2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar baya kantatmışsınız maşallah. Allah yardımcınız olsun valla gaz sorunu olanların bende bu konuda azınlıkta olan şanslılardanım bizde dün aşılarımız olduk 3 tane. karma aşı,çocuk felci ve zatüre aşısı pek ateşimiz falan olmadı calpol verdim yinede 3 kere 1 çay kaşığı.

kızlar biraz önce hemşire abisi oğlumun antibiyotiğini yaparken baktı ayağındaki serumun kanülü şişme yapmaya eğilimli şişerse takip edinde yeni damaryolu açalım dedi nerden bulcaklar yeni damar zaten dün delik deşik olducanım sıkıldı ya

nazlıcancım çok geçmiş olsun güzelim.

valla neler çektin güzelim ama olsun aldın ya kucağına güzelim.

veremiyceksin sen oğlunu gelen gelin yandı valla :))

kızlar şimdiki aşılar ateş yapmıyor boşuna ateş düşürücü vermeyin bebişlere
unutmayın her ilaç karaciğer ve böreklere gidiyor yazık gereksiz yere kuzularımaza vermeyelim

nazlıcancım çok geçmiş olsun güzelim.

valla neler çektin güzelim ama olsun aldın ya kucağına güzelim.

veremiyceksin sen oğlunu gelen gelin yandı valla :))

sağol canım
gelini geçtim askere bile yollayamam ben kuzumu ona daha şimdiden ne emekler verdim ben
babasına diyorum şimdiden asker kaçağı benim oğlan ona göre:))))

nazlıcancımm ne zamanıdr görüşemiyoruz seninle...

hani sen bana normal doğumu anlatmıştın ya :)) heycan yapma heyecanı eşine bırak demiştin..

sancılar başlayınca sen geldin aklıma eşim evde dört dönüyor ben girdim banyo yaptım sende tıraş ol kızını sakallı öpme dedim :))

sakin olmaya çalıştım hep valla iyiki konuşmuşuz seninle o zaman güzelim

ah nazlıcım geçmiş olsun ya egecimde seni çok üzdü ama az kaldı canım inşallah herşey yoluna gircek bundan sonra. bebeklerde damar yolu bulmak çok zor benim oğlana da kan verilirken kaç yerini deldiler hatırlamıyorum valla çok üzülmüştüm bende.

pek gündüzleri uzun uyumazdıda bu kadar uzun bende aşıdanmı dedim.ama şimdi ikinci aşı ağırmış.hemşire ağrı kesici ateş düşürücü şurup verin öyle gelin dedi.

canım bu cahil meslektaşlarıma çok kızıyorum zaten aşılar çok güzel hiçbiri ateş yapmıyor ne gerek var vermeye ben karşıyım takip edersin ateşi çıkınca verirsin
ikinci aşı neymiş ki??

aa kapı gibi askerde damatta da olur annesi... şöyle yakışıklı yakışıklı fotolar atar sana :)) askerden

ah ne günlerdi onlar delikafadulden :)))
şimdi kucağımızda minikler
bu arada normal doğurabildiğin için seninle gurur duyuyorum canım a.s.

hera sağol canım biliyorum senin yavrunda az çekmedi inşllah damar yolu yarına kadar idare eder yarından sonra taburcu olabiliriz zaten

valla şimdi gazla uykusuzlukla aşılarla ugraşıyoruz...

hamileyken ne rahatmışız :)))))) şaka şaka dünyadaki en harika duygu bu bebekler herşeye değerle kokuları yeter doyamıyorum valla koklamaya..

normal doğurdum valla güzelim sende doğum koçum oldun :)))))

eşimle gittik gece hastaneye kimseyi aramadım... sabah doğumhaneye girerken ara şimdi herkesi dedim. doğumdan çıktım gelmişti herkes :)) kahkahalarla çıktım :)))

aa kapı gibi askerde damatta da olur annesi... şöyle yakışıklı yakışıklı fotolar atar sana :)) askerden
inşallah o günler gelir ama ben genede asker kaçağı taraftarıyım
ben kaçtım kızlar biradan belki dönerim oğlumu doyurup sonrada kendim yiycem

marsg slm güzelim nasılsın,
cıbıl cıbıl resmini koymuşsun,üşümessin öle:)))

hera sen şurubu öncemi verdin sonramı.sanadamı hemşireler vermeni söylemişti.

nazlıcan bizimkide karma aşı sanırım.şimdi şurubu vermyeyimmi.

iyim ezracım yanlızım evişi kızım tüm vaktimi alıyo canım sen nasılsın berrak nasıl ay maşallah tam öpmelikŞeniz

kızlarya ben sağdığım sütü biberenlo verdim arkadaşım aradı konuşurken söyledim sakın verme memeyi bırakır dedikafamçokkarıştıay nasıl vercem ben kaşıkla baş edilirmi:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…