2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

(selam) benim sütümdede fena azalma başladı.. ne yiyip ne içeceğimi şaşırdım.. stil tea işe yararmı alıpta denesemmi diyorum?
birde kimyon da süt yapıyormuş içim dışım kıyıldı yaa sevmediğim şeyleri yiyip içmekten :KK43:

(selam) benim sütümdede fena azalma başladı.. ne yiyip ne içeceğimi şaşırdım.. stil tea işe yararmı alıpta denesemmi diyorum?
birde kimyon da süt yapıyormuş içim dışım kıyıldı yaa sevmediğim şeyleri yiyip içmekten :KK43:

stil tea işe yarıyo canım ii süt yapıyo..... bol su ve süt iç en iyisi bunlar tabi bana göre herkezinki farklı olabiliyo

sağolun kızlar, bol su ve süt içiyorum yediğim tatlıların bini bi para ama faydası olmuyor bu aralar ,sanırım benimde metobolizma hava değişimine ayak uydurmaya çalışıyor....

elif ben denemedim cnm, içenler vardı, sen de dene istersen..bolbol su iç..diğerlerini de biliyorsun zaten..yulaf diyorlardı bir de..yulaflı bisküvi yiyebilirsin..başka ne şekilde bulunuyor bilmiyorum..marketlerde var diyorlardı..

reyhan maşşallah oğluna..nasıl bızdık bişey..Allah nazarlardan esirgesin..:nazar:

kızlar nazara karşı, sahip olduğunuz, kaybetmek istemediğiniz şeylere karşı,
"ma şeallahi la kuvvete illa billah" bol bol okuyun..

elif kimyon gazı azaltıyor diye biliyorum canım,süttemi yapıyormuş.bende ilk zamanlar gaz problemi varken hergün 1-2 çay kaşığı içmeye çalışıyordum ama berbettı doğrusu..kafamçokkarıştı

neyse kızlar ben kaçıyorum binbir gecenin finalini seyredicem,iyi geceler....

elif ben denemedim cnm, içenler vardı, sen de dene istersen..bolbol su iç..diğerlerini de biliyorsun zaten..yulaf diyorlardı bir de..yulaflı bisküvi yiyebilirsin..başka ne şekilde bulunuyor bilmiyorum..marketlerde var diyorlardı..

reyhan maşşallah oğluna..nasıl bızdık bişey..Allah nazarlardan esirgesin..:nazar:

kızlar nazara karşı, sahip olduğunuz, kaybetmek istemediğiniz şeylere karşı,
"ma şeallahi la kuvvete illa billah" bol bol okuyun..

peki canım teşekkür ederim.

talya öncekilerde hiç süt azalması sorunu yaşamadım ama bunda sütüm olsun diye yapmadığım şey kalmadı,birgün iyi oluyor tamam bu işe yaradı diyorum ertesi gün yine azalıyor öncekilerde yaşım küçüktü ondan diyorum ama sanırım yaşlada çok alakası yok.

stil tea işe yarıyo canım ii süt yapıyo..... bol su ve süt iç en iyisi bunlar tabi bana göre herkezinki farklı olabiliyo

hmm peki onlarıda deniyeyim sağol.
bu arada oğluşun çok tatlı maşallah..
oyuncağını seviyormu?
benim kızım eline ne versem ağzına götürüyor senin yakışıklıda öylemi?
dişlikmi alsam kaydirigubbakcemile3

ismiye; yorgunluk, stres, psikoloji herşey etkiliyor cnm sütü..şimdi 3 çocuk yoruyodur tabi seni, ondan azdır..

ayça ben neden olduğunu şaşirmış durumdayım,6. aya takviyesiz gelebilirsek ondan sonrası kolay diye umuyorum

kızlar ben kızımı balığım diye seviyorum,söyleyince kıkır kıkır gülüyor bazen adını balıkmı sanıyor acaba diyorum sizinkilerde yapıyormu böyle

X