2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben hergün sabah akşam 25 ml milupanın rezene çayını veriyorum ama öyle ayılamayacak şekilde uyumuyor hatta 2 gündür gündüzleri mızmızlanıyor, dün canı uyumak istemiştir belli olmuyorki günü günlerine uymuyor işte..bence üzme kendini rezene bu kadar uyutmaz herhalde..

sewgili doğurmuş ocak anneleri sizleri bir konuda bilgilendirmek isterim malum ekonomik kriz birçok evin ocağını söndürmeye göz dikmiş durumda yaşam koşulları çok zor!!
KK da doğum yapacak ve bebeğine elbise ve diğer gereçleri alamayan kardeşlerimiz var.sizler daha çok yeni annelersiniz ancak bir süre sonra miniklerinizin eşyaları küçülecek ve onalr tarafından beğenilmeyenler kullanılmayacak arzu ederseniz irtibatlaştığım bir anne adayı var KK da size adresini verip eşyalara ulaşmasını sağlayabilirim.henüz doğumuna var ve cinsiyeti belli değil ancak ben kıyafet ayıracak lükse sahip değilim diyecek kadar da ihtiyaç sahibi! ilginize şimdiden teşekkürler!

herkese günaydınlar dün bütün gün kaynatmışssınız kıslar oku oku ancak bitirebildim valla kuzi hayırlşı olsun mevlütünüz canım nazlıcan işallah hersey yolundadır güzelim bugün dün çağan efendi bırakmadı gece 1e kadar gaz problemi yaşadık boynum belim heryerlerim ağrıyor valla şimdde hazır babası varken bakayım d3edim ama bugünde kimse yok galiba

selam arkadaslar
bugun bende bıtmıs haldeyım dun yapılan asının etkısı galıba kaan uyuyor uyanıyor uykuda bıle aglıyor basından ayrılamıyorum kafam şişti zırıltıdan
napıcam bılemıyorum off cok yorgunum

kuzı mevlutunuz hayırlı olsun canım allah kabul etsın dualarınızı :)
nazlıcancım sızede cokk gecmıs olsun bu son rahatsızlıgı olsun kuzunun ınsallah :)

kızlar esım dogadan dıye sallama cay almıs rezene onu ıcıtım az evvel içinde anasonda varmıs salak gıbı oldum uyukluyorum
bunu içen varmı yada bunu bebege veren

merabalar:))
özlemcim bazen hepimize oluo dün de nil sabah 8 gibi tamamen kalktı gece 1,5 tu ben uyumuşum artık o uyanıktı kaçta uyudu bilmiorum devamlı ağladı durdu( ama olsun bak bi bakışı yeter onların Allah korusun bebeklerimizi:))
inaysacım bu gaz tüketçek valla bizi..
lazanya adresi ver istersen ,işimiz bittikçe eşyalarla destek olabiliriz..

ah be özlemcim be rezene rezene die bağırıoruz burda hiç çekmedi mi dikkatini..,hemen hepimiz kullanıoruz rezeneyi..

Çok Sağolun kızlar.
İnanna tekrar aklınla bin yaşa dünya varmış gerçekten, tabi biraz ağlayıp bağırıyo ters çevirince ama olsun:))

Ya bu çocuğun uykusuna ne oldu ben anlamıyorum deli olucam, yine sabah 6'ya kadar oturduk ve acayip derecede kusuyo kaç kez üstümü değiştirdim, yatak yorgan kusmuk oldu hep, mızır mızır deli olucam, bugün sab sımplex'i kullanmıycam bakalım farkedecekmi uykusu kusması falan.

Benimkide omuzumda uyuyo, yatırılmaktan hiç hoşlanmıyo, ağrısı sancısı varsa öylece durmak yetmiyo bizde biraz sağa sola yukarı aşağı sallanıp duruyoruz ve benimki de 6'kiloya yaklaştı hem onun ağırlığı hemde göğüslerim okadar büyüdüki taşıyamıyorum onların ağırlığı sırtımın ağrısından ölüyorum. Ama bazende keyfi çok yerindeyse bir 10-15 dakika öylece yatıp bakınıyo kendisi.

Özlem bende bu sabah eşime rezene al çocuk için dedim o da gitmiş senin dediğinin aynısını almış, artık onu ben içicem çocuğa vermem ama daha denemedim dediğin gibiyse yandık zaten uyumaya yer arıyoruz.

selam kızlar....:))
montesoriden haber alan varmı????
kuzi verme sab ı o yapıyo uykusuzluk ve kusma ben vermedim düzeldi sadece rezene veriyorum gece bazen mulipanın gece çayından veriyorum idare ediyoruz acıkınca ağlıyo saatide kuruyorum sorun olmuyo öyle kendinden geçerek uyuması yok bence stres yapmada ver bitki çayını kendinde iç 2 saat sonra annesütünden bebeğe geçiyomuş sen bebeğe mulipa al bence ama a.s
nazlıcan canım geçmiş olsun valla geçmişi okuyamıyorum zamanım az olduğu için niye hastaneye yattı ege??sen güçlü bir annesin canım geçicek bu günler inşallah :Saruboceq:

Tamam canım rezene alıyorum bugün, sabah aldırdım gerçi ama doğadan form'un sallama poşetini almış benim akıllı kocam.
Bu arada sen kalça usg yaptırdınmı, ben burda bir yer buldum 18 lira sigortalı, 50 lira özel fiyatı, daha yaptırmadım ama

Benim bir iki sey var sadece 1 kere falan giyenildi cok kucuk almisim, ama dogum tam olarak ne zaman? Nasil ulastirabiliriz? Adres verirseniz kargoyla gonderebilirim, bide cinsiyeti de onemli kizimin nerdeyse herseyi pembe, yani oglan olursa giyemez gibi geliyor ama olsun diyorsa yollarim.
Allah yardimcisi olsun tum ihtiyac sahiplerinin.

kuzi ben işitme testinide kalça usg de isviçre hastanesinde yaptırdım 16 yada 18 tl verdim sgk geçerli olduğu için 2.hepetit aşısı için dr.filiz gittik onuda yaptırdık sen yaptırdınmı aşısını:uhm:

Ben bakmadan yazıyorum...Yazarken harfller bi oraya bi buraya gidiyor..Çok aptalca bişi çıkıyor ortaya..Okumadan enterlıyorum amanın bir de bakıyorum düşük cümleler,karışmış anlamsız kelimeler..Yazmayı yeni öğrenmiş gibialla allaaaaaaaa

Koptum hayatım yaa.Gitti net bi daha orda gelmedi Senin oğlan nasıl oldu?Bazen bizim kız da bazen bayılır gibi uyuyor, ödüm kopuyor..Gidip gelip niye uyuyo diyorum..Yavrularımız uyusa dert uyumasa dertlaelaelaelaelae

benimki rezene çayından oldu cnm o gün bugün yine cin gibi aykata toplasam 5 saat uyudu 24 saat boyunca ya bu çocuğun niye ayarı yok ya stresten sıkıntıdan düşünmekten bunal geldi yoruldum çabucak büyüseler,senin kızın kilo alım sıkıntısı ne oldu?almaya başladımı yavrucak...:ecrin_bebek:

esra buguün rüyamda berrakla seni gördüm mevlüt yapıyormuşsunuz bende geliorum annen sen ve berrak var teras gibi bi yerde yanınıza geliyorum. sizde sana kimse hoşgeldin demedi mi falan diyorsunuz:) öyle bişeydi devamını hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…