2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sağolun canım, bizde sizden çok hoşlandık:)) Sohbetlerde güzeldi, hem bizim hem eşlerin:))

:))) eksinler beni valla bende evde kafa dinliyorum... kendime geliyorum :)))

neymiş o cam önüne panel :))

bizde araba koltugu gecen bayram aldık neydi markası unuttum ya bugun hafıza kaybındayım sanırım :))) bardaklıgına mest oldu ezgi... birde siyah rengi secti ... aynı anası :))

Son düzenleme:
ezgi dün gece bir uyandım yanıma sıkışmış yatıyor :))) bu ara başladı yine gelmeye... hürya gördüm baaba diye geliyor :)))

babannesini görmüştü gecen gece nasıl korktuysa çocuk hahahah

dünde ayı gelmiş... oglu varmış ayının onunla oynuyormuş. sonra babası gelmiş siyahmış tavana kadar boyu varmış :)))

ya acayip lafları var bu ara...

okulda bir çocuk onu öpmüş bizimki bagırmış öpme diye... çocuk kaplumbaga gibi kabuguna girmiş korkudan :))))

kaplumbağa gibi kabuğuna mı girmiş korkudan. o nası laf yaaa komik şey..
işte hayal dünyalarına bak. ayının babası anası tavana kadar üff daha ne rüyalar görcek kimbilir.
ama babanne olayı fena yanii yorumsuz..

meral ballarım gelmedi benim :KK43:(( kırdılarmı naptılar :KK43:( hangi kargoydu unuttum..çok üzülürm valla birşey olursa ...

buzdolabın geldimi senin ...

Burada özellikle köylerde özel idarenin mimari projeler için dayattığı bir kural var.Karşında deniz manzarası var, ama yapabileceğin pencere boyutu 1 m genişlik ,2 m yükseklik.Bu da ancak kapılarda sağlanabiliyor, pencerelerde yüksekliği 1,5 m yaparsan eni 75 cm olmak zorunda gibi aptalca bir uygulama.Bizde burada pencere boyutunu kendi istediğimiz gibi yapıp panelle ya da tuğla ile kapatıyoruz.Ruhsat alındıktan sonra da o kalkıyor, istediğimiz pencere kapı boyutunu sağlıyoruz.
Onu söylüyor serpil:)))

2 gecedir bizimki de bana sen de benim yanımda yat diyor.Eşiminde beli ağrıdığı için onu rahatsız etmek istemiyorum,( kendimde rahatsız olmak istemiyorum tabii bu arada onu yatıp kalkmalarından) yatıyorum egehanın yanında.

Allahım ya nerdende bulurlar bu konuşmaları annesi babası yokmuş falan :)) alem bu çocuklar

Evet yetişmiyo akşamları, aslında ilgi bekledikleri için yapıyolar ençokta haklı olarak, naz niyaz, ama ben direk mutfağa falan yönelmek zorunda kalıyorum, öyle olduğu halde 9 'dan önce yemek yetişmiyo ya, neyse.

mamutlu çarşafıda nerden bulmuşlar birde onu bulması mesele, hiç rastlamadığım bişey :))

Aras kargoydu hayatım, kırılmasın diye öyle bir paketledim kiii:)))

Geldi geldi canım.Ama eve sığmadığı için ofiste bekliyor:))

Evet pazartesi vermiştim, bu akşam ya da yarın sabah ulaşması lazım eline. 2 günde gidiyor muğla istanbul arasında.

hahah çocuğu nasıl korkuttuysa Ezgi kabuğuna kaçmış demek :))) ama öpmüş ya sen ona bak :))))

Meral bana da senin gibi biri lazım, bir odanın hakkından gelemedik aylardır.

tuvalete gittim geldim.. kargo bırakmış :))) oleyyyy

çokkk teşekkür ederim meralcim :))

kırılması da imkansızmış gercekten :)))

sana verdiğim zahmetler için özür diliyor ve kocaman öpüyorum :)))

varya biz vamdayken kargolarımız bir günde geliyordu. bandırmadan samsundan istanbldan falan yani. samsuna geldik 3-4 günde zor geliyo. hemde oralardaylken ptt kargoya veriyorduk. hem hesaplı oluyodu.

meral ofisten eve gidemedimi hala buzdolabın çok tembelmiş..

Eveeeet, onun tembelliğimi bizim tembelliğimiz mi anlayamadım ama:))))

Aslında farklı bir düşüncemiz var o nedenle de askıya aldık götürmeyi.Ev site içinde ya, satalım onu, müstakil bahçeli başka bir ev alalım diyoruz. O yüzden beklemede açıkçası.

ptt ile gecen gün kadıköye bir paket gönderdim.. 1 haftada gitti... aradık sorduk...

ptt de o bölgede dağıtımda calşan adam hastaymış :)))

bir keresindede paket bekliyoruz gelmiyor... 1 hafta sonra eşim gitti... hurma gelmiş kamyon kamyon onların dagıtımıyla ugraşıyorlarmış... çok saçma bir kuruluş ya...

Eveeeet, onun tembelliğimi bizim tembelliğimiz mi anlayamadım ama:))))

Aslında farklı bir düşüncemiz var o nedenle de askıya aldık götürmeyi.Ev site içinde ya, satalım onu, müstakil bahçeli başka bir ev alalım diyoruz. O yüzden beklemede açıkçası.

süper fikir :))

X