2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende ilk defa biraz önce kestim. uyurken kucağımda.. ama hepsi bir yerlere fırladı toplayamdım iyi yapmış eşin. benimkinin çok saçı yok zaten. dökülmüyor o yüzden.

çarşamba aşıları var ya çok stres yaptım. öff verem aşısı için gidicez verem savaşa... sen nerde yaptırcaksın artık hastaneler yapmıyormuş

inaysaaaaaaaa nbr ...benim sorum var kuru öksürüge antibiyotik olurmuymus ....bebiş için...

bende verem savasta birde ana saglıkta yaptırcam da biz hastayız bugundu asımız ama cumaya kaldı ...özelde yaptırcaktım saglık ocagından gelenler cok bilgilendirdi beni oraya gidicem...

bende verem savasta birde ana saglıkta yaptırcam da biz hastayız bugundu asımız ama cumaya kaldı ...özelde yaptırcaktım saglık ocagından gelenler cok bilgilendirdi beni oraya gidicem...

haftanın bir günü yapılıyormuş verem savaşta carşamba günleri 9*12 arası sordunmu sen onu güzelim. cuma yapıyorlarmıymış.

Kizlar tesekkur ederim gecmis olsun dilekleri icin. :1hug:

Simdi sekerli tuz karsimi kullaniyoruz ama onuda savasarak veriyorum, yarisida onlugune
gidiyor tabi meyve suyuna karistirsammi acaba ? Tadi da hakketten kotu ya cocuk ne
yapsin

Ben de hala adet görmeye başlamadım, spiral taktmayı doktorumda önerdi, acır mı diye sorduğumda önce acımaz dedi sonra senin canın tatlı ben bayıltırım seni dedi.. Haklı doğum sırasında burnundan getşirdim doktorun :)
bizim de ilk denememiz o kadar sabırsızlıkla beklemem rağmen acılı oldu daha doğrusu acıdan olamadı ..

Bez benim oğlumun bacağını da kızartıyor sırf bu yüzden huggies mi denesem acaba diyorum

sezeryan yaptınız siz neden canınız yanıyor anlamadım monte...uzun zamandır olmadığı içindir heralde

ben napcam ya zaman

herkese selamlar kıslar oğlumun göbeğindeki polip düştü bugün akşama dr götüreceğim tekrardan sormak istedikleriniz varsa yazın sorayım

gözün aydın canım..
benim bi sorum var sorarsan sevinirim bu aylarda günde kaç saat uyumaları gerekirmiş ??

slm kızlar bende uzun zamandır okumakla yetinmek zorunda kalıyodum.bebeğim hemen hemen hiç durmuyo gece gündüz karma karışık olduk burdan sizlerin denediği seçenekleri deniyorum artık.
ctc cim bende araştırdım ama müzikleri bulamadım buraya linc yazma şansımız yok ne yazıkki özelden yazarsan çok sevinirim bende denemek istiyorum araştırdım ama müzikleri bulamadım canım.

ay bizimde denemede acıdan olmadı zaten zor zaman bulduk ondada hüsran sheeda günde kaç saat uyuyor seninki montecim üşütme için kullanıyosun dimi antibiyotiği
aslımı beklerken ya sen neden şekerli tuz arışımı kullanıyosunki

gecmis olsun inaysa
benim de bir sorum olucakti. Bebek kac dk emerse doyar ? Yani bizimki genelde uzuuun
uzuuun emiyor bazende 5 dk zor emziriyorum? Kafam karisti hangisinde
endiselenmeliyim? Birde ishal icin verilen tuzlu sekerli su karisimini taze sikilmis meyve
suyuyla versem olur mu daha ufak ya emin olamadim? Verilebilirse hangi meyve suyuyla
verebilirim?
Simdiden tesekkur ederim.

sedakt msn kullanıyorsan özelime yaz ordan yollyayım bn sana

aa aslımı beklerken şimdide ihalmi oldu kuzu yaa çok geçmiş olsun canım işallah atlatır bir an önce sorarım tabi canım kıslar aklınıza ne geliyorsa sorarım 1 saat bize vakit ayırıyor bazen aklıma hiç sıoracak bişey gelmiyor eve gelince geliyor hepsi yazıyorum şimdi o yüzden hep

Ishal oldugu icin doktor bi toz verdi ge-oral . bununda icinde seker ve tuz falan var. suya
karistirip veriyorsun. Onunda tadi baya kotu iciremiyorum Ben bu kizin bagirsaklarindan
cok cekicem anlasilan?

Ooo herkesler burda

Monte hayırlı olsun araban güle güle kullan, hasta olanlar Allah şifa versin,
Aslım senin nedir bu kakadan çektiğin yahu geçmiş olsun

Ya benim kızın suratı da sivilce sivilce oluyo ikidebir, kulak memeleri bile öyle, acaba yünmü dokunuyo, omuzda yatmaya bayılıyo üzerimizdeki kazaklardan olabilirmi acaba,
Şimdide geçen hafta gece uyumuyodu şimdide gündüz hiç uyumamaya başladı, toplamda 1 saat ancak uyuyo gündüz kollarım koptu taşımaktan artık ya

Gülce ben burdayım şimdide sen nerdesin, 40'ımız çıktıya geziyoruz iki gündür :)
Sen muayeneye gittinmi doktoruna nasıl muayene etti aşağıdanmı karnındanmı, ben daha gidemedim,
cumartesi günü beni hastaneden anestezi doktoru aradı nasıl oldunuz geçtimi ağrılar falan bir sürü sordu, ertesi günde doktorum aradı nasıl oldun diye, valla bu ilgi alakaya birtane daha doğuracam onların hatırına çok hoşuma gitti :))

aslımı beklerken ben her gittiğimde bu çocuk 5 dakika 3miyor doyuyormu dye soruyordum oda bana emiş gücü iyiyse 5 dakikada göğüsün % 75 ini boşaltır dedi zatn uzun uzun durmalarının seebebi doyduktan sonra keyif yapıyolarmış
kıslar birde bebkler emerken gözlerini kapatıyolarya bu onların uyuduğunu değil zevk qldıklarını gösterirmiş tabi uyuyanlarda olabilir o ayrı

Sagol canim tesekkur ederim.
Bide mylicon gaz ilacini sorarmisin? Nasil diye ben alicamda kacak geliyormus galiba ?
Hazir uyuyorken bende markete gidip su hazir alt
acmalardan alayim bari. 2 tane alt acmasi vardi ikigunde batti ishal oldugundan.

selam kızlar bakıyorumda herkes burdasengözlerimebaksanab:jeyyar:
kuzi kız beni ne arayan var ne soran sana ne bu ilgiCADIARZUalttan muayane atti simir aldı!ay benim kızımda kucağa alıştı omzumda valla sürekli wc nasıl gidicemi şaşırıyorum gazını çıkarıcam diye kucaklamaktan alıştı emzikte almıyo sürekli ya kucağımda ya memedeklava:
kuzi sen korunucakmısın ya ben dr.sormadımda bak kafama takıldı kız ya kalırsak kendiliğinden olurmu olurmuşbenneyaptımki

sap vermişti doktor bana gaz ilacı... o da kaçak geliyormuış.

bulgaristandan ve almanyadan gelen varmış.

eşim almış almayadan gelen diye vermişler 25 tl ye bayagı kazıklamışlar adamı yazık.

metsil şurup daha güzel ben memnun kaldım gaz için o da ... günde 3 kere veriyorum gaz sorunumuz bitti artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…