2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah kızına inanna çok tatlı.o havuç tutan ellerini yerim...
bizimki babaya çekmiş tombul yanaklı.2-5 kiloyken bile tombul yanaklıydı...
canım biz oturtmuyoruz.doktor beşinci aya girince başlayın dedi seninki büyük biraz ama yinede erken değil mi danıştın mı doktora??

maşallah kızına inanna çok tatlı.o havuç tutan ellerini yerim...
bizimki babaya çekmiş tombul yanaklı.2-5 kiloyken bile tombul yanaklıydı...
canım biz oturtmuyoruz.doktor beşinci aya girince başlayın dedi seninki büyük biraz ama yinede erken değil mi danıştın mı doktora??

saol canım ,nası ana kucaana mı oturtmuosunuz??ben oturtuorum bayaadır ama kendi aşağıya inio çoğu zaman:eek:klava: bu koltuklar onlar için zaten hem arabada falan napıosunuz??
doktor artık destekle tam dik olmadan oturabilir dedi bana..nil hiç yatmıo ki anam zati:eek:klava:

aşık maşallah oğluşuna. nilciğimi zaten biliyordum onada maşallah tüh kaçırdık güzel kızı. şişt inanna iş bozulursa haber et bana :)

valla bizim ki oturuyo eni konu 2 haftadır falan sakıncası varmıdır acep. baya baya oturuyo yani kucakta falan. yatmak istemiyo artık napim ya gezcek ya oturup etrafı keşfetcek.

saol canım ,nası ana kucaana mı oturtmuosunuz??ben oturtuorum bayaadır ama kendi aşağıya inio çoğu zaman:eek:klava: bu koltuklar onlar için zaten hem arabada falan napıosunuz??
doktor artık destekle tam dik olmadan oturabilir dedi bana..nil hiç yatmıo ki anam zati:eek:klava:

araba koltuğunu kullanmıyorum henüz kucağımda yatıyor uyanıksa dimdik tutuyorum etrafa bakıyor.dışarda da arabasında tam yatar pozisyonda.bu gidiş doktora birdaha sorayım bakalım ayın 16sın da 4.ayına giriyor kontrolümüz var

kızlar ben 4 numara beze geçtim acelemi ediyorum ki..bu daha rahat oldu sanki...bizimki 6,5-7 kilo arasında..ay nasıl geldik 2,5 kilolardan buraya.bir numada bez arar dururdu babamız market market...

valla bizim ki oturuyo eni konu 2 haftadır falan sakıncası varmıdır acep. baya baya oturuyo yani kucakta falan. yatmak istemiyo artık napim ya gezcek ya oturup etrafı keşfetcek.

valla nil çook uzun zamandır oturuo ,o zamanlar dr yok demişti oturtmayın ben de kendi istio deyince çocuk nası ister demiştidelikafadulden ama artık bi problem yok,tab, devamlı ve dimdik diil ama ben kasmıorum artık:icecream:
huu dünür talipler artıo:))teşekkür ederiz canım:))
ay öle tutunca nil de bi şaşırıolaelaelaelaelae yerim ya hepsi birbirinden tatlı bizim bebişlerinsırnaşık şey

kızlar ben 4 numara beze geçtim acelemi ediyorum ki..bu daha rahat oldu sanki...bizimki 6,5-7 kilo arasında..ay nasıl geldik 2,5 kilolardan buraya.bir numada bez arar dururdu babamız market market...

canım bizim kilomuz o kadr diil sen daha ii bilirsin ..4 numara 9 kilodan soona biliorum ben sadece..bi de aklıma gelmişken molfix kullanan varsa bu yeni esnek bantlı olanlar çok daha güzel,tavsiye ediorum:lepi:

canım bizim kilomuz o kadr diil sen daha ii bilirsin ..4 numara 9 kilodan soona biliorum ben sadece..bi de aklıma gelmişken molfix kullanan varsa bu yeni esnek bantlı olanlar çok daha güzel,tavsiye ediorum:lepi:

primanın 4 numarasında 7 kilo diyo.molfix bende kullandım güzel o daha büyük onda 3 numara kullanıyoruz..prima,molfi, hagies üçüde güzel...biz hangisinde kampanya görürsek onu alıyoruz

benim oğlum 6300 ve biz 4 numaraya geçeli çok oldu 3. paketi kullanıyoruz ben sıkmasın diye önden önden gidiyorum..

inanna kızına ben de talibim ama sen hemen baş göz etmişsin oldu mu şimdi ? bi oğlumu gösterseydik sonra kendileri karar verselerdi...

inanna maşallah yaa ne güzel saçları var onun öle bizim fındık daha keltoş sayılır seninkinin yanında :)

yaa ne güzel banyo yapıyor aşık maşallah
bizimkinin yıkanırken bi resmini çeksemde koysam size her defasında mosmorrrrr kıpkırmızı hiç sevmiyor suyu pis kız olcak heralde bizim minik prenses

onu bilemedim olur tabii o zaman:)
kapıldı kızım canım ama ii davranmaz ise dünürler bozarız iş:))
anacım o saçlar bani 9 ay kusturdu aman boşver çıkacak nası olsa,hamileliğininden bezdirmedi ya:))

ya ben beceremiorum şu aynı mesajda bi kaç tane alıntı yapmayı:KK43:(
kusura bakmayın yani ben aldı sandım da mesaj o yüzden bööle oldu..
nasıl yapçam?HQya basçam ama nasıl ne zaman??

X