2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar içinizde bebeğine sağlık karnesi çıkaran varmı ? ne gerekiyo kayıt için acaba

kuzicim artık sağlık karnesi vermiyorlar , kimlik numarası ile kimin üzerinden bakılacaksa ( baba, anne gibi) onun ssk nosuna kayıt ediyorlar, bunun için ssk müdürlüğüne gidip bu kayıt işlemini yaptırıyorsun biz yaptırdık, hastaneye gittiğinde de kimlik nosunu verince bilgisayardan görüyorlar artık böyleymiş prosedür

kızlar aranızda elevite ve ferruma devam eden var mı yada farklı bir vitamin kullanan....

slm hanımlar herkes dağılmış durumda :)) bende yeni yeni kendime geliyorum gece uykusuzluğuna alışmaya başladım :))

canım ben ikisine de devam ediyorum birde arada balık hapı içiyorum

ilginize teşekkür ederim kuru incir yiyorum ama henüz gelmedi sütüm...... humanayı duydum belki alıcam onu
gülsü oğlunla sana hayırlı geceler diliyorum

reyhan humanayı kesin al günde 4-5 bardak iç benim doktorum tavsiye etti seninki nasıl vermemiş bitkisel çok işe yarıyor ... bir de bol su ve komposto hiç eksik etme... ciğer, et de yemelisin sebze de ıspanak gazda yapmaz.

ve pompayla çek ne kadar emerse bebgin sütün o kadar artar o ememediği yerde sen popayla harekete geçir göğüslerini

merhaba,ben geldim kimse yok yine,dün aşı olduk 32 günlüğüz artık,ama dünden beri kızım çok huysuz süreklı ağloı,uyumuo,aşı yaptıranlar sizdede öle oldumu acaba
bide hepinzde olan sorun bizdede başladı artık,15-20 günlük oluncaya kadar çok düzenlı ve uzun uyuyodu,emip hemen dalıodu hiç sorun yaşamadım,bende çok rahat uyuyodum ama artık,büyüdukçe sık uyanıo,uyandıktan sonra zor uyuyo bıde tam yatağına yatıorum,ayak ucumda yatağa dönuorum tam kafamı yastığa koyucam ohh diorum başlıo yıne mızıldanmaya ya,ama hiş şaşmıo tam yastığa kafamı koyarken yanı sankı benı izlıo,sonraa hoooppp yine al kucağına hoplat zıplat en son olmuo tekrar emzırıorum,memede dalıo sadece,fakat bu sadace gecelrı böle oluo,gündüz salonda gürültuden mı bılmem koltukta kesintısız uyuyo,tv sesı ,telefon sesi,bızım seslı konuşmalarımız falan banamısın demıo uyuyo,gece o sessızlıkte hemen uyanıo anlamadım gitti,hanı çabuk acıkıo süt yetmıo desem
maşallah 5 250 gr 57 cm olmuş,ben bu kızı nasıl doyurcam bilmem walla:)))

marsg nasılsın canım ya,hiç görüşemedık,prensesın nasıl

maşallah güzelim kızına , gece gündüz ayıramıyorlar daha... gündüz çok uyutma uyandır iki saatte bir gece daha güzel uyuyorlar o zaman.

benimki 12 de emiyor 3.5 kalkıyor yine emiyor 6 da uyanıyor sonra. her gece aynıyız. saatini şaşmıyor. emiyor yataga koyunca uynaıyor emziğini veriyorum tekrar uyuyor emzik yapmasın seni ... onlar açlığından değil memede durmayı seviyorlar.

emziğe karşı çıkan var ama ben rahat ettim deneyin derim.

aşı yaptırmadık daha 24. gündeyiz. ama ilk aşı yakmıyor demişti doktor huysuzlanmaz demişti bilmiyorum canım

esra marsg nbr....tombişleriniz napıyo,esra telin neden servis dısı.
aynı sorun bizde de var gündüz koltukta uyamaya bayılıyo sesi çok seviyo gece yatırıyorum yataga gecicem mızmızlıgı tutuyo yataktan kac kere kalktıgımı hatırlamıyorum.

hayatta emzik vermem derdim ama şunu gördüm ne kadar kural koysanızda her bebek kendi kurallarıyla doguyo.bizde basladık emziğe cok rahat ettim o olmasa beni emzik gibi kullanıyordu.

ben verdiim rahat ettim valla. yoksa emiyor beni kusuyor sonra o daha kötü.

doktor da verin dedi.

benimki parmağını emiyor doktor emme güdüsü çok gelişmiş dedi.

haklısın marsg sankı gece ile gündüzü ters yaşıo,ama günduzde o uyurken bazen bende ya kestırıorum ya duşumu alıorum işime gelıo yanı gunduz uyuması,bi kaç defa çarşıya ,kuoföre bıle gittim uzun uyuyor olunca,emziği ilk haftadan ber bende arda werıorum çok ağlayınca falan,ama benımkı tam alışmadı sanrım çok nadır alıo emziği

filiz canım son tel faturam anormal yüksek geldı ,otomatik ödemedeydı,hesapta para kalmayınca ödenmemiş,bende kendıme ceza werdım maaşa kadar yatırmıcam,aveaya kızgınım(((

:)) bende gittim alışverişe falan. kıyafet aldım kendime geldim hala 36 bedenim çok sevindim 52 kiloya kadar düştüm :))

oh ne güzel esra o uyurken dısarı bile cıkıyosun.
kızlar ben evde cok bunaldım 25 gündür evdeyim boguluyorum.gelen giden de eksik olmuyo sagolsun ,birde annemde yok patlıcam ya.

bende aynı kiloma düşmüştüm ama sekerim gecince tatlıları götürüyorum 3 kg almısım dogumdan sonra böyle giderse yandım.

monte babasına bırak 1 saat çık güzelim bunalıma girersin valla

ya marsg babasına bırakırım da benim ki acıkınca kuyruguna basılmıs kedi gibi ortalıgı inletiyo.

ya marsg babasına bırakırım da benim ki acıkınca kuyruguna basılmıs kedi gibi ortalıgı inletiyo.

sütünü sağıp bırakacaksın güzelim. 1 saatte idare eder merak etme. bak çok daralırsın tahammülün azalır sonra...

acil bir pompa edin kendine sağ bırak sütünü... 25 gün çıkılmazmı evden

ewt ya pompam var tamam marsg :)) yarın cıkıcam kırcam zincirlerimi kıs sen nerdeydin şimdiye kadar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…