2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ellerine sağlık canım benim menümde

-karnıyarık
-pilav
-cacık

tatlı da bakalım artık

ooo filizcim afiyet bal şeker olsun metine bol bol süt olsun..bu ne hamaratlık böle

yuppiiiiiiiii konuyu toplam 4 kullanıcı okuyor bende gezdim gördüm geldim iç dekorasyon şeyylerine baktım valla içim gitti duvar ünitelerine çağan doğmadan önce evi satıp başka bir yer almayı düşünüyorduk tabi ona görede acaip planlar yapmıştım kendime duvar üniteleri falan yaptırxcaktım salonuma odalara falan sonra çağanın gelceğini öğrenip vazgeçtik yeni ev almaktan masrafa girmekten aman duvar ünitemde olmayıversin canım oğlum varya :)))))))))))))))))))))

maşallah kıslar yemekler yapılmış bende tık yok bugün bol bol çene oturp kaynatıyom burda valla hersey kocişe bağlı gelirse erken akşama yaparım yemek yer baktım geç geldi o yap<r ben yerim

he valla bence de:)))

selam kızlar ben 2010 ocak annesiyim birşey sorcaktım.ya ben eskisi gibi yiyemiyorum ama göbüşüm çok şişti kıyafetlerim olmuyor bu normalmi şimdiden sizde böylemi oldunuz.topikten biksaç kişi daha çok şişmiş:)ayy napcaz biz...

sagolun yaw ara ara tutuyo hamatarlıgım:))
benim eşim tam bir sütlaç hastası ne yaptıysam begenmedi hera seninkini bile)
gecen arkadas yapmıs ah dedi işte bul al tarifini yap kagıdı kalemi hazırladım tarif alcam ya arkadas sadece dr. qetker (ayyy yazamadım )işte anladınız o dedi yaptım harika oldu sizde deneyin

kızlar geçen bi arkadaş dedi hero babyin numuneleri geldi die bende üye olmuştum o gün bana da geldi bugün....bşka hangi markalr numune gönderio biliyomusunuz

merabalar:))
hamarat arkadaşlarım benim,ben de yumurta kırıp yiorum:))
montecim geçmiş olsun bu arada,dönence nası kırıldı yaw??
özlem ii tatailler,ben de mi gelsem ist'e ama hergün birinize gelirim:))
benim kafamda saç kalmadı,güya ben de kestirdim ama nafile..
kızlar kocişin pantolonunu giydim ben ohhh rahat rahat:)

heraaa afitey olsun sizede 5.ayınız kutlu mutlu olsun bizde 3 gün sonra olucaz 5 aylık...6.aya giricez

ecrin herkesin bünyesi yapısı farklı bende çok şişmiştim gören herkes tek olduğundan eminmisin die soruyolardı

henüz 6 haftalıksın canım göbeğinin şişmesi hamilelikten olamaz heralde....

ben tekrar ütüyekafamçokkarıştıara sıra uğrarım.
benim kızda garip sesler çıkarıyor,sanırım altına yaptı..alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…