2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

farkında msıınız çoğumuzun bebeğinde emme sorunu var kilo alımları yavaşladı ve çoğumuza doktor mama verdi ....

doğru tespit cnm..sanırım bu aylarda böyle oluyor..bizimki de balımınki gibi, bir çekiyor 5 etrafa bakınıyor, gülüyor benden laf bekliyor vsvsvs kimi zaman da bakınıp gülme yerine ağlıyor senağlama bizim kontrol 16 mayısta ben de çok merak ediyorum durumumuz ne olucak..benimki bu arada bolbol pırtlatmaya devam ediyor ve arada da kusuyor..1 alıp 5 veriyor bizim oğlan :uhm:

bişey sorcam bugün sağlık ocağına gidip 4. ay aşılarını yaptırdık 2 tane oldu siz kaç tane aşı yaptırduınız? Biri zatüre diğeri de sanırım karma

evet canim haklisin benim kizimda emmeyi azaltti önceden sik sik emerdi simdi nerde zorla inat yapiyor resmen daha memeyi agzina vermeden anliyor emecegini ortaligi ayaga kaldiriyor öyle agliyorki yalanci memeyi hemen aliyor bizimde ayin 13 de randevumuz var bakalim ne diyecek doktorumuzbenneyaptımki

bende yarım ölçü mama hazırladım yarısını bile yemedi cuk cuk emiyo şimdi nazar degdi ocak bebişlerine yaw...ama tadına baktım bu güzel mma kalanını ben yedim de:))

Herkese selamlar kızlar..iyi bir hafta olsun..
2 gündür kk olmayınca zor geldi valla..sorunda siteye saldırı varmış ondanmış kimden olduğunu söylesem bana bişey yaparlarmı acaba :jeyyar:

umarım herkesler iyidir,genel bir emmeme sorunu var sanırım..

bişey sorcam bugün sağlık ocağına gidip 4. ay aşılarını yaptırdık 2 tane oldu siz kaç tane aşı yaptırduınız? Biri zatüre diğeri de sanırım karma

canım biz de 2 aşı olsuk karma ve pnömokok

bende yarım ölçü mama hazırladım yarısını bile yemedi cuk cuk emiyo şimdi nazar degdi ocak bebişlerine yaw...ama tadına baktım bu güzel mma kalanını ben yedim de:))

afiyet olsun şekerim :) inşallah metincik mamaları sorunsuz yiyebilir,emirin iyi olmaısna çok sevindim,allah yardımcısı olsun bir an önce iyileşir inşallah..

2 gündür kk sızdık ama iyidik :) kançiceğim sen nasılsın yavrucun nasıl iyimi ?

slm kızlar ya,ben cumartesıden beri giremedim,dünde saldırıdan dolayı kapalı diodu,ödüm koptu walla sızı bulamam die,bı ara başka bir yerde toplanıoduk bişey olunca onuda unuttum,neyse kavuştum size ya şükür,çokkkkk ösledım sızı,ayyyy burası nasıl bı bağımlılık yapmış ya:)))iyki warsınız kızlar

iyiyim linaycim.kizim da iyi cok sukur ama biraz huysuz uyumamakta direniyor ben de onu salliyorum:)

esra ben de cumartesi giremedim valla cok korktum site kapandi diye cok sukur birse yolmamis.ay urasi da olmasa baska turlu eglenemeyecegiz,,iyiki var kk..

günaydın kıslar, tükkana bi bakiim çıkmadan dedim
esracım nice mutlu yıllara, kızın şans getirsin sana bundan sonraki yaşamında

esra geçmiş doğum günün kutlu olsun cnm nice senelere muck muck muck a.s.

çok tşk ederim kızlarrrrrr:lepi:

ay esracim canim daha yeni haberim oldu ya kusura bakma .dogum gunun kutlu olsun sevdiklerinle bereber nice senelere insallah canim benim.....

canım kilosu ne kadardı eymenin dr lar genelde toplamda kiloya bakıyor aylık alımı ne kadardı geçen ay
aç kalmasından iyidri güzelim bence ver mamayı ben geceleri muhallebi veriyorum 4 saat uyuyor rahatça
2 tane canım karma diğeri zatüre birde rota yaptırdık biz
canım aynı sorunlar hepimizde var işallah bir çözüm bulunur
iyi aksamlar ocak anneleri nasilsiniz bakalim??
iyi akşamlar canım sanada

kıslar çağanı emzirmeye gittim emmedi kaşıkla verdim cakcuk aldı ya benim oğlan kaşığamı alıştı tamamen acaba kaşıkjla vermeyi kessemmi zora gelipte emermi

inays abenimki de emerken nefes alamiyor ya ben de biberonla veriyorum sen de dene istersen .

neyse ben kaciyorum, aysima uyandi ...
herkese iyi aksamlar bebislere ve kendinize iyi bakin kizlar.byyyyyyy

canım benim oğlan biberopn almıyorda o yüzden kaşıkla veriyorum ah keşke alsada biberonla versem aventin emziğini emiyor bir denemediğim aventin biberonu kaldı onuda artık hafta sonu alıcam deniyecem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…