2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım:)nerelerdesin özledik valla..herşey yolunda umarım .
anal fissür die bi ara google da çıkıo hemen,dr.ishal veya kabızlık yapar dedi ama ,araştırınca lavman da yapabiliomuş!!çok acı verir yazıo,kimbilir ne kadar acıdı kızımın poposusenağlama
kısaca anlatayım :nil 10 gündür kakasını kendi yapamıo 3 kere lavmanla yaptı,mecburen o kadar ağlıodulisenağlama.kayısı,su,masaj,jimlastik boşunaymış,kabız diilmiş,poposu acıdığı için tutuomuş kakasınısenağlama

Is Ev bebek koca derken kk Ha vakit kalmiyo valla kiyamam ben onaya yavrm benim cok gecmis olsun guzelim

geçmişi okuyamadım kızlar kusura bakmayın
filizcim tatilin güzel geçmiş heralde çok sevndim baya bi moral depolamışsınızdır
inannacım bende büyük kızıma gaita testi yaptırıcam sonra kabızlığı için ilaç verecek yavrum kaka yaptıkça poposunda kanama oluyor çok canı acıyor senin ki bide minik Allah yardımcın olsun canım ya
kızlar kızımın damağını gösterdik söylemiştim ya aşırı derecede parmağını emiyor diye o çok tahriş etmiş damağını kan toplamış ve yara olmuş dr çok fena canını yakar bu dedi bişey yapamayız şimdilik sabredeceksiniz dedi yavrum ondan inliyormuş bende damağı düştü diye hafiften kaldırmaya çalışmıştım meleğim elimde bayıldı meğer yara olduğu için acıdan bayılır gibi olmuş meleğim içim eziliyor şuan
sütüm az olduğu için aptamil 1 önerdi dr sütün yetmezse ver dedi boyunu geçen ay yanlış yazmış sekreteri 68 cm değilmiş ben merale demiştim bunda bi yanlışlık var diye dediğim çıktı meleğimin boyu 64cm kilosu 7600 gr

maşallah canım,sütün nie yetmiomuş anlamadım ben gayet ii boyu da ,kilosu da:nazar:
dr bana da kan gördün mü dedi ama yok biz de ,seninde aklında olsun aynı şey olabilir,geçmiş olsun..
dünürcüm ,nazlıcım saoluna.s.

evet marsg bizimki anne sütü almadığı için ek gıdalara erken başladık çorba,meyvesuyu, yoğurt, muhallebi dedi doktor ben zaten meyvesuyuna başlamıştım

Zeynepcim sizede gecmis olsun benimde bebekken damamda yara olmus ayni annemin slm var cabuk geciyormus tukurugun tedavi ozelligi varmis Ha

slm marsg,walla 2 gündür çok hızlı başladım işe,dün sesim kısıldı 5 aydan sonra ders anlatmaya başlayınca:)))
annem yanımda,hera da gittimi die sornuş,dün işi wardı yoktu ewde,eşimde 2 gün izin aldı bende bakayım die,dün babasıyla tekti,gayet uslu durmuş sütünü içmiş,seni hiç aramadık dio eşim.(((
ama ben çok özledım öğlen koşa koşa geldım ewe
sen nasılsın ezgi hanım nasıl?

damağı atlamışım zeynep,nası emio yaw öle,dişlik falan demedi mi dr??tekrar geçmiş olsun..
esra hoşgeldin:)
mız mız ege bunaltma anneyi.....:)

slm kızlar nasılsınız,umarım herkes iidir
iyiyiz canım işe başladın sanırım nasıl gidiyor berrak nasıl sen işteyken
Ise baslamiyormusun nazlican

Gecen bizde gittik apar topar donduk evlerini istiyorlar heralde veletler
ben doğum iznini bitirip heyet raporu almıştım 1 ay cuma günü bitiyor sonra kısa süreli raprlara biraz daha idare edip yıllık izin alıcam
evet marsg bizimki anne sütü almadığı için ek gıdalara erken başladık çorba,meyvesuyu, yoğurt, muhallebi dedi doktor ben zaten meyvesuyuna başlamıştım
dünürüm gelinime iyi bakıyon maşallah :)

Ooo masallah bende Elma rendeledim hic sevmedi Ancaa sut iciyo biberonuda almiyo bu ara buyudukce huyu degisiyo

valla dünür kendimden çok baktığım kesin ama kafam ambole oluyo valla kızlar anne sütü verenler çok şanslı ek gıdaya geçtinmi dert başlıyo yok ana öğünü yok ara öğünü senin yediğini yemediği için özel yapıyon ki biz yemeklere başlamadık bile sabah kalkıyoz mamamızı yiyoz ki yakında cici bebeyle kahvaltıya başlarız sonra iki saat sonra meyve suyu öğlen un çorbası bazen yemiyo tekrar mama sonra yoğurt gerçi sevmedi akşam mama gece muhallebi arada suyunu unutma sabahları vitamini atlama arada muskat ver ayyyy

zeynepcim geçmişolsun canım ne var bu parmaklarda bal mı çıkıyor tırnak aralarından falan :)))))))))) benimkide bütün gün uğraşıyor elleriyle

marsgcım bizimkide elmayı püre olarak sevmiyo ama suyunu içiyo en çokta havuçla karışınca içiyo havuç suyunu çok seviyo

valla dünür kendimden çok baktığım kesin ama kafam ambole oluyo valla kızlar anne sütü verenler çok şanslı ek gıdaya geçtinmi dert başlıyo yok ana öğünü yok ara öğünü senin yediğini yemediği için özel yapıyon ki biz yemeklere başlamadık bile sabah kalkıyoz mamamızı yiyoz ki yakında cici bebeyle kahvaltıya başlarız sonra iki saat sonra meyve suyu öğlen un çorbası bazen yemiyo tekrar mama sonra yoğurt gerçi sevmedi akşam mama gece muhallebi arada suyunu unutma sabahları vitamini atlama arada muskat ver ayyyy

canım 2 ay sonra sofradakilere de alıştırırsın yavaş yavaş.benim komşumun oğlu 6 aylı bir ekmek yiyo görmen lazım:))sen erken başladığından zor.sofradakiler ağır gelebilir diye özel yapıyosun.bir süre sonra sindirim sistemi gelişince herşeyi verirsin

slm marsg,walla 2 gündür çok hızlı başladım işe,dün sesim kısıldı 5 aydan sonra ders anlatmaya başlayınca:)))
annem yanımda,hera da gittimi die sornuş,dün işi wardı yoktu ewde,eşimde 2 gün izin aldı bende bakayım die,dün babasıyla tekti,gayet uslu durmuş sütünü içmiş,seni hiç aramadık dio eşim.(((
ama ben çok özledım öğlen koşa koşa geldım ewe
sen nasılsın ezgi hanım nasıl?

bagirdinmi ogrencilere naptin

Ahh bizim babalar cok hamarat masallah ezgi hanim iyi cok ozluyorum bende yavrumu yaa

Ay haberlerde polis olduya yazik minicik kizlari tabutu opuyorlar babani op diyo annesi Ay cok kotu oldum yaa lanet olsun bu terore

Son düzenleme:
öyle yapcam nazlıcan zaten böle çok aşırı hassas olsun istemiyorum mesela elma suyunu sıkınca biraz pütürlü ya ben kırk kere süzmüyorum o pütürlüklr veriyorum ilk baş sevmedi ama sonra alıştı

Nazo ne zor valla biz aciyoruz memeyi veriyoruz

Bizim yemekleri yemezse sofrada salca vee tuzu sevmiyorlarmis ondanmis

duygu hoşbulduk canım sanada geeçmiş olsun,ne çatlağı ben anlayamadım ,kaçırdımmı acaba?

nazlıcım ewet başladım işe zor oluo ama az kaldı benim taıle sen ve ege nasıl?

esra annen gitti mi? yaza kadar burda diyordun

yok canım gitmedı burda

hiç unutmuyorum 6 aylık evliyken acaba yapsakmı dedik sonra vazgeçtik sonra nisan başında 11 aylık evliydik yapalım die karar verdik ve 19 nisanda oldu o an hissettim hamile olduğumu ama öğrenene kadar bayağğ heycanlı bi süreçti sonra 2 mayısta evde yaptığım testte ve kan testiyle kesinleştirdik :))) çok heycan vericiydi

bende 2 mayısta doğumgünümde sağlık ocağında test yaparak öğrenmiştim,dr bu doğumgünü hediyeni hiç unutmazsın artık demiştihihoyyyt

zeynep geçmiş olsun canım,kıyamam ya damağımı morarmış
evet kan toplamış resmen esracımsenağlama
zeynepcim geçmişolsun canım ne var bu parmaklarda bal mı çıkıyor tırnak aralarından falan :)))))))))) benimkide bütün gün uğraşıyor elleriyle
bilmiyorum ki canım ya bazen kavga bile ediyorum bit kadar kızla ne var o parmağında ver bide ben yiyim diye kaydirigubbakcemile3bal var bal ben doyamıyorum öpmeye ısırmayadelikafadulden

bagirdinmi ogrencilere naptin

Ahh bizim babalar cok hamarat masallah ezgi hanim iyi cok ozluyorum bende yavrumu yaa

Ay haberlerde polis olduya yazik minicik kizlari tabutu opuyorlar babani op diyo annesi Ay cok kotu oldum yaa lanet olsun bu terore

walla babaların yardımcı olması çok önemli,bugünde 9-3 tü dersim yine eşim baktı gerçi annemde ewdeydı ama oda çamaşır ve yemek işiyle ilgilendı,ilk defa böle uzun bakınca beni daha ii anladı nasıl yorulduğumu,çünkü normalde ayy iş bugun çok yordu benıı falan derdi,bende walla ben ewdeyım ama daha çok yoruluom derdim,şimdi anladı ne demek istediğimi,hihoyyyt

yok kız öğrencilere bağırmaktan deil,uzun zamandan sonra yüksek sesle ders anlatmaya başlayınca boğazım yoruldu,sesim açılıo yenı yenı astsolistler gibi:jeyyar:

bizede doğum günü ve evlilik yıldönümü hediyesi oldu 20 mayısta evlendik 22 mayısta benim d.günüm hatta üçünü bir arada kız kulesinde kutlamıştık

X