2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya şu grip aşısında bende çok arada kaldım, ben kendime yaptırdım geçen sene, elif daha küçük diye yaptırmadım bu sene yaptırırım diyodum ama herkes diyorki bağışıklığı gelişsin çocuğun yaptırma falan, ne bileyim.

Saatleri duymadımda bizde bugün Arefe gününü tartışıp duruyoruz, arınç açıklamış, tam gün resmi tatil diye ama böyle tatiller hiçbir zaman resmi olmaz, adına resmi denir hep ama idari tatil olur ve bize hiç yaramaz, habere bakarsan çok inandırıcı ama 15 senedirde böyle bir tatil olmadı bize bakalım ne olacak.

Ben hiç yaptırmadım kendime de çocuklara da. Bence bir yararı yok, zaten her sene gelen grip mikrobu farklı.

ama sabah 9 iyiymiş be :)) sabah 7'ye çekilecek mesailer diyorlardı aslında bir ara.

Ben hiç yaptırmadım kendime de çocuklara da. Bence bir yararı yok, zaten her sene gelen grip mikrobu farklı.

Bende ilk kez geçen sene yaptırdım da fena değil gibiydi, ben sürekli nezle gezerim kışın, ilk yaptırdığımda iki hafta nezle gibi oldum, sonra çok hafif geçti nezlelerim, olacak gibi olup olmuyordum, iyiydi yani.

hıı bizde de idari izin oluyo o da öğleden sonrasına da bayramlaşmayı uzatıp bide diyolarki hizmeti aksatmayacak şekilde ya hep olsun ya hiç dimi.
ben aşı yaptırırım herhalde yaa senelerdir yaptırıyorum bak senesi doldu hemen hastalık. bide griple falan uğraşacak halim kalmıyo benim zaten zırt pırt bi hastalık çıkıyo sağlam gezdiğim yok. haa bide göz tansiyonu çıktı iyi mi. benin nineliğim nasılolcak acaba

Hdi yaaa, geçmiş olsun.Sende de dediğin gibi olmayan yok.Yaşlanınca ne yapacaksın hayatım.

merhabaaaa:))
ben dün akşam geldim evime ama daha yeni eve girdim,sabah bi çıktım:))birazdan da nilotu alacağım..
umarım herşey yolundadır:))

meral güldüm valla. yapcak bişey yok. yaşlandığım günleri grmezsem işte yaşamadığım bişey kalmasın.
duygu hoşgeldin. nasıldı kastamonu eski dostlar

resimlere bayıldım tebrik ederim. benimde favorim erkekle bayan olan :))

bizde de öddev yok. eski okulda vardı. hergun bir şiir daral gelmişti içimize :))) vazgeçtiler sonra yapmadılar...

serpilcim sen şimdi birçok hastalığı atlattığın için vücudun bağışıklık kazanacak yaşlılığına bişey kalmayacak, 80'inde tango, çaça vb... kursuna gidersin artık:)

serpilcim sen şimdi birçok hastalığı atlattığın için vücudun bağışıklık kazanacak yaşlılığına bişey kalmayacak, 80'inde tango, çaça vb... kursuna gidersin artık:)

:))) süperdi ..............

:)))))))))) çok iyi

Bizde de ödev yok, yalnız cuma günleri bir boş resim koyuyolar çantaya evde boyasın diye ama geri istemiyolar, elif'te onun suratına bile bakmıyo.

ödev yok bizde de hatta evde etkinlik tarzı şeyler yaptırmayın evde diledikleri gibi davransınlar okulda yeteri kadar yapıyorlar sıkılmasın çocuklar zaten disiplin içinde yaşıyorlar diyorlar.

haahaaahhhaaaa
arzu iyi dedin valla. şimdi oturarak 80 imde tepinerek haa.. bakarsın öyle olur..

günaydınn
nerdesiniz...
ben fırsat bu fırsat deyip yazlıkları kaldırmaya başladım. güya istirahatliyim ama hastalığı bile fırsat biliyoruz artık. çağanı yolladım kreşe içim bi tuhaf oldu şimdi yaa

ay ne biliyim geceden uykusuzum. bi taraftan öksürük bi taraftan eşimin sabaha kadar susmayan iş telefonu. yeni doğmuş prematüre (1 kilocukmuş) bir bebek için samsunu alt üst etti kan bulacam diye.nihayet sabah 4 de buldu kanı. yavrucuk kurtulur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…