2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de gezenti yeni geldim,ohh acayip güzeldi hava ama bi yandan da ufak ufak yağmur yağıodu,çokk severim yaz yağmurunu:)))
bi kavonoz meyve yedi nil bi daha istedi,sizinkiler ne kadar yio?
ay uyandı.

merhaba hanımlar
ben yazın ortasında grip oldumsenağlama
inş kızıma geçmez...
kızıma hiç bişey yediremiyorum deil bi kavanoz dolu dolu bi çay kaşığı bile yutmadı şimdiye kadar

slmlr...cumartesi cumartesi herkes gezmede mi yoksaaaaa??
biz cikmadik bugun yagmur bitmedi burda bir turlu yaf

oh bizde geldik kuaföre ordan markete lcw derken bu saat oldu kaşımı bıyığımı aldırdım yüzüm gözüm açıldı valla bir rahatladım beyaaa :) yeni bir güzellik merkezi açılmış oraya gittim sanki pazarlama merkezi hemen satış yapmaya çalışıyolar yok masaj seti satalım yok cımbız seti var uygun hiçte sevmem o tip yerleri kuaför dediğin accık dedikodu yapılabilen şöle bir şekle şemale girdiğin yerdir alışveriş merkezi değil dimi ama buarada güzel kaş alıyolar o ayrı
sonrada oğluma alışveriş yaptık şort falan aldık ayakkabı aldık patiklerden terfi etti bizim çağan efendi ayakkabıya :) ama güzel bir şapka kendimede hoş bir bandana bulamadım yarın pikniğede gidicez ya uydurcez artıkın bişiler :)))

merhaba hanımlar
ben yazın ortasında grip oldumsenağlama
inş kızıma geçmez...
kızıma hiç bişey yediremiyorum deil bi kavanoz dolu dolu bi çay kaşığı bile yutmadı şimdiye kadar

çok geçmiş olsun canıma.s.biz daha hasta olmadan yani kuluçka döneminde geçiceği varsa geçiomuş bebişlereCADIARZU
siz ne kadar oldunuz canım 1 gün bile çok fark edio bebeklerde..nil de diliyle itiodu bi anda yemeye başladı:teytey:

tşk ederim herkese.inanna ev gezmesine filan gidiyordukta,kızımı dışarı çıkarmıyordum.bugün çıkardım,baya dolaştık,parka filan gittik.inşallah açık hava çarpmamıştır bebeğimi :roflol:

innanna kavanoz mamalarından mı yiyio...çok değil mi yaa..bizimki azını buruşturdu versem belki yerdide vermek istemedim çokk

f.ebrar geçmş olsun inş geçmez kızına...benim kızımda hasta öksürükten uyuyamıo uyanıyo tek başınaken tekrar dalamıyo uykuya ve ben onu ayaklarımda sallıorum 5te uyudu hala ayaklarımda kıçım dümdüz oldu susadım kalktığım an uyanıyo ne apıcam ben yaa iice alıştı

ohhh dünürüm sefan olsun:içelim:bu gwece uyuyabilirsen yarın gidersiniz pikniğe,kociş seni görünce bırakmaz şimdikdelikafadulden
çağanım güle güle giysin cicilerini,hemen lekelenmesin işallah

kıs dünürüm ben bir kaç kaşık veriyorum bak heveslendim yarın biraz fazlaca vereyim bizimkide istiyorda ben vermiyordum :)
iremcim geçmiş olsun dikaktli olmak lazım yürüken falan
f.ebrar sanada geçmiş olsun maske falan tak canım emzirirken bulaşma riski azalmış olur bare
kançiçeğim valla buralarda hava yaz gibi oyüzden herkes dışarlardadır
zeynep görünmüyor canım işallah iyidir iki çocukla zor tabi yoksam küstümü bize :)
alişha annesine gitmişti
nazan en son bana yoğurt yapıcam demişti öyle dedi gitti dahada görünmedi gölemi maya çalıyor yoksam :))))
nazlıcan desen misafir ağırlıyordur paso :)) dün biri sormuşta sizleri kıslar yerinize cevapoladım :)))))))))))

küçük kavanozdan canım yedi vallacokacimcoook:uhm:ilk 2 lokmada buruşturuo zaten de soona severse yio:icecream:
ay meleğim düzelse artık ya

7 ocak doğumluyuz bizkaydirigubbakcemile2
4 ay 9 günlük oluyo galiba:))
evet aynen diliyle itiyo hatta kaşığı elimden almaya çalışıyo:çok üzgünüm:

evet canım biliyorum elvinin hasta olduğunu rabbim şifa versin inş:Saruboceq:

dünürüm sen daha ii bilirsin bebeğini,aman yaramaz falan ben üzülürüm..ama nil şapur şupur yedi,dışarda çook rahat oluo valla..:)
nazlıcana kocaman öpücüklerrr........

saolun kızlar kızım uzun kollu giyiyo daha baya terlio başı ama çıkarırsam da üşür daha beter hasta olur die korkuyrm en iisi dereceyi koyim oadaya da bakim kaçmış..uyurken terlio başı örtmüyomda saçlı olduğu haldemi oluyo acaba uyanıkken terlemio

7 ocak doğumluyuz bizkaydirigubbakcemile2
4 ay 9 günlük oluyo galiba:))
evet aynen diliyle itiyo hatta kaşığı elimden almaya çalışıyo:çok üzgünüm:

bi kaç gün sonra başlar yemeye canı nil de öleydi:teytey:
biz bugün dışarı kısa kolluyla çıktık:sm_cool:
anamm kızım oldu,büyüdü,kısa kollu giyio hem de kaşıkla yio:teytey::teytey::teytey:

inaysa ben seni facede ekledim :))) çağandan tanıdım aylinide ekledim onu da aynı şekilde eguştan dedim hah aylin bu....

ya arkadaşlar ben neden avatar ekleyemiyorum:çok üzgünüm:
hep hata sayfası çıkıyo

benim kızımın saçları uzun oda çok terliyor.saçtandır heralde.bende başını örtmüyorum.uzun kolluylada sıcak gibi geldi.hava bugün baya sıcaktı.nasıl giydireceğimi bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…