2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ay market market dediniz canım çekti be, yarın bende gidiyim fırsat bulursam bari :))

herkese iyi geceler kızlar gerci şu an kimse yok sitede ama bişey sorcam size aranızda muhakkak lohusa mevlidi yapanlar vardır. Merak ettiğim şu ki bu mevlit hala eskisi gibi yatak içinde oturarak mı oluyor ve ne giyiliyor beyaz saten gecelikler mi yani bana saçma geliyor yatağın içinde oturup yatmak ama annem ısrarla böle olcak dio:) merak ettim sizlere sormak istedim daha başka bir yöntemi yok mu yani bunun cvplarınız bekliyorm

Ya kizlar bu cadi dogru durust uyumuyor emmekten firsat bulup. kitaplari okuyorum 16-18 saat uyur diyorlar. Benimki tas catlasa boluk porcuk uykulari dahil 10 saat falan uyuyor.Bu kiz buyuyemeyecek galiba. :1no2: Simdi kulak sorunu var diyecegim ama dogdugundan beri boyle emerken uyuyor yataga yatirinca gozlerini aciyor, araniyor ve hemen bulmazsa agliyor. ben mulipanin humana cayindan iciyorum. Rezene uyutuyorsa bende baslasam mi ona? Belki ise yarar?:uhm:

Bende mevlut yaptirmak istiyorum ama yatak falan bizde yok, zaten baya toplandim yatmakda garip olur gibi geliyor bana. Adetler degisiyor tabi. Bide sanirim ben annemde mevlut yapacagim. Cunku su an oturdugum yer annemlere, akrabalarima baya uzak.

Seeelaaam kzlar
uzun bi aradan sonra hepinize merhabalar.bugün keyfim yerine gelmeye başladı çok şükür oğluşum epey topladı kendini.banyo yaptırmak için soyduğumda kucağıma alıp tartıya çıktım.2800 olmuş sanırım.çooook sevindim.mamada yaradı sanırım gerçi az veriyorum .birde ilk doğduğundaki resimlerine birde yeni resimlerine baktık o kadar farklı ki,şaşırdım.
geçmiş sayfaları tam bi saatte okudum iyi kaynatmışsınız
pembecim çok üzüldüm canım geçmişolsun sakın kendin perişan etme iyi olucak kuzucuğun
bu arada bende hepiniz gibi yakında kafayı yiyeceğim delikafadulden evde boğuluyor gibi oluyorum.yarın görme testi ve ultrasonlarımız var evden çıkacağım diye seviniyorum resmen.Allahtan komşulara çıkmaya başladık.geçen çarşamba kırkımız çıktı.
ay bişi farkettim kızlar sürekli memede ya benim oğlan kambur durmayı alışkanlık etmişm o emmezken bile emzirir gibi bi şekilde duruyor vucudum.
bu arada bişi keşfettim zinco gaz gidericiyi düzenli olarak verince baya rahatlatıyor ve uyutuyor ondada rezene ve anason yağı var ondan sanırım.zararı olduğunu da sanmam benim miniğe bile doktor verebilirsin dediğine göre..
umarım bir gün birilerinin takıldığı saatlerde de topiğe girmeyi denkgetiririm.özledim sohbet etmeyi sizlerle
hepinizi öptüm sağlıklı ve bol sütlü günler dilerim

Kızlar..Herkese günaydın..Kızımın bisssürü sivilcesi çıkmış ablaları..Sütle mi siliyoduk?Bizden geçen hormonlar neden oluyodu değil mi arkadaşlar yanlı hatırlamıyosam...

merabalar:))
ay bu kız uyumamaya başladı gece 3 gibi yatağa koydum 5.5 gibi emzirdim 7 de n beri ayaktayız(gözü kapanıo gibi olunca zorlayıp açıo gerçekten yanlış o 18 saat uyurlar bilgisi,daha görmedim ben...

aslı çok geçmiş olsun ( ben pamuk koyamıorum ,durmuo kulağında bş yöntemi varsa paylaş lütfen..

kızlar deviti 3 ten fazla verince bıngıldağı hemen,zamanından önce kaanıomuş haberiniz olsun..

kızlar ben emzirirken elimdeki,kolumdaki kemikler nilin kafasına batıo gibi gelio,etli yere çıkarıorum durmuo zilli,napsam??

nazlıcan maşallah beyimize bundan soona daha rahat büyür heralde :))

Kızlar..Herkese günaydın..Kızımın bisssürü sivilcesi çıkmış ablaları..Sütle mi siliyoduk?Bizden geçen hormonlar neden oluyodu değil mi arkadaşlar yanlı hatırlamıyosam...

evet canım öyle yazılmıştı bi de marsg bişi yazmıştı nişasta??gibi ama hatırlamıorum,mesajlardan bi tara istersen..:)

Offff bu gaz belası niye gündüz ortaya çıkmıyoda geceleri çıkıyo kurt adam gibi yaaa,
gündüz uykudan gözünü açmayan çocuk niye gece cin gibi bakınıyo acep, gıcıklık olsun diyemi kidelikafadulden
yok kaşındı bu zilli bugün ona uyku muyku yok ikidebir uyandırıcam:jeyyar:

Chadi bizde de mevlüt yataktayken yapılır, gecelikler sabahlıkler eşliğinde kaydirigubbakcemile3 ama ben öyle yapmıycam, üzerinden geçmiş 20 gün, üstelik zaten hiç yatmadımki ben hastanede yattığım neyse o, şimdi ev misafir doluyken geceliklerle yatakta olmak saçma geliyo bana da. Hiç yatamam valla.

mrb kızlar, sağlık ocağına götürdük kızımı bugün 3 haftada 1 kilo almış maşallah kızım 3500 olmuş, o kadar sevindim ki anlatamam, bıngıldağı baya kapalıymış, herşeyi normal çok şükür, buarada gaz problemimizin sebebi sanırım evin çok sıcak olması ve benim sürekli terlemem, sırtım hep buz gibi.kendinize çok dikkat edin kızlar biz nasılsak bebekte aynı şeyleri yaşıyo
mevlitte annem de bana pijama sabahlık falan giy dedi, ama belki 2 aylıkken fln yapıcam, o zaman da komik olucak biraz ama napalım, yatak yapmıycam zaten bi gün bile yatmadım çocuk doğduundan beri

kıslar günaydın hatta tünaydın nazlıcan maşallah oğluna inanna canım benim oğlanda beşiğe koyuyorum gözleri faltaşı gibi açılıyor şimdi uyuttum koydum hemen açtı gözleri yine almıcam bakalım ne kadar durcak beikte
kıslar siz oto koltuğu kullanıyormusunuz ben şimdiye kadar portbebe kullanıyordum aaba oto koltuğunu kullansammı daha erkenmi

kıslar günaydın hatta tünaydın nazlıcan maşallah oğluna inanna canım benim oğlanda beşiğe koyuyorum gözleri faltaşı gibi açılıyor şimdi uyuttum koydum hemen açtı gözleri yine almıcam bakalım ne kadar durcak beikte
kıslar siz oto koltuğu kullanıyormusunuz ben şimdiye kadar portbebe kullanıyordum aaba oto koltuğunu kullansammı daha erkenmi oto koltuğu derken taşıma koltuğunu kastdiyorum şu arabalara falan taılanları

kıslar siz oto koltuğu kullanıyormusunuz ben şimdiye kadar portbebe kullanıyordum aaba oto koltuğunu kullansammı daha erkenmi oto koltuğu derken taşıma koltuğunu kastdiyorum şu arabalara falan taılanları

Selam hanımlar çok mutluyum oğlumun hayırlı haberlerini aldım üresi normale dönmüş.Verdiği kiloyu da geri almış bir 100 g daha alsa doğum kilosuna döncek.İnşallah bu günleri unutup yeni bir sayfa açarız oğlumla bundan sonra doktor ve hastaneye yolumuz düşmez inşallah.

evet canım öyle yazılmıştı bi de marsg bişi yazmıştı nişasta??gibi ama hatırlamıorum,mesajlardan bi tara istersen..:)

Baktım inannacım..İsilik içinmiş o...Sivilce için kaynar suyla yani kaynamış suyla temizleyin diyolar:)))Kaynar suyla temizleyen psikopat anne...Valla bu D vitaminini ne zaman vereceğimi ben de şaşırdım...Bi türlü zamanını denk getiremiyorum..

Valla Pembe kendi kızım almış kadar sevindim..Gözün aydın hayatım daha sağlıklı günler görürüz inşallahhhhŞeniz

Gözün aydın pembecim çok sevindim, inşallah bir daha olmaz

gözün aydın pembe işallah bir an önce emzirmeyde başlarsın

selam arkadaslar vıtamının 3 damlasını da bırden verıyorsunuz degılmı, aklıma takıldı kutusuna da yazmamıslar acaba bırer damla olarakmı verecektım dıye kurmaya basladım kafamda :))

benım mınık kuzum hırıltılı nefes alıyor ya ( gecen gunde resmen horladı burnu tıkalı sanırım acaba serum fızyolojıkmı versem
off hemen herseye doktora gıtmek ıstemıyorum herseyı cok buyutuyorlar
boyle bısey yasayanınız varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…