2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar günaydın saırsam hala herkes ebbeğiyle uğraşıyor kimselr yok bende sabah bei emzir gazını çıkar altını değiştr derken kahvaltımı ettim bir bakayım dwdim sizlere allahtan kahvaltımı falan eşim hazırlıyor yemek işlerini ona devrettim be ancak misafir geleceğinde hazırlıyorum yada evde teksem kendime kadar yapıyorum bişeyler valla yoksa çok zor oluyor çocuk büyütmek zormuş hoş sağlıklı sıhhatli olsunlarda biz zorlansakta olur

tünaydın:))
benim huysuz kızım uyutmadı hiç beni bu gece..şimdide geçmiş karşıma parmağını emio,sol baş parmak solak mı olacak acaba??
öpüorus herkesleri memeye gidioruss:))

kızlar günaydın, benim kızda gece hiç uyumadı, napıcaz böyle hergece uykusuz bilmiyorum. kızımın şakaklarında iki tarafında da belirgin bi şişlik var neden olabilir bi bilginiz var mı

alişha hiç bilmiyorum canım ama dra sor istersen öenmli olmasın
pmbe panter canım süt enfazla dinlenince oluyormu bol bol dinlen uyu öğle sağ sütünü

Dualarınız için teşekkür ederim saolun miniğimi çok özledim fotoğraflarına bakamıyorum ağlamamak için yoksa sütüm kaççak.İnaysa haklısın uyuyunca artıyo.Şu iki gecede uyuduğum uykuyu bir haftada ancak uyumuşumdur.Ama artık hiç dert etmicem yeter ki yavrum iyileşsin emmese de zorlamıcam.Hem o hem ben harap oldukEn kötü ihtimal mamaya geçicez.Allahım böyle nasip ettiyse yapçak bişey yok sonuçta evlatlarımız ona emanet.

tabiki pembe panter Rabbim dermansız dert vermesin zaten süt içen büyüyorda mama içen büyümüyormu önemli lan sağlıklı sıhhatli olması canım o yüzden sakın moralini bozma içini ferah tut bak düzelecek işallah hersey

slm kızlar kimsecikler yok benim oglum gece iyi uyudu sonra sabah 10 da yattı 2 ye kadar yine....walla uzun zamandır pazar keyfi yapmıyodum iyi geldi bana az öncede yıkadık keyif yapıyor şimdi...inaysa benimde kahvaltı hazırlama görevi eşime gecti sagolsun yemekte de yardımcı o olmasa mahvolmustum...

iyi pazarlar hepinize!!
kızlar kahve içiyormusunuz ?ve çay? ben içmiyordum ama artık dayanamıyorum günde 2-3 fincanı geçmeyecek şekilde içiyorum.ya birde bende inanılmaz gaz var doğumdan geri bööyle sizdede mi böyle bebeğimdekide benden mi kaynaklı acaba?

İnanna,Elagülce inşallah herşey yoluna girecek..Bian önce toparlanır bebişlerimiz inşallah Elacım..Valla inanmassın tarttırmak istemiyorum..Canım sıkılacak diye..1 ayda 1 kg aldı diyenler var üzülüyorum biryerlerde hata yapıyorum diye..Ben mi besleyemiyorummm çünkü mama da vermiyorum memeden soğumasın diye...Cidden büyük sorumluluk..Allah evlatlarımıza sağlık sıhhat bize de rahat davranabilme,paniklememe duygusu aynı zamanda güç kuvvet versin..

Pembecim Rabbimin izniyle herşey yoluna girecek inşallah..Allahçaresiz dert vermesin..
Ela, haklısın..Nazlıcan ın bebişi ne kadar minik doğdu..Ne kadar mücadele veriyor..Hepimizin bebişleri semiz semiz olsun,yanaklarından sağlık fışkırsın innnnnnşallllllaaaaaahhhh

Calemity ben çay içiyorum...Günde 4 bardak falan içiyorum..Kahveyle aram yok zaten..Çünkü kahve içtim mi sigara içesim geliyor..Ben sigarayı hamilelikte bıraktım..Çayı iç fazla takılma..Bence kahve de içebilirsin fazla olmamak kaydıyla...A bi de gaz için bi bardak suya bi çay kaşığı kimyon ben çok memnun kaldım.. Bi de süt için vitamalta başladım..Sonucu size bildiririm...Sütü az olan varsa eğer..Benim kafam kadar memelerim var lakin yeterince süt yok((( Yeni yeni süt oluşturabiliyorum..Nerdeyse 4 ltreyi geçiyor sıvı alımı ona rağmen

güzel dileklerine katılıyorum lajoconde,canım sıkma canını eminim yanlış felan yapmıyosun her bebeğin bi karakteri bi huyu suyu var hepsi bir olmuyo ki sağlıklı olsunlarda zamanla toparlanırlar inşallah korkma

merhaba kızlar:))
LAJOCONDE canım ben süt arttırması için humana still tea ve vitamalt içiyorum 3 lt su içiyorum ve faydasını gördüm ayrıca sütümü bebeği emzirdikten sonrada sağıyorum hihoyyytben sağdığım sütü hastanede hemşireler biberona alışmasın diye enjektöre çekip memeyi emerken ağzına yandan sokup verdiriyodu bana halada öyle veriyorum karnınında doyduğunu görüyorum en azından kafamçokkarıştıbende kilo konusunu sorma stresegiriyorum dr.gitmeden elimden alıp hastaneye yatırıcaklar diye psikolojim bozuluyo valla ay hala hastanede yaşadıklarımı üstümden atamadım senağlamasenağlama

calemityjane valla ben sabah 1 akşam 1 demlik çay içiyorum valla kahve sevmem o yüzden içmiyorum gaz bendede çok var mulipanın rezene çayını içiyorum sebze yemeği ve salata yiyorum benim ondandan çok oluyo gaz kaydirigubbakcemile3
alisha benim kızımın doğumdan sonra kafasında misket büyüklüğünde( alnından 4 parmak geride )şişlik vardı ultrasonla bakıldı bişey çıkmadı çok şükür dr.görüş istersen ama önemli bişey olduğunu sanmıyorum :teselli:

kuzi ne haber tribünden sahaya gel canım delikafadulden
işitme testini yaptırdınmı??

Geldim geldim geçmişi okumam ancak bitti, Ay iki gün girmedim sitenin şekli şemali değişmiş, herkesin dertleri depreşmiş ortalık fena karışmış yaw

Pembecim çok geçmiş olsun canım inşallah düzelir biran önce, üzülme süt veremiyorum diye mama yesin bişey olmaz, mamalarda çok iyi artık yeterki karnı doysun çocuğun.

Ctc çapaklanma için kendi sütünle ve ılık suyla sil ve sildiğin bezin aynı tarafını tekrar değdirme gözüne.

Elagülce bende 40 çıkınca gidicem muayeneye, yok daha yaptırmadım işitme testini

Benim kızında geniz akıntısı devam ettiği gibi birde öksürmeye başladı ya of of çocuğunmu var derdin varmış be

Ya birde gelen gidenden fenalık geldi ayol, sağolsunlar ama çocuğun bütün düzeni bozuluyo, kimse yokken çok sakin, biri gelince huzursuzluğu tutuyo, uyumuyo, gerçi bende misafirle ilgilenmekten onla yeteri kadar ilgilenemiyorum, neyse cuma günü mevlüt okutucaz herhalde biter artık misafir olayı,
ay başından ayrılamıyorum üzerime giyecek hiçbişeyim yok, kıyafetlerim olmuyo, olsa bile karnımın acısından sadece beli lastikli şeyler giyebiliyorum, bişey alacak vaktim yok, kuaföre gidecek vaktim yok, işe nasıl gidicez biz anlamadım yaaaaa

Heh benimki uyandı, hadi bakalım emzirmeye, milka gibiyim valla memeler içeri girmiyo hep dışarda :))

Ben de sağıyorum o nu da içiyor..Ben yavaş akışlı emzik aldım Ela cım..Rahat ettim ...Hem biberonu hem memeyi alıyor şimdilik çok şükür..Çünkü mama vermek zorunda kaldım..İlk 5 gün hiç süt olmadı...Çok çabaladım süt vermek için yeni yeni düzen tutturduk,tutturabildiysek....:çok üzgünüm:

kizlar benim kizim 2 gundur huzursuzdu ve yesile donmustu

kakasi, bende gazi var diye dusunuyordum. meger kulagi agriyormus. Kayinvalideme

kalsa bisey olmaz normalmis. Iyiki onu dinlememisim gitmisim, bosu bosuna aci cekti

yavrum, keske dun gitseydim hastaneye, ilaclarini icirdim bekliyorum iyilessin diye

senağlama bi daha gik dese goturcem hastaneye.moralim bozuldu. senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…