2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende cumaya belki sezeryan olacaktım bende grip gibiyim burun tıkanıklığı ve akıntısı var bu durumda bende mi olamıyorum dr perşembe ne diyecek bakalım

Doktora giden arkadaşlar hayırlı haberlerle döner inşallah

selam kızlar, bebişlere bol sütlü günler annişlere rahat günler diliyorum

özlemcim geçmiş olsun bol bol portakal mandalina ye C vitamini al doğumdan önce iyileş, doğumdan sonra zor olur hemde gaz yapıyor diye portakal mandalina falanda yok yani

selam kslar umarım herkes iyidir doğum yapan varmı acep

slm kızlar.....yok mu doguran.....özlemcim gecmiş olsun....bende doguma iki gün kala grip oldum doktor genel uygulayamam dedi epidurale aldı yan etkisi basagrısıymıs 8 gün siddetli basagrıları cektim bir kutu minoset bitirdim 8 günde . anestezi uzmanı işin ehli degilmiş sen iyice arastır öyle epidural ol benim yasadıklarımı yasama canım...

kızlar merhaba..Nst normal görünüyor,ultrasonda da bebek rahat görünüyor...öyle de ben neden bu denli yerleşme ağrısı çekiyorum onu anlamıyorum...peki bu nst sonucu böylece rahat olacak anlamına mı geliyor dedim,hayır 2 saat sonra farklılaşabilir dedi...Sadece stress olma dedi..Aman kızlarrr ne bilim bekliyoz bakalım hayırlısı

cok tesekkur ederım arkadaslar hıc boyle kotu grıp olmadım utanmasam aglıcam yanı oyle fenayım denk gelecek zamanmıydı nefes bıle almakda zorlanıyorum ( ıkı gecedır de saga sola donemıyorum boyle bısey yasayan varmı resmen kılıtlenıp kalıyorum inim inim inliyorum
ekınsu dedıgı gıbı bol bol meyve yıyorum ama banamısın demıyor
montesorıcım bebege gecmedı dımı grıbın bunun için ozel bişey yaptınmı canım ?

canım bende de aynı durum var agrılarım oluyor bazen yarım saate bı kac kez hemen gıdıyorum doktora nts de usg ıyı cıkıyor sasıp kalıyorum yaf ben dogurmak ıstıyorum dayanamıcam bekle bekle daha 7 gun var
dedıgın gıbı hayırlısı olsun saglıkla gelsınler mutlu mesut evımıze donelım

Özlemcim geçmiş olsun, kötü zamana gelmiş gerçekten, bi doktora görünseydin keşke yinede, bu durumda yapabileceğin tek şey meyve yemek ve terlemek, üstünü birkaç kat örtüp terlemeye çalış, terleyincede yataktan çıkmadan üzerini değiştir, en kolay terle atabilirsin bunu.

Lajoconde geçmiş olsun, sorun yoksa rahat ol, yat dinlen, fazla hareket ettikçe, yürüdükçe benimde çok ağrı oluyo, aşağıdan çok zorluyo.

Selam hanımlar.bugün doktor günü anlaşılan:)Benim de kontrolüm vardı inşallah son olur bir dahakine doğuma giderim diyerek gittim.Ama benimki paşa paşa yatıyor hala.Sancı filan çıkmadı.Suyu da yeterli bakalım bir hafta daha beklicez.Eğer haftaya hala gelmemişse ya suni sancı ya da sezeryan mecburen
Özlemcim geçmiş olsun.Seni çok iyi anlıyorum geçen hafta da ben aynı senin gibiydim.Öksürmekten doğurucam sandım içim dışıma çıkıyordu.Bir haftada atlattım çok şükür.Sürekli zencefilli çörek otlu hakiki bal yedim kaşık kaşık.Bir de sabah akşam ıhlamur,karanfilli tarçınlı elma çayı içtim.Burun tıkanıklığı için de kaynar suyun içine papatya atıp buharını soludum o da rahatlattı.İnşallah sana da iyi gelir canım.Allah acil şifa versin bebişine sağlıkla kavuş...

geçmiş olsun özlemcim,inşallah atlatırsın biran önce..ben de geçen iki gün grip gibiydim,teğet geçti gibi,inşallah tekrarlamaz..bol meyve,vitamin devam ediyorum bakalım..

bekleyen kimsede sabır kalmadı anlaşılan :) ben de yürürken,oturup kalkarken zorlanıyorum artık..bi de adet olucakmışım gibi ağrılar oluyo kimi zaman,uyku desen hiç yok..yine de planladığımız tarihten önce gelmesin, biraz daha büyüsün, razıyım bunlara :))

Bayanlar ben hala sağlamda kalanlardanım.bazen burda kendimizi tencerenenin içinde patlamayı bekliyen mısırlara benzetiyorumdelikafadulden.waterful tebrik ediyorum bebeğin tam ısırmalık canım allah nazardan saklasın.özlemcim sanada geçmiş olsun canım çok üzüldüm inşallah biraz toparlarsın kendini

hanımlar nasılsınız... bu melekler bizim tüm vaktimizi alıyor kimseden ses yok :))

ama öyle güzeller ki herşeye değer
biz çok iyiyiz kızımla göbeğimiz hala düşmedi birde pişik sorunu yaşıyoruz ama çok şükür kilomuz falan iyi topuk testi vs yapıldı sonuçlar çarşambaya işitme testi de yapıldı sorun yok...

benimde dikişlerim çok iyi...

yani bu melekle herşey gözüme güzel gözüküyor. hala doğum hikayemi yazamadım vakit bulup umarım bir ara yazıcam.
normal doğumdan korkmayın diye bir başlık atıcam :))

sevgiler hepinize

merabalar:))
aman geçmiş olsun ii bakın kendinize..walla dikişlerle hiç öksürülmüo!!
biz iiyiz işallah daha da ii olacağız ,hızla büyüoruss..
doğuracak arkadaşlar bol bol uyumaya çalışın:))

evettttt kızım sonunda aramıza katıldı.çok tatlı harika bir kızım var,allah hepimize kolay doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah,benim yaşadığım mutluluğu sizde yaşayın.
kızım 07.01.2009 sabah 09:45 te 3.090 gr,sezaryanli olarak dünyaya geldi.ikimizinde sağlıklı yerinde çok şükür,benim doğal olarak biraz ağrılarım var 10 gün sürer dedi dr.um,çok yazamıyorum o yüzden.ilerleyen günlerde dağa sık görüşücez şimdilik hepinizi çokkkkkkk öpüyorum.

Son düzenleme:
maşallah talyacım Allah bağışlasın çok güzel kızın, bizim de gözümüz yollarda beklioruz halaaaa

buda kızımın resmi teyzeleri,az önce uğraştım yazının altına koymak için ama yapamadım galiba...

Son düzenleme:
maşallah talyacım Allah bağışlasın çok güzel kızın, bizim de gözümüz yollarda beklioruz halaaaa
sağolasın alishacım,allah hepinize sağlıklı bebişler,kolay doğumlar nasip etsin,geç olsunda güç olmasın inşallah.

Allah analı babalı büyütsün talyacım
Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin
bebeğin sana ve eşine hayırlar getirsin çok tatlı maşallah meleğine Mevlam esirgesin

Talya maşallah bebeğin çokk şeker Allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…