2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aynen canım yaaa canları yerinde olsun yeter zaten ben çok şişman istemezdim dilediğim gibi herşeyi giydirebiliyorum yan odadakiler aldıkları hastane çıkışlarını giyidremedi bide anacım bizimki kız çıtı pıtı olsun :))) bodur tavuk her daim piliçtir :)))))))

ya kızlar konuyla ilgili değil ama size bişey sorucam biraz özel
şimdi ben geçen ay ilk adet olduğumda bittikten iki gün sonra eşimle beraber olduk ve o anda değil ama bany sonrası leke halinde kanamam oldu ben adetim yeni bitti die düşündüm ama bi hafta sonra tekrar beraber olduğumuzda aynısı oldu sonra olmadı ve yine adet sonrası beraber olduk bu ayda banyodan sonra sabah kalktım yine çamaşır lekelnemişti pijamama kadar eşim az önce sordu neden die anlamış kanamayı kılıfta vardı dio neden olabilirki böle bişey
bide benim hala giriş anında canım acıyo

esraaaaaaaaaaaaaa
benim tickerım yok 1-2 gündür,bi el atsan nasıl makbule geçer anlatamam...bu arada bi yandan kızı emzirip bi yandan tek elle yazıyorum....

canım nie kayboldu tickerın,tamam yaparız yine,sen gelde

isresen esra san bi resimli ticker yapsın yanlız biraz karışık oluyor ya isim başka resim başka :))))))))))))

nazlı bak karıştırırım tickerını görürüsün gününü,nankör kediler yaaa,:eek:klava::eek:klava:

bizde yedik şimdi uydurukluğa bakın hazır yuvarlama çorba hazır mantı semizotu yemeği, yarın napçaz ya offf hergün hergün

bende yoğurtlu semizotu salatası yapmıştım taze fasulyenın yanınahihoyyyt

ya kızlar konuyla ilgili değil ama size bişey sorucam biraz özel
şimdi ben geçen ay ilk adet olduğumda bittikten iki gün sonra eşimle beraber olduk ve o anda değil ama bany sonrası leke halinde kanamam oldu ben adetim yeni bitti die düşündüm ama bi hafta sonra tekrar beraber olduğumuzda aynısı oldu sonra olmadı ve yine adet sonrası beraber olduk bu ayda banyodan sonra sabah kalktım yine çamaşır lekelnemişti pijamama kadar eşim az önce sordu neden die anlamış kanamayı kılıfta vardı dio neden olabilirki böle bişey
bide benim hala giriş anında canım acıyo

doğumdan sonra hormonların hemen düzelmemesinden oluomuş canım,ostrojen sanırım yeterı kadar salgılanmadığından kuruluk dolayısıyla acı olması normalmiş,benden de leke gelmişti canım,6 ay falan alıomuş düzelmesikafamçokkarıştı

çok yorgunumm.. gidip yatayım ... sabaha kadar uyanmadan uyuyabilsem keşke...

slm kızlaaaaaarrrr....bu börek sevdası ne yaw iki gündür:CüvCüv:az önce annem aradı kuzenim normal doguma girdi 21:00 de ama acıklıgı 3 cm miş nolur dua edin de :Saruboceq:dogumu kolay olsun iki saat içinde dogurursa hastaneye gitcez gec dogurursa yarın....nazo senin doktorun adı neydi

slm kızlaaaaaarrrr....bu börek sevdası ne yaw iki gündür:CüvCüv:az önce annem aradı kuzenim normal doguma girdi 21:00 de ama acıklıgı 3 cm miş nolur dua edin de :Saruboceq:dogumu kolay olsun iki saat içinde dogurursa hastaneye gitcez gec dogurursa yarın....nazo senin doktorun adı neydi

Cnm Allah kolaylık versin... Çabucak doğurur inş... Ben doğum haneye girdim 15 içinde kızım kucağımdaydı.. İnş oda kolay doğum yapar...

Herkese iyi uykular ben kaçtım.. Yaprak dökümünüde izlemicem uykudan...

ii uykular nachoy,bu arada ismin ne canım?
hayırlı doğumlar olsun filiz inşallah

slm arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun

belki aranızdan bana yardımcı olabilecek birileri vardır..

bi göz atın lütfen
http://www.kadinlarkulubu.com/doktor-hastane-tavsiyeleriniz/274109-nisa-hast-sezeryan-dogum-yapanlar-memnun-kaldinizmi-acill.html

Ocak anneleri iyice rahatladı artık..Doğurduğumuz aylarda nefes alamazdık milim ilerlemezdi sayfalar şimdi ohooooooooo...Nq lar da ortadan kaybolmuş aklımda tuttuklarımı yazıcam..Calemity canım,
askeri hıyeraşı iğrençtir,bana çok ters..kuzene üzüldüm allah kolaylık versin..İyi para kazanır ama işte yazık..Sen de fazla giremiyosun özledik dünür

Alisha hala dr a gidemedim..Benim dr izinliymiş,Cuma ya kaldım..Bende de sadakat duygusu acaip yoğundur,aynı dr,aynı kuaför...

Sheda cım Hepimiz yaşıyoruz yaşadıklarını..Beni arkadaşlarım uyarmışlardı..Hazırlanmıştım kavgaya gürültüye..O şirin adam kızım yüzünden bazen çok kırıcı olabiliyor..Yedirmek,içirmek vs..

İnanna..Kızınla birlikte çok güzel günler gör inşallah..Dualarım annenle..Allah sana torunlarını okşamak nasip etsin..Hepimize inşallahhhh

Kızım 3 günde bir kaka ypıyor tam yapıyor..2 aydan sonra böyle oldUK..2-3 günde bir beline kadar..Herseferinde kıyafetleri kaka oluyor..Koş koş onları yıkamaya ...Calemity..Senin gelin b..lu valla

hekese iyi akşamlar
evet canım bir kaç gündür giremiyorum hastalanmıştım ya ,
eşimde kıbrısa kongreye gitti annemler bizde öyle oluncada pek fırsat olmuyo bilirsinkaydirigubbakcemile2 bu nq olayı nedir kaçırmışım ben,
bu arada acayip birikmiş sayfalar hepsini okumam imkansız,boklu gelinimi kocaman öpüyorum:teselli: olsun o bizim gelinimiz her haliyle kabulumuz,
herkesi öpüyoruz

ıyı geceler kızlar,aralıksız bır uyku dılerım herkese.......

ya birsey sorucam aranizda cerazette dogum kontrol hapini deneyen varmi turkiyedeki adi yasminmis.ben ondan kullaniyorum adet olmadim bilgisi olan var mi?

ii uykular nachoy,bu arada ismin ne canım?
hayırlı doğumlar olsun filiz inşallah

sağol cnm...Adım tuğba. Ben burda kimseyi adıyla tanımıyorum.. Hep nicklerle.. Hamileyken pek bakmıyordum bu bölüme ondan heralde... Neyse yavaş yavaş öğreneceğiz artık.

Herkese günaydın bu arada...

Son düzenleme:
Günaydın herkese..

23 Nisan Çocuk bayramımız kutlu olsun..6 sene sonra bizlerde bugün okulda çocuklarımızın törenlerine katılacağız inşallah..

günaydıııınnn
linay ben 2sene sonra fln katılmayı düşünüorum:)), kesin tam gün okula başlatıcam doğa kolejine alıolarmış 2yaş sonrası, aktiviteleri fln çok güzel bi tanıdığımın 4yaşında kızı gidiyo ing kelime dağarcığına hayret ettim
nazo ben normal doğurmama rağmen eskiyle hiçbi fark olmadı ilişkide, ama 1kere oldum 1ay geçti hala adet olmadııımmmm, leke fln da yok hsonuna kadar olmassam test alıcam çıldırıcam ya olmasın bişey

Günaydın alisha, ne haber naz kızımız nasıl keyfi yerinde mi ? hadi hayırlı olsun odalarınızı ayırmışın bravo size :)) yaa 2 yaş çok erken çocuğu bıktırma okuldan,çocukluğunu yaşasın biraz..3-4 yaşında ver bari okula :))

günaydın herkese tüm çocuklarımızın 23 nisan çocuk bayramı kutlu olsun küçükte olsalar bizim kuzucuklarımızında bayramı sayılır onlarında kutlu olsun hepsini tek tek öpüyorum işallah okuldaki byarm kutlamalarınıda görürüz ilerde burda anlatırız birbirimize

X