cadı :))

nazlıcanın da gözüaydın çok çekti kızcağız umarım bundan sonra yavrusunun keyfini çıkarır.

Sheeda benim iznim 20 martta bitiyor ozaman alacağım doğum parasını..gerçi ben iş yerimden maaşımı alıyorum hala aldığımı oraya vereceğim..

montesori kucakcı olsun boşver güzelim bir süre sonra sen istesende kucağına gelmicek zaten kyfini sür şimdi sende..

tesekkur ederim. Senin bebiste burdan tam yemelik gorunuyor, agulamaya baslayinca daha sirin olucaklar eminim. Simdi tutuyorum kendimi opmek icin bakalim o zaman nasil durdurucam kendimi Şeniz
Bende hala tam alisamadim ruyadayim gibi geliyor. Allah herkese nasip etsin cok guzel bir duygu

ctc senin oğlununda mı kusması var ? benimkide çok kusuyor doktor reflüden dedi ilaç verdi ama geçirmez azaltır dedi bende kullanmıyorum ilacı..

herkese merhaba 3 haftalık ayrılıktan sonra nihayet meleğime kavuştum cuma günü.çok şükür tüm testlerimiz olumlu neticelendi.sanki yeniden doğurdum miniğimi çok mutluyum.Allah kimseyi ayırmasın yavrusundan...

Son düzenleme:
aslımı beklerken arkadaşım bu mesaj yazılan bölümde hangisi? :) ben biraz zor anlıyorum da :)

ctc senin oğlununda mı kusması var ? benimkide çok kusuyor doktor reflüden dedi ilaç verdi ama geçirmez azaltır dedi bende kullanmıyorum ilacı..

bizde kusma bugün azaldı çok şükür ama dün geröekten her yediğini kustu nerdeyse banada reflü olabilir dedi bugünkü duruma bakarak karar verecek geçtiği için yarında takip edilecek yeniden olursa bizde benzer bir tedavi uygulayacağız sanırım

ah arkadaşım büyük geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın

pempepanter canım gözünaydın hastaneden çıktınız mı yavrucun yanınada mı artık..allahım bir daha yaşatmasın kötü günleri..

linay ctc balim tesekkurler bebis adina :) cok kisa surede cabucak degisiyorlar. Aslinda bu aylarda surekli fotograf cekmek lazim.

Ben hastaneye sordum rotavirusu 51 tl dediler. o 1 i anlamadim neyse:) Ama suan bekliyoruz ishalken olmuyormus

Pembe coook gecmis olsun, Allah yasatmasin bir daha cumlesiyle saglik sihhat versin, cok sevindim senin adina :1hug:

Amin arkadaşlar.Çok şükür meleğimin bi rahatsızlığı yokmuş.Şu an gayet iyi.Emmek istemiyo hala ama sağıp sağıp veriyorum sütümü azda olsa.Kilo almaya başladı maşallah öyle seviniyorum ki.her tartıldığında kilo vermiş mi diye düşünmekten kafayı yemiştim.inşallah yakında yetişir sizinkilere miniğim.

aslıcım kızın çok tatlı maşallah,pembe geçmiş olsun demiyim geçmiş zaten allah bi daha yaşatmasın canım.kızlar bende dünden beri hastayım boğazım şişmiş bütüm vücudum sanki kesik gibi acıyo saç diplerim bile napıcam bilmiyorum badede gece uyutmadı valla hayalet gibi geziyorum

aslımı beklerken arkadaşım bu mesaj yazılan bölümde hangisi? :) ben biraz zor anlıyorum da :)

forma birseyler yaziyorsun ya . Bu yaziyi yazarken kullandigin sayfa.O sayfanin asagisina
inince DIGER SECENEKLER basligi altinda EKLENTI EKLE var ona basiyorsun browse
var ona basip bilgisayardan resim secip yukleye basiyorsun. sonra cevapla tusuna
basiyorsun.

Bu arada inaysa sheeda sizede tesekkurler bebis icin :)

gözünaydın canım.bugün benimde aklıma gelmiştin birkaç gündür yazmayınca merak etmiştim.çok sevindim bebişine kavuşmana.

nazlıcan senınde gözünaydın canım demek minik ege miniklikten çıkıyor artık

Pembecim gözünaydın..Çok sevindim..Allah ayırmasın bi daha:teytey:

selam kızlar geçmişi fazla okuyamadım malum kızım durmuyo ay montesori bende kimseye vermiyim diye kucağımda tutmaktan kucağa alıştı yatırınca sanki iğne batmış gibi bağırıyosenağlamaay kollarım tutumuyo valla
ezra valla dedim hava güzel bu kız berrakı alıp gezmelere gidiyo heralde ama sen misafirle uğraşıyomuşsun canım ya:1hug:
nazlıcan a çok sevindim ege beyin iyi haberlerini aldık çok şükür:teytey:
pembecim canım oğluşuna kavuşmana çok sevindim Allah başka sıkıntı göstermesin gözün aydın:dance:

ayyy selam,sabahtandır yazamadım bi türlü,tam yazıcam mızıldıo bizimki,kolumda uyuyo yatırıorum uyanıo hemen,uyumadı sabahtandır,kollarım koptu taşınmıo artık ya,kilosuda ilerledikçe ölüorum taşımaktan

pempe şükür kavuştun meleğine gözün aydın

ela nasılsın canım,uyudumu senin kız?

benimkide bugün uykudan gözünü açamadı hava güzel biraz dışarı çıkarayım hava alsın dedim ama nerdeee..emiyor uyuyor emiyor uyuyor :) herzaman böyle değil tabii yanlış anlaşılmasın :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…