2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

lajoconde senin ismin ne , birde güzel sanatların hangi dalındasın çalışıyormusun ne çok sordum değil mi?
ikinci günaydın da bendeeeeennnn...Ben resim öğretmeniyim Ekincim..ismim Gamze...Çalışıyorum ama şu an heyet raporum var..Haziran 15 de seminere gidip dönemi kapatcam inşallahhhh
esra nbr canım nasıl gidiyor berraktan ayrı saatler....
linay sen işteyken ege ye kim bakıyo....
laco bende jel ismi var kullanmıstım bir aralar:))
Kız Filiz..O zaman sen şimdi iyileştin.Şeniz.Valla ver bakalım ismini cismini
50 cok az bizimki agliyor 140 -150 iyi geliyor dr isterse 200 icsin anne sutuu cunku d
Biberonu yikayinca sabunu tam gecmez diye sterilizatore koyuyorum 160 derecede temizliyor icimm rahat ediyo isiticidanda memnunum kolaylik bence ilerde hazir corbalarida isitabilirmisiz

ya bide şu biberonlardakı bishepnonol mudur nedır kansorejen,hepsınde warmış ya:KK43:((
Ya ben kaynar suyla çalkalıyorum yıkadıktan sonra bişi olurmu kiiii..O yazıyı ben de okudum bunalıma girdim valaa..offfffff ne yapacağımızı şaşırdık...hemde kaç tane polikarbonat aldım ben marka marka....
Yok artık vaz geçtim ben yetişemiyorum buraya ayol iki dakka oturamıyorum oturduğumda da burayı okumaktan yazamıyorum neyse gördüğüm kadarıyla herkes iyi çok şükür.

Kızlar sizin bebeler kaç mg süt yada mama içiyo bir öğünde, benim kızın kilosuda boğazıda iyi maşallah ama bir öğünde ancak 100-120 mg içiyo, artık süt yetiştiremiyorum diye bugün mama aldık ben işteyken sütü biterse takviye yapabilmeleri için, 3 aylıklara 180 mg yazıyo üstünde şok oldum, bizde çok yiyo diyoduk çocuğa, normalmi acep
onlara inanma sen...hiç anne sütü almıyosa o miktar..120 yle başla..ağlarsa artırırsın
bende bugun yaz için alısverişe cıkıcam popişime ve göbişime uygun bişiy bulabilir miyim acaba senağlama ama kesinlikle büyük beden almıcam incelmem lazımsüprizzzzzblooms u arıcam müsaitse kahve içielim :kahve:laflar dedikodu yaparız onun gelini de yok zaten uygun bir kız bulcam emir ekaydirigubbakcemile2
gülce nerde acaba özledim dünürümü smrisk te yok kocişten laptop gelmedi galibaCADIARZUsabah sabah cenem düştü kimsecik yok boş boş duvarlara konusuyorum annecim hazırlamıs kahvaltı ben kaçtım....

Sana da günaydın monte arkadaşımalkisalkisalkis

ayyy koşa koşa geldim alishadan öne açayım burayı diye ama filizle gamze yetişmiş benden önce lülülülülülü
herkese günaydın kızlar güzel bir gün olsun hepimize..

günaydııın, saol montekaydirigubbakcemile5
kızlar ya benim kız 10gündür aynı kiloda, boya mı gidio dersiniz, güzel emiyo uyuyo ama çok kaka yapıo neden kilo almıo ya, dr a gitsekmi kilo takibine gelin şüphelenirseniz bişeyden demişti

evde mi tartıyosun alisha nerden biliyorsun kilo almadığını ?
dijitalde tartıom cnm önce ikimiz sonra ben, aradaki fark oluo nazın kilo
yani doğrudur çünkü bu 3aydır hep doğruydu dr a gittiimizde evdekiyle aynı çıkıodu, yannız şuda var karnı doluysa 200gr farkedio ben hep kaka yapnca tartıom hiç kilo almamış gibi çıkıo
buarada aşkolsun dükkanımda gözünmü var:eek:klava:

ayy yok şekerim gözüm falan ,sen gelene kadar temizleyim çay falan yapayım dedim ondan yani..

bende evde öyle tartıyorum hemen hemen doğru çıkıyor..
10 gündür aynıysa doktorunuzla konuş istersen,ya da yakında sağlık ocağı varsa gidip tarttır..

kızlar günaydın
ay bende bu gece ilk kez şöööyle güzel bir uyku çektim oğluşum 10 da yattı 2 de kalktı sonra da 6 da kalktı sonra da 8 de tamamen uyandı ben iki kez üst üste 4 saat uymuş oldum ilk kez ama bu gece de her ssat başı uyanır biliyorum ben

linay mesajlarını aldım saol canım

esracım bence sen endişe etme az süt içiyormu falan diye, az gelse bağırır çok gelse istemez, emerken anlıyormusun kaç cc içtiğini anlamıyorsun demek senin kız o kadarı ile beslenebiliyor, mamaların üzerindekine bakmayın bence anne sütü başka mama başka hem her çocukda bir değil üzülme yani sen sağ sütünü bırak o içer istediği kadarını

filiz bizden de selam söyle filize:)))))

gamzecim bende hep resim öğretmeni olmak istemiştim çok severim resimi ama çok ihmal ettim oğlum büyüsün resim kursu var yakında başlamayı düşünüyorum

bencede ya sağlık ocağı mantıklı ama eşim çok pimpirikli dün dedim sağlık ocağna götrlm tarttıralm hemen dr a gideriz o zaman dedi, ben de mama falan yazıcak die gitmek istemiorum çünkü emini sütüm var yetio da yoksa uyurmu çocuk hep ağlar, ayaklı pijamalarının hepsi kısaldı son günlerde boya gitti sanırm ya..
saol cnm mis gibi domestos kokmuş tükkanım tükkan kapısından bakanlar şşşşttt arada sizde bi cam silin paspas yapın hep laf vıdıvıdı olmuo böleee:))

alisha ben kaka durumuna göre değilde bezi yokken tartılıyorum birde meme emmeden önce tartıyorum ama eğer çok kaka yapıyorsa kilo almamış olabilir dediğin gibi

günaydn eknsucum ben gitmiştim resim kursuna biara, karakalemim iiydi okulda silüetlerim fl süperdi ama resmi beceremedim tamamen yetenek işi resim ya, 12yaşındaki kuzenim benden daha iiydi yağlıboyada, fırça tutuşlar, oranlar..belki de çok küçükken başlamak lazım, bende yetenek yok yada

emelcim ne haber ohh ne güzel uykunu almışsın,2 gecedir benimki de güzel uyuyor, 10 da yattı 3 te kalktı sonrada 8 de ,artık büyüyorlar inşallah düzene girecekler..mesajlar işine yaradıysa sevindim canım :))

monte maşallah 41 kere ne güzel uyuyor metincik allah nazardan saklasın..

alisha aç olsa ortalığı birbirine katar demekki yeterli geliyor sütün ama dediğin gibi boya gidiyordur ve ayrıca hareketlendiler artık büyüdükçe kilo alımları da yavaşlayacak..

günaydn eknsucum ben gitmiştim resim kursuna biara, karakalemim iiydi okulda silüetlerim fl süperdi ama resmi beceremedim tamamen yetenek işi resim ya, 12yaşındaki kuzenim benden daha iiydi yağlıboyada, fırça tutuşlar, oranlar..belki de çok küçükken başlamak lazım, bende yetenek yok yada

bence vardır da sen farkında değilsindir, karakalemin iyiymiş bak karakalem zordur gamze daha iyi bilir daha iyi analiz eder bence ama sanmıyorum yeteneğinin olmadığını, hem benim bildiğim mimarların çoğunun resim kabiliyeti vardır

mimarlık artık sanattan çıktı tatlım ya daha analitik ezbere bişey oldu, yaratıcılık bilg prog yla sınırlandı, zaten belirli formlar var onlara uyarlıosun yapıcağn projeyi ufak tefek bişeyler katıosun prog a hakimiyetin iiyse tasarımın parlıyo yoksa aynı işi elde yapsan o kadar dikkat çekmez
uykular düzelio aman maşallah diyelim hep beraber, bizimki de kendi kendine uyumayı öğrenio, hiç sallmıorm uyutmuorm mecbur öğrenick, gündüz 4saate kadar izin veriorm uyumasına hep oyun oynuoruz,2gecedir tam 8buçukta kendi uyuyo kaldırıorm 2kere, sabah 7de uyanış. baya düzeldi maşallah

ben değiştirdim..beni seven böyle sevsin kaydirigubbakcemile2

alisha sahi sen mimarsın çiziminde güzeldir..ben de kızıma diyorum iç mimarlığı tercih edebilirsin diye anne çizimim kötü yapamam herhalde diyor,

maşallah metine ya ne güzel işte kız filiz daha ne istiyorsun şanslısın valla

wallla benımki az içio sütü biberondan,ben toplamda 140-150 sağıorum,sabah 6 da emzirip çıkıorum,uyumaya dewam edıo,ben 1 de gelene kadar bitmemiş oluo süt 30 cc falan kalmış oluo,az mı dıosunuz şimdi?kafam karıştı

esra dert etme cnm doymasa kıyametler kopar. şimdi biberondan içince farklı gelmiş olabilir zamanla artacaktır bir de belki sütün çok yağlıdır o yüzden o miktarda yetiyor olabilir. batuhanın doktoru 30 ml de doyabilir 120 ml de zorlamayın demişti.

günaydın hera ,ikimizde küçük adamım yazmışız :))

naz kızımızda hep nü pozlar veriyor nişanlısı görmesin sonra :))

X