2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

he he acı konusunda yanlız degilmişim...
kızlar ben oglumu sallamıyorum ama uykuya gecişte zorlanıyor siz nasıl uyutuyorsunuz....

canım benimkinin uykusu gelince çok huysuz oluyor.

minik yastığı var onu dizime koyuyorum memesinide agzına veriyorum 1 dk sallıyorum dizimde hemen uyuyor.

sleeper aldık ona koyuyorum orada sallanıp duruyo :)) iyice dalınca durduruyorum sallanmay

mirena yı okudum da şimdi rahim ağzının genişletilmesi gerekliliğinden bahsetmiş ağrılı olacakmış felan anında vazgeçtim:) ya o değilde bünyemde yabancı bi madde olayıda bana ters geliyo :1no2:bende o korunsun kör mü diyenlerdenim:1closedeyes:

biz siftah diyoruz hatun 5-6 diyor :))) darısı başımıza

Hormonlu Spiral ,Mirena, Sipiral ve Korunma e-gebelik.net.Plastik spiral boru aparatı

spiral bu canım. benim doktorum aile hekimimiz çok tavsiye etti.

:))
kociş 40.cı gün test sürüşüne çıktı canım:1shok:zaten doğurmadan en fazla 1 hafta önce bırakmıştık:CüvCüv:ben anlamadım şu 11 ay olayını:çok üzgünüm:biz 3 gün yapmasak kanına karışıodelikafadulden
(gerçi 10 gün oldu)

ya kızlar kerem uyumuyor saatlerdir emziriyorum açmı diye yok emiyo,kucağımda gezdiriyorum dalıyo çünkü uykusu var yatağa koyarkoymaz yada en fazla 10dk sonra uyanıyo altı temiz bağırsakları boş gazınıda çıkardım ama bi türlü uyutamıyorum napılabilir neden uyuumaz bi bebek bunca saattir?????yardımm imdattt!!!!!!!!!!belim koptuu uyusun artıkkkkkkkkkk

herkese slm bugünkü korunma yöntemiymiş biz kırkımız çıktıktan bi süre sonra başladık ama eskisi gibi değil haftada 1 falan bende sezayanlıyım ama benimde canım acıyo korunmaysa eskisi gibi eşim korunuyo rahatım o konuda doktor iğne tavsiye etti ama yan etkileri varmış eşim istemedi

Sagol canim
Gecen persembe gittik, 4300 gr di, 3020 gr dogmustu sonrada 260 gr verdi. son 17 gunde
400 gr almis. Dr yeterli dedi ama bana az geldi. Ayin 5 inde asilari var saglik ocagina
goturecegim oradada tartarlar bu ayin 5 iyle karsilastiricam sonra.

güzelim yatır yüz üstü evir cevir saga sola doğru

benimki yüz üstüyken yan atıyo kendini sırt üstü dönüyor artık. ama yorgunluktan helak oluyor uyuyor iki dk sonra.

yor güzelim taşıyıp durma kucağında...

monte benim kiz memede uyuyor genelde, bazende ayakta salliyoruz. Hic yapmiyacagim dedigim olay, tum kurallari ihlal ettik valla aglayinca.

Kizlar ben 6 aydir yalnizim ve tabi biraz tirsiyorum, bide esime yabancilastim gibi geliyor.
Gelince duzelirim insallh ama bir iki gunde isinmakla gecer sanirim, bizimki izne gelmisti kasim sonu kardes kardes uyuduk valla? Nasil adam bu ya? Aklima kotu seyler geliyor kizlar? :bbo: Bebege bisey olur diye kortugunu soyledi. Ama aylarca durmasi ? ne bilim icime kurt dusurmemeye calisiyorum

merhaba herkese.umarım herkes iyidir.bizson üç gündür çok iyiyizgaz problemimiz yok gece 12 de uyuyor 5 gibi kalkıyor emzirip tekrar uyutuyorum.7.30 gibi uyanıyor.:teytey:agu yapmaya başladı beni takip ediyor sürekli konuşmamı istiyor ben konuşurken gülücükler atıyor.canım oğlum benim yaŞeniztabi babamız bu durumu biraz kıskanıyor bana neden gülmüyor diye.-tatlicadiarzu-

selamlar ben geldim öğlenciler terk etmiş siteyi
monte dr verdiyse problem olmaz kafana göre kullanma antibiyotik
sheeda bu ay 13 15 uyuması normal 3. ay gelişim ayıymış
aslımı beklerken meyve suyuyla verme 4. ayda meyve sularına geçilecek prosedürü nasılsa o şekilde ver
sedakt mail adresimi yazdım mözeline seninki gelmedi bsna

valla aynı şeyi ben sorucaktım...benim de canım o kadar yandıki ayıptır söylemesi tamamlayamadım..tabii bizde de ara çooooooookkk uzundu...sonra da alla alla noluyo dedim..canım da bayağı sıkıldı bi sorun mu oluştu diye

canım bende yazdım gönderildi ama çok anlamıyorum özel mesajdan gitmemiş olabilirde ben ekledim canım seni.

Merhaba kızlaar,
Bugün bebekler rahat bırakmış herhalde, 7-8 sayfa yazılmış. Oku oku bitmedi yaaaa.

Bebişi hasta olanlar , inşallah bir an önce atlatırsınız ,bebeklerin hastalığı çok üzüyor insanı.
Bizimkinin altını açtım, yarım saat oyalandı, bu arada anca sayfaları okuyabildim.Şimdi başladı mızıklanmaya, yazmamaa zaman bırakmıyor:))))
Bİ merhaba diyeyim bari dedim. Görüşürüz tekrar kızlar, fırsaty bulursam gelirim yine:)

Ayyyyyyy işte o benim..Ben de öyleyim..Pek bi sigara içesim var..Çok zor dayanıyorum..Geçen misafirler geldi,kızlar mutfakta bi muhabbet bi muhabbetttttttttt...Yaktılar sigaraları..Yanına da ev yapımı şarap verdi eşim..Benim de dibim düştü valla..2 nefes çektim ama itiraf ediyorum..Calemity benim de boyum kısa valla 2 kg kalsa gösteriyorum...Hiçbir kıyafetim de olmuyor yeniden almak zorunda kaldım.Hamile kıyafetleri de çok bol geldi..:uhm:

calemity benim de 10 kilo fazlam var, ama yakışıyor sakın kilo verme diyorlar.acaba kıskandıklarından mı acabasengözlerimebaksanab
bende sigarayı hamile kaldıktan sonra bırakmıştım kızlar, ilk aylarda günde bir iki nefes çekiyordum, sonra haftada 1 filan içmeye başlamıştım, sonra tamamen kestim, yaklaşık 7-8 aydır hiç içmiyorum.bazen bende annem, eşim içerken bi tanede ben içsem mi acaba diye düşünmüyor değilim ama , tekrar içmeye başlarım diyede korkuyorum, tam bırakmışken şu pisliğe tekrar başlamayalım bence.:lepi:

kıslar ya ben günde 1 tane içiyorum hamileliğimin son üç ayında hiç içmemiştim ama doğumdan sonra ev kalabalıkken problwmler yüzünden içmeye başladım şimdi günde 1 tane içiyorum napim dayanamıyorum ebeye sormuştum oda 2 tane falan srun olmaz dedi birazda onu bahane ederek içiyorum

kızlar acımasının normal doğumla sezeryanla alakası yok. hormonlarla ilgili bi durum kırkımız çıktıktan sonra doktora gitmiştim kontrol için o zaman söylemişti acıyabilir bu durum 6 aya kadar yanı hormonlar duzelene kadar surebilir demişti

bu durumda kocişler yandı düz duvara tırmanacalar :)))))))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…