2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese ii geceler kızlar...giremedim ne zamandır kızım hasta oldu mahvetti benii..umarım herkes iidir keyifler yerindedir...herkese ii uykular..

Saat 10 da doktora gideceğiz kızlar... Kızıma pavlik abdüksiyon bandajı takılacak bugün.. Bıran önce kalça çıkığını atlatır yavrumda şu bandajdan kurtulur inş....

Ben çıkıyorum hepinize iyi muhabbetler...

Son düzenleme:
gunaydın arkadaslar
barclı gecmıs olsun...
nohcoy carcabuk atlatır kurtulur ınsallah bandajlardan kızın

benım dunden berı resmen goguslerım kurudu hıc damla sut cıkmıyor reglıyım acaba ondan olabılırmı sanmıyorum ya neyse
bıbaron maması hazırlıcam baska care yok dun zorla ıkısıyle bırden oldugu kadar emzırdım ama bugun oyle sansım da yok damla cıkmıyor

günaydın kızlar, yeni doktor buldum kendime inşallah ii çıkar
gece ne güzel kaynatıosunuz lostu bitiriyim bende gelicem

herkese ii geceler kızlar...giremedim ne zamandır kızım hasta oldu mahvetti benii..umarım herkes iidir keyifler yerindedir...herkese ii uykular..

çok geçmiş olsun

inş en kısa sürede atlatır geçmiş olsun

özlemcim bol su iç hatta boldan da fazla sıvı tüketmen lazım ne olur dikkat et..

Dün aşılar nedeniyle efe yine ateşlendi bütün gece ateşini düşürmeye çalıştık saat 5:30 da yattım çok fenayım ama neyse efenin ateşi düştü şimdi iyi

günaydın:))
çok geçmiş olsun arkadaşlar..
nil de paso kulağını çekiştirio,saçını çekio soona canı yanıo,ağlıo??

günaydın...
ayça ben kızıma d vit 3 ve zinco damla veriyorum başka ilaç kullanmıyoruz canım!!
burcu ,nocnoy geçmiş olsun kızlar kısa zamanda bebişleriniz iyileşir inşallah:Saruboceq:
kurudut var bende bi deneyip haber veririm benim süt yine azaldı çünki-tatlicadiarzu-
kızlar ben çok terliyorum azıcık efor sarfetsen hemen ter içinde kalıyorum bıktım duş almaktan benim gibi varmı acabakafamçokkarıştı
alisha kızının saçları çok güzelalkisalkisalkis:roflol:

geçmiş olsun canım.bebekler hastalandımı gerçekten çok zor oluyor.

günaydın....

barcli cnm geçmiş olsun...

nochoy çok geçmiş olsun.gelinim inşallah biran önce iyileşir.:Saruboceq:

alisha mama verince su da vermen gerekiyor biliyorsun dimi?
bende iki gündür elma suyu veriyorum bir iki çay kaşığı..benimde su vermem gerekiyor mu acaba???
Bence su verilmeli diye düşünüyorum ama ,herkes farklı bir şey söylüyor.Ben anne sütü versem bile hergün birkaç kaşık su verdim.Suyu bende çok seviyorum ondan mı acaba:)))))

nohcoy normal doğum muydu seninki..benim dikiş yeri hala acıyor ya..yürürken yere dizimi kırıp eğilirsem ağrı oluyor..normaldir diye doktora da gitmiyorum..
Normal değil, kaç ay oldu canım, kesi bile olsa şimdiye ağrılarının geçmesi lazımdı.Dr.sana doğumdan sonra kullanman için antiseptik su verdi mi ve sen kullandın mı_? Onu bitinceye kadar her wc ye girişinde sürmen lazımdı.

bende yarım ölçü mama hazırladım yarısını bile yemedi cuk cuk emiyo şimdi nazar degdi ocak bebişlerine yaw...ama tadına baktım bu güzel mma kalanını ben yedim de:))
Metin yemiyorsa sen ye hayatım:)))Sonuçta ona gidecek:))))

Geçmiş olsun canım, inşallah bir an önce atlatırsınız.Ne kadar takılı kalacakmış bandaj.Çok zor gelir şimdi çocuğuma bacaklarının sürekli aynı şekilde tutulması.

Cevapları öncelikle verdim, günaydın demeyi unuttum kızlar.Herkese günaydın.

merhaba..
nochoy geçmiş olsun en kısa zamanda atlatır inşallah...
water cevapların için teşekkürler..bana su filan vermedi bir gideyim bakalım...
nesim dün bizim canımıza okudu ya..halaa da devam ediyor..diş randevum vardı 75 cc süt bıraktım tüm sütü sağdım..içmemiş beyfendi..açlıktan da ağlıyor tabi...bende tüm sütü sağdım ..çekip çekip resmen kavga ediyor memeyle...mama hazırladık yok anacım onuda almadı..bir amuda kalkmadığımız kaldı onuda yapabilsek yapacaktık...ne yapacağımı şaşırdım hala aç mızıklanıyor..gecede yarım saat en geç bir saatte bir emdi kaç damla çıktıysa... kafayı yemek üzereyim

2. kez günaydıın yazışım..yazdım gidemedi, site hala sorunlu okuyabilirsem bi geçmişi okuyayım..

günaydın kızlarrrr valla bu sitede ne var bende anlamıyorum girmek sorun sayfalarda ilerlemek daha bi sorun sinir oldum iki sayfa okuyana kadar.
kızlar yardımlarınız için teşekkür ederim bende şu kutuyu öyle böyle bitirimde sonra bebelac alim belki onun tadını sever duruşum.ay bide biberonu aldırabilsem dün babasına denettim yine almadı babaannesine denettim yine almadı.kaşıkla uğraş dur.
nochoy geçmiş olsun canım kalça çıkığımı varmış yoksa kalça gelişim geriliğimi.ve bişey daha senin kalça ultrasonun için fazla bekletmedilermi yani daha erken çekiliyor die biliyorum ultrasonun bizim kızın 15 günlükken çekildi ve az bi sorun vardı bezle düzeldi.
barcli çok geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşir inşallah bebişin.

slm kızlar herkesler iyidir inşallah.

nohcoy,barclı geçmiş olsun.

barcli, nohcoy, özlemyb, sheeda geçmiş olsun kızlar..inş kısa sürede düzelir sorunlar.
inanna kulağını çekiştiriyosa kulağı ağrıyo olabilir.

dünür ilk zamanlar biberonu reddetmeleri normal ama ısrarcı olmak lazım kaşık kaşık biter mi ayolll

batuhana çekilmedi kalça çıkığı için ama bişey olmaz herhalde doktor her gittiğimizde eliyle muayene ediyor bacaklarını falan ayırıyor 2 doktor da bişey demedi kafam karıştı valla umarım bişey olmaz

tünaydın hanımlar sabah sabah göz druna bodoslama gittik tabi sıra öğleden sonra varmış bizde çağanın uykusu gelince geri döndük artık telle randevu alıpp öyle gidicvez perşembeye
kıslar çağan dünden beri kakasını yapamıyor acaba ne yapsam mama verdim dün o yapmış olabilirmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…