2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

duyguu uyudum ...
ay nasıl çim geçmiş öylee
evimm şahaneye baıyorum şimdi. güzel geliyo evler değişiyo ya bende istiyom. meral sen izliyomusun merak ettim birden.
kuzi sen koltuk aldın mı naptın

serpilcim ben ne zamndır soracağım unutuodum bak sözleşmiş olmuşuz:))mustafa hoca bi ara kastamonudaydı nili kurtarmıştı..sonradan da özellikle eşimle kanki oldular..merak ettim işte:))
ahaha bu kızlar çatlak nil de kastamonudayken anneciğim sen keyfine bak ,yat yat uyu diodu!!!
kastamonudayken nil de 2 kere sinemaya gitmişti,burda da öğretmeni havanın ii olduğu bi gün sizin kafeye gelelim dedi..bakalım:))ama annen süper derya:))
bana kimse gelmio temizliğe,ben evde yokum,ahaha:))

duyguu uyudum ...
ay nasıl çim geçmiş öylee
evimm şahaneye baıyorum şimdi. güzel geliyo evler değişiyo ya bende istiyom. meral sen izliyomusun merak ettim birden.
kuzi sen koltuk aldın mı naptın

ohhh ii geldi işallah:))valla ben de bayılıorum o adama:))demin yazacaktım unuttum ben müge anlıya taktım ne zamandır ağzım açık izliorum ,ne hayatlar var şaşıp kalıorum!!!(tabi aslında sinir bi program biliorum)

ezgide babasıyla bazen avm ye gider. ben kalır evde kafa dinlerim. eşim çok ısrar eder sende gel diye...

ezgi de

kadını rahat bırak evde dinlensin der :)))))

Haa birde toka olayı var bizde, toka ala ala bıktım ama yine yok yine yok :))
Bu arada Derya kardeşine toka siparişi vericem nezamandan beridir ama oturup seçmem lazım fırsat bulamadım birtürlü okadar da çok çeşit varki :)

ne tokası??:))...................................................................

serpilcim ben ne zamndır soracağım unutuodum bak sözleşmiş olmuşuz:))mustafa hoca bi ara kastamonudaydı nili kurtarmıştı..sonradan da özellikle eşimle kanki oldular..merak ettim işte:))
ahaha bu kızlar çatlak nil de kastamonudayken anneciğim sen keyfine bak ,yat yat uyu diodu!!!
kastamonudayken nil de 2 kere sinemaya gitmişti,burda da öğretmeni havanın ii olduğu bi gün sizin kafeye gelelim dedi..bakalım:))ama annen süper derya:))
bana kimse gelmio temizliğe,ben evde yokum,ahaha:))

cafe yi açtınızmı siz... sen mi duruyorsun .. eşin mi naptınız. sizin hıza yetişemiyorum ben :))

iki kere gitmiş yazdığım...

kardeşim butik toka hazırlıyor da onu diyor..

Son düzenleme:
cafe yi açtınızmı siz... sen mi duruyorsun .. eşin mi naptınız. sizin hıza yetişemiyorum ben :))

hahaha,taşınmadan açmıştık canım 4 ay falan oldu..ben çalışmıorum ama eşim çalıştırıo,tembelim ben tembel:)))
haklısın son 1-1,5 senemiz hareketliydi bayaaa:))
toka olayı nedir deryacım,atlamışım ben?

ezgi sakın babasıyla başbaşa takılmak istiyo olmasın:))
koca 2.yi yapmaya razı gelse tanışırdık senin dr.la ama olmuyo işte. valla ben niyeti bozuyom ama öyle niyet bozmakla olmuyo. düşünüyorum düşünüyorum napcak bi başına diyorum eşime de dedim dün bak memlekete gidiyoruz kardeşini arıyosun oturup konuşuyosunuz geziyosunuz ne güzel oluyo bu napcak diyorum. o da ona göre büyüycek düyo. ona göre kafayı yemişim. evet biraz yemiş olbilirim ama allah gücünü verir amaann kafamı bulandırmayayım şimdi.
ayakdın kedisiyle çıkmış alışverişe vıyır vıyır geziyo heryerde sinir etti beni.

çağan hep beraber çıkmayı istiyoannemde gelsinnn. dün akşam kavga vardı bizde de neymiş o artık bizim oğlumuz değilmiş. bu aralar bunu iki üç kezdir diyo. çoraplarını çıkardı tahtaya basıyo hasta olcakmış görcekmişşiz bizde en son yerden halıyı kaldırdı. bizde üşüyelim miş. bende ona yaptığı herşeyin ona zarar verceğini söyledim. sonuçlarına katlanacak gücün varsa yere de basabilirsin oğlumuz olmak istemiiyorsan tamam ama annen baban olmadan naparsın onu bi düşün bunların hepsi sana zarar verir sen kendini düşünmüyorsan ben bişey yapamam oğlum dedim. biz yatmaya karar verdik. ee artık bizle yatmakta istemezsin artık dedik orda başladı bidaha ağlamaya ben sizin oğlunuzum sizi seviyorum sizinle yatcam hadi geç dedim ama tekrarlandığı zaman affetmiycem ona göre dedim..

ohooo duygu tokadan da haberin yok. erkek anası olarak ben bile biliyomm..

filiz kaynadı benim soru koltuk aldın mı dediydim

selam...
bende duru ya oto koltuğu bakıyorum kullandığımız römer di ama şimdi recardo diye bi marka var onu düşünüyorum 15-36kg olan birde daha sonra yükseltici olarak kullanılıyomuş siz ne kullanıyosunuz kızlar.
duru yu oto koltuğunu hiç sevmiyo zor oturtuyorum:KK43:((

evim şahane'ye bende baktım bir iki de pek sevmedim, evdeki koltukları kullanıyolar kaplıyolar, duvarlara niş yapıyolar ya bol bol bir o hoşuma gidiyo, eskiden vardı öyle bir program baştan aşağı yenileri alıyolardı o güzeldi :)

koltuk hala alamadım :)) bulamıyorum istediğim şeyi, masa sandalye aldım, tül yaptırdım, tv ünitesiyle koltuk kaldı, bayrama kadar halletseydim iyiydi, geçen bulduk birtane güzeldi ama ayakları yüksek istiyorum ya özellikle adam ben yükseltirim onu dedi, bir iki ekleme daha istedik, tamam dedi sıra paraya geldi, eşim teslim almadan birşey imzalamam dedi :)) istediğim gibi yap. teslim sırasında imzalayayım dedi bayağı tartıştık adamın işine gelmedi, bu iş böyle yapılıyo biliyorum ama eşiminki de mantıklıydı aslında, adam yaparım dediklerini yapmayıp aynı şeyi dayasa bize, elinde senet sepet var ödemek zorunda olduğun sonuçta. öyle kaldı.

Duygu Derya'nın kardeşinin tokasını soruyosan, toka tasarımı yapıyo kardeşi ya.

Ezgi konusunda Serpille aynı şeyi düşünmüşüz ama yazmayı unuttum. Seni ekiyo gibi geldibana da :))

Ay serpil Çağan sen bunları anlatırken dinliyomu seni Allaha sen, Elif'le ben aynı bu şekilde konuşmaya çalışıyorum bazen Elif beni duymamak için avaz avaz bağırıyo sesimi bastırmaya çalışıyo, iyice sinirleniyorum bu sefer, ben susuyorum o da sesi azaltıyo konuşmaya başlıyorum bağırmaya başlıyo nitekim anlatmaya çalışmaktan vaz geçip bağırmaya başlıyorum

Selam gülce'cim biz araba koltuğu kullanmıyoruz :)) çünkü kayınpederin arabasını ortak kullanıyoruz o yüzden adet edinmedik.

dinliyo tabi. sağa sola bakıyo dinlemiyo gibi yapıyo ama dinlediğini biliyorum. olsun bağırsa da söyle sen o duyar işine gelmediği için öyle davranıyo ama emin ol herşeyi anlıyolar. o bağırsa da sen sakin anlat ama.
seninde tülün masan hayırlı olsun. bu programda bi pazarlık yapıyolar ben ona şaşıyorum biz hiç yapamıyoruz yapsakta indirim alamıyoruz bana ucuza malediyolar gibi geliyo.

dinliyo tabi. sağa sola bakıyo dinlemiyo gibi yapıyo ama dinlediğini biliyorum. olsun bağırsa da söyle sen o duyar işine gelmediği için öyle davranıyo ama emin ol herşeyi anlıyolar. o bağırsa da sen sakin anlat ama.
seninde tülün masan hayırlı olsun. bu programda bi pazarlık yapıyolar ben ona şaşıyorum biz hiç yapamıyoruz yapsakta indirim alamıyoruz bana ucuza malediyolar gibi geliyo.

Ay ama insan öyle sinir oluyo ki sesimi duyurmaya çalıştıkça o bağırıyo, susup bekliyorum yok çok edepsiz ya :)) sabrım yetmiyo, bu edepsizliğini kendini döven çocuklarda da kullansa :)

Sağolasın, programdaki adamlar napsın kameralar karşısında mecbur veriyolar işte istedikleri fiyata, yüzleri tutmuyo da ondan .)) geçenlerde benim bir tanıdığın tanıdığına gelmişler, yatak odasını yenilemişler galiba memnun kalmış dediklerine göre.

Serpilcim arada seyrediyorum denk gelirsem.Filizin dediği gibi niş yapmaları güzel, ama evin darsa ne olacak onu merak ediyorum:)) O zaman niş için yer kaybını nasıl çözecek mimar acaba_? Onlara verdikleri o parayı bana verseler neler çıkartırdım da:))) Bir salona 9-10 bin lira veriyorlar, eski eşyaları yenileyip kullanıyorlar:)) Harcadıkları para asıl biblolar, süsler. Ayy ne kendini beğenmiş yazdım yaaa:)))) Pazarlık olayı da sürekli o firmalardan alındığı için zaten belli indirimler var, daha fazlasını inmez.Ama adamlar hem para kazanıyor, hem de reklamlarını yaptırmış oluyorlar.

Oto koltuğu bizim maxi cosi rodi xr modeli.4-5 ay önce aldım, memnunum.Fiyatı da çok uygundu aldığımda, indirime girmişti.

Derya bence de seni asıp babasıyla tek gezmeye çalışıyor senin cadı:)) Bizim oğlan ben olmadan adım atmaz kolay kolay.

Egehan da okulda bir ara arkadaşlarından duymuş, birbirlerine senin annen baban yok filan demişler.Ona çok üzülmüş ogün, öğretmenine benim annem babam yok mu gelmeyecek mi filan demiş.O da olur mu senin annen baban var, birazdan seni almaya gelecekler diye söylemiş.Ama o gündür takıldı ağzına, kime kızsa, senin annen baban yok diyor:))
Valla konuşurken ben dinliyor, ama başka yerlere bakıyor, sanki ilgilenmiyormuş gibi lafı döndürmeye çalışıyor:)) En ufak bir şeye ağladığı için sinir oluyorum bende.Ağlarsan hiç bir şey yapmam, ağlamazsan yaparım diyorum.Neyse o biraz onu etkiliyor.Zaten babası gibi 5 dk sürüyor siniri.Arkasından geçiyor.Allahtan bana benzememiş o huyu:))

doğru valla. ya annesi elif te senden çıkarıyo. dediğin gibi dışarda kullansalar bu güçlerini. ee tabi insan sabah git çalış akşam gel yemek bulaşık çocuklar yedi yemedi sende şimdi bi çocuk olsa havada karada rahat rahat bakarsın demi bana bu bile zor geliyo bazan . yatişemiyorum diyorum sabrım kalmıyo ki sen ne desen haklısın.

geçen gün öğretmene not yazdım şu herkes kendi yatağında yatsın konusunu konuşurmusunuz sınıfta bi yolunu bulupta dedim. konuşmuşlar dün kadıncaz bide bu akşamki durumu çok merak ediyorum yazmış o kadar umutlu yani derste bizimki nasıl umut verdiyse tabi yazamadım kadına bi değişiklik yok diye. bi şeklide lafı orya getirdim dün sarp napıyomuş dedim. o kendi yatağında yatıyomuş ama onun çarşafları mamutluymuş mamutlu çarşafa canavar gelmiyomuş ama cayuluya geliyomuş. galiba mamutlu çarşaf alcaz ama almakta istemiyorum henüz. sen niye yatmıyosun diye sormadan söylüyo bunları dierk savunmada yani..

hahahhahah demek mamutlu çarşafa canavar gelmiyormuş, cayuluya geliyormuş.Çok bilmişler bunlar yaaaa....

zaten senin cam önüne panel sonra kaldır numarasından sonra favorim sensin meral. ayy şöyle bi evim olsaydı sende bi el atsaydın ne güzel olurdu. biliyomusun eşim yaa bu dalda tanıdığımız kimse yoktu en yabancı olduğumuz onu galiba çok hışuma gitti sohbet etmek diyo. çok güzel bi işin var hayatım..

X