2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

buarada kuzi benimki 1 ayı doldurduktan sonra gündüz toplasan kolumda uyuduğu süreyle ancak 1 saattir a.s
aslım ay canım nedir bu kızının kaka derdi canım geçmiş olsun kilo alımı nasıl zeytin gözlünün bu kadar kakaya:uhm:
marsg benim eşimde almış 31 tl ay yazık kocişimi kazıklamışlarklava:ama ben nezaman versem öğürdü kustu uykusuzlukyaptı hemen kestim sadece rezene veriyorum sabah akşam artık kendide ıkına ıkına çıkarıyo yavrum birazdaha iyi

al bendende okadar şimdi yine emziriyom tek elimle yazıyom valla

bilmemki kız bende şaşırdım aramalarına, bi terslikmi vardı acep bende

ben normal doğum olsa korunmazdım ama sezeryan olunca mecbur korunucaz heralde,
senin ameliyat yerin tamamen iyileştimi, benim ara sıra sızlıyo, bide çocuk çok tekmeliyo iyice canım yanıyo

marsg kızının cıbıldak resmide pek tatlı kızı üşütmeyesin :roflol:
benim kızda altını açınca çok mutluoluyo ay bu bebişler nü olmayı seviyor yerimseniben

inaysa Efe günde ortalama 13 saat falan uyuyor... gece sadece emmeye uyanıyor sonra yine uyuyor ama gündüz bazen 10 dk uyuyor bazen 40 dk .. Aslında iyi bişey gece devamlı uyuyp gündü
z uynaık kalması ama daha mı çok uyumjalı acaba gelişimi açısından uyku öenmli

marsg kızının cıbıldak resmide pek tatlı kızı üşütmeyesin :roflol:
benim kızda altını açınca çok mutluoluyo ay bu bebişler nü olmayı seviyor yerimseniben

valla ödümüz kopuıyo üşüycek diye. banyoda altını değiştiriyoruz hep benim banyo büyük bayagı... ufo aldık oraya sıcak olsun diye rahat ettik. açıyorum altını havalanıyor. ama çabuk sıkılyor benimki hoşlanmıyor sırt üstü yatmaktan

aslı geçmiş olsun hakikaten zor bebğin hastalığı bizde hasta olsak onlara bakamayız kimse olmasın:Saruboceq:kızlar bu ilişki sırasında acı konusunda yalnız değilmişim anlaşılan,ama anlamdım yani marsg ın dediği biz normal yapmadıkki bu ne şimdi:uhm: kafamçokkarıştı

ay kafam karıştı bu korunma olayına ay ben Allah buna ömür sağlık versin 2.bebek istemiyorum:1closedeyes:
kuzi sen nasıl sezaryen oldun :uhm:ben spinal oldum!benim sezaryanyerim ilk günden beri rahatım sadece 2 parmak üstünde sanki cam kırıkları varmış gibi acı oluyodu ama artık geçti bide krem verdiler iz kalmasın diye ama fırsat bulupta süremiyorum ki ay ben hala dışarı çıkarmıyorum sadece dr.giderken kızımıda çıkarıyorum sen fıldır fıldır geziyosun bakıyorum delikafadulden

Ya biz daha milli olamadık doğumdan sonra ama desenize ben yandım, zaten evlendim evleneli problemliyim o konuda hiç acımadığı olmuyo şimdi hepten acıyacak demekki:1ninca:

anlıyrum canımbizimkiler burda kaldığında da çok farklı değildi tablo :..wawww arkadaş doğumgününe gitmişiz gecelere akış durumları başlamış bakıyorum:içelim:sositosositosositosositosositososito benimde 8 kg fazlam var gösteermadiğimi söylüyorlar uzun boylu olduğum için ama yinede ben eski halimi istiyorumsengözlerimebaksanab kızlar sigarayı hamilelikte bırakan varmı ben bırakmıştım hamile kalınca ama artık dayanamıyorum daha ne kadar dayanırım bilemiyorum çok zorlanıyorum özellikle son bi kaç gündür

Hadi ya, ben genel anesteziyle oldum, ameliyat yerim bir haftadır daha iyi ama o cam kırıkları olayı bende hala devam ediyo, karnımı biraz sıkan pantolon giyemiyorum mesela yumuşak lastikli eşofmanlar falan giyiyorum, yatıp kalktıkça dikiş yerim geriliyo sızlıyo, çocukla çok uğraşırsam sızlıyo yani tam geçmiş değil, o kremi bana da verdiler ama bende süremiyom, ayrıca 17.gün bi küçük kanama olmuştu dikişte minicik bir delik var hala kapanmadı, bende normal bukadar ağrı zannediyorum valla bu hafta gidiyim bari kontrole.
Bende annemlere ablamlara falan gittim cumartesi pazar ama evden çıkmak bi mesele eşim olmasa tek başıma gidemem zaten, çocuğun altını değiştir emzir giydir çantasını hazırla, kendin giyin derken 2 saatten önce çıkılmıyo çok yoruyo insanı. İşe başlamaya da 20 gün bile kalmadı napıcam bilmiyorum şimdiden ağlaşıyoruz valla.

Bu arada ben ikinci çocuk istiyorum, çünkü kızımın kardeşi olsun istiyorum inşallah kendiliğinden olur bu seferki.
Calemity ben hamilelikte tümden bıraktım diyemem günde 1 tane içtim malesef
şimdide günde 3 tane falan içiyorum ama acayip canım istiyo yiycem sigarayı nerdeyse ya nekadar iradesizim

he he acı konusunda yanlız degilmişim...
kızlar ben oglumu sallamıyorum ama uykuya gecişte zorlanıyor siz nasıl uyutuyorsunuz....

Gülce kıs bırak eşin korunsun, zaten bir sürü hormon aldık tüp bebek yaptırıcaz diye, birde ilaç milaç kullanma boşver, birazda kocalar baksın başının çaresine, olursada olur napalım.

merabalar:))
bütün kızlar toplanmışız gene:))
sezeryanlıyım ama bende de çok acı oldu 5-6 derken eski halini alıo ama bu arada hiç keyif vermio(
şu spiral nası spiral ben bulamadım yazılarda(regl yapmayan,adı ne??)

monte benimki genelde dik şekilde omuzuma yatırıp sırtına pat pat vurarak uyuyo, yada uykuya dalamaz huzursuzluk yaparsa koluma yatırıp sağa sola sallıyorum biraz

Ben buhar makinesi aldım arzum markası, hiçbir faydasını görmedim sanki, iki gündür kullanıyorum, yine çocuğun burnu tıkanıyo gece, boğazı hırlıyo, siz fayda gördünüzmü

bende aldım buhar makinesi mucize beklemişim bir işe yaramadı....hala tıkalı burnu...

montesori canım ne haber nasılsın??
kuzi ben ücretsiz izin alıcam arkasından yıllık izin dr.verirse onun arkasındanda heyet raporu1 yaşına girene kadar kendim büyütmek istiyorum maddi açıdan bizi zorlicak ama çalışırsam daha fazlası bakıcıya gidicek bide aklım evde kalıcak sende heyet raporu alsana dr.söyle maaş alıyosun o zaman bence daha küçük kızın :1shok:
ezra nerdesin yine gezmeyemi gittin yoksaklava:

kuzi valla doğru diyosun ben valla uğraşamıcam eşim korunsun zaten biz kanka gibi durumumuz devam ediyo alıştık 11 aydır yapmayınca valla korkuyorumda acıyacak diye :asigim:
kuzi burun temizlemek tam olay bizim evde nasıl bağırıyo anlatamam bademciklerini net görüyorum kızmın:1shok:buhar makinesi ablamda almıştı bi işe yaramadı ben almadım o yüzden gerek kalmıyo benim evde zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…