2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

96 doumlu cnm 13 yaşına girio ama boyu benimle aynı:)))

doğum günü kutlu olsun kızının cnm nice yıllara birlikte..a.s.
esracım merhaba..kaydirigubbakcemile5
ya bu çocuk uyumuyorken neden koyduğum yerde uslu uslu oturmaz yada yatmaz ille kucak da hoppidi istiyo-tatlicadiarzu-

seninkide MAŞALLAH çok güzel kilo almış benim küçük kızda öyleydi her ay iki kilo alırdı öylede gidiolar merak etme seninki yemek falan seçmez:)))

calemity teşekkür ederim cnm darısı başına İnşallah..

ben uyanıkken onunla konuşuyorum çok hoşuna gidio yada altını açıyorum oynuo tavsiye ederim

elacım sankı ben marsgın dediğini isilik için hatırlıorum,yanılıomuyum acaba,zeytinyağıda ii dıolar,bide yıkamak da ii gelıo

canım isilik için mısır nişastası 1 litre suya bir çorba kaşığı su banyodan sonra döküp bırakılacak,
pişik için bugday nişastası pudra gibi sürülecek geçiriyor ama tekrarlıyor bırakmak lazım yani

zeytinyagındada az da olsa asit varmış. doktor yapar dedi cildi çok hassas ve çok sık kirletiyorlar

blooms nice yıllara güzelim. maşallah kocaman olmuş kızın benimde gelse o yaşlara...

ay şöyle anne dese bile dünyalar benim olacak. habire gözünün içine bakıyoruz bir gülse diye. bugün işe gittim 3 saat aklım kaldı kızımda

filizcim ewet,bana çektıse yemek seçmez,babsı seçioda,inşallah böle gıder hep

calemity,marsg slm,nasılsınız bakalım

bebeklerinizin göz rengi belli oldumu hanımlar. renkli olan varmı?

bizimkinin gri mavi daha değişir diyorlar çok merak ediyorum ne renk olucak diye

iyi ezracım sen nasılsın canım... işten geldim bir bakim dedim benim minik uyuyor

marsg teşekkür ederim cnm inan bana nasıl büyüdüünü anlamıycaksın bile bugünlerin tadını çıkar filiz dediydi dersin:))) benim paşamın gözleri koyu gri muhtemelen kahve rengi olucak..

iim deryacım,walla bız ewdeyız daha,senın kendı işin rahatsındır,
bizimkınınde daha gri mavi,6 aydan sonra dıolar deişir dıe ya bakalım,
senın naz hanım nasıl ,ağlıomu hala geceyarsı,ben dıorum bu oğlaklar gezentı olcaklar dıe

merhaba kızlarr

aranızda arada bır mama veren varmı arkadaslar cok nadırde olsa ıhtıyacım oluyor bazen hıccc sutum olmuyor bu gıbı durumlar için mama alalım dıyoruz kullanan arkadslar hangısını onerıyorsunuz

Özlemcim ben Aptamil veriorum dr. verdi yanlız kabız olan bebeklere önermiomuş cnm..

iim deryacım,walla bız ewdeyız daha,senın kendı işin rahatsındır,
bizimkınınde daha gri mavi,6 aydan sonra dıolar deişir dıe ya bakalım,
senın naz hanım nasıl ,ağlıomu hala geceyarsı,ben dıorum bu oğlaklar gezentı olcaklar dıe

herkezinki gri demek daha. ben doğmuşum cam maviymiş daha ilk günden. 7 yaşından sonra yeşile dönmüş ama görenlerin çoğu hala mavi sanıyor.

benimki ezgi ama naz koysam olurmuş valla :)))

huy edindi 8-9 gibi başlıyor huysuzluğa 11 e kadar uyumamk için direniyor uyku akıyor direniyor. huysuzluk yapıyor 4 akşam oldu hep aynı saatlerde...

Son düzenleme:
ya kızlar ne sorcam size bizim verem aşımızın yeri kabuk falan tutmadı ben bişey duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum sizin bi bilginiz varmı eğer kabuk tutarsa aşı tutmuş demekmiş ama eğer kabuk olmazsa aşı tutmamış olurmuş tekrar yapmak gerekirmiş

X