2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaa...
kızlar ben de gece okudum ama yazamadım ..
haklısınız bişiler yapmaya ihtiyacım var ama işte 1 ay daha var..
yemek konusunda biz de sıkıntılıyız ..tavuk yio nil ama artık o da beni korkutuo vermek istemiorum ama o zaman sadece patates yiyecek:KK43:kıllanma yaptı sanki tavuk bi de hep diolar ya hormanal dengeyi bozuo die!!
ahh çağan pipiyi küçükltmek için sıkarsan işe yaramaz die anlatsa babası,canı yanıo gibi geldi bi anda..
kızlar unuttm valla kızmayın,tatile çıkacaklara ii tatiller,ii bayramlar..

merhaba..
gezin bakalım:))
kızlar 24-25 numara mümkünse pembe:) paten arıyoruss!!lütfen rastlarsanız haber verin:)

Günaydın,
Bayramda herkes gezmiş anlaşılan:))) 3 günde sadece duygunun yazdığı günlük gelin artık yazısı dışında birşey yok:)))Nasılsınız, geçmiş bayramınız kutlu olsun tekrardan.

Bizim bayramımız güzeldi. Eşim çok yorgun olduğundan sadece tatil amaçlı düşünmüştük bu bayramı, öyle de oldu.
İlk gün sakin bir koy, ikinci gün evde, üçüncü gün selimiye köyünde deniz sefası.Egehan ile Ece tanıştılar bu bayramda. İkinci günü onlara gittik, ilk önce bir çekimerlik ooluştu ama arkasından çok güzel anlaştılar.

Böylece geçti gitti bayramda.
Sizler neler yaptınız_?

merhaba...
ohhhh hoşgeldiniz:))
dinlendiniz mi bare meralcim benim de alıp kafamı kaçasım var:))ama yalnız:))
ece nası alışmış mı buraya??umarım onat gibi ii anlaşırlar:)
serpil gel yaz canım:))

Evet canım dinlendik gerçekten.İlk gün gittiğimiz sahilde kimse yoktu.Egehanı bıraktım, akşama kadar doğru düzgün ilgilenmedim bile, kendi başına oynadı.Oraya gitmesain dikkat edeyim, buraya gitmesin tehlikeli derdim olmadı.Kafada o sorunlar olmayınca rahat dinleniyorsun.

Alışmış ece.Umarım iyi anlaşırlar.Şimdilik anlaştılar da:)) Fakat biz onlar kadar yakın oturmuyoruz, o nedenle öyle hergün görüşme şansları yok. Ama fırsat buldukça görüşmeye çalışırız.

Günaydın,

kürkçü dükkanına dönüş.

Benim bayramın birinci günü genelde temizlik günümdür :))) ancak yapabiliyorum, arefe günü alışverişle falan kaynayıp gidiyor.

ikinci günü aile boyu köyde toplanmaca, 3.gün yine ev, rutin bayram tatili yani. Ama olsun çocuklar bize biraz doydular hiç olmazsa hep biraradaydık.

Meral engüzelini yapmışsınız, kafa dinlemişsin. Ege'yle Ece'ye de sevindim bir arkadaş bir arkadaştır, şuraya bak nerdeen nereye değilmi, ikiniz ayrı ayrı uçlarda yaşayan hiçbirbirini tanımayan şu site olmasa birbirinin varlığından haberi olmayan insanlarken tanışıyosunuz falan, hayat ne tuhaf.

Serpil bütün haberler sende gibi seziyorum, bizlerde anlatacak birşey yok fazla, anlatta dinleyelim.

slm... herkes dinlenmiş... bizde dinlendik iyi oldu...

eşim gidelim biryerlere dedi ama iyiki gitmemişiz

istanbuldan 12 saatte bolu ya gitmiş giden arkadaşlar... mahvolmuşlar yollarda...

serpil gittin miuzun göle ... ezgi yoktu bir bayram gitmiştik bizde karadeniz turuna o zaman gitmiştik... bir kere gidilip görülmeli ...

meralcim iyi olmuş hatice ile görüşmeniz ... koy gezileriniz de tabi... sizin denizlerde gözüm var benim :)) akvaaryum gibi :))

merhaba..
gezin bakalım:))
kızlar 24-25 numara mümkünse pembe:) paten arıyoruss!!lütfen rastlarsanız haber verin:)

ayakkabının üzerine takılan var ezginin... ayagına göre ayarlanıyor... 35 numaraya kadar büyebiliyor... ama kullanamıyor ezgi... duruyor öyle...

Serpil yeğenim 19 Mayıs üniversitesini kazanmış, yanına geliyo :)) seller sular durdumu orda

Meral hayırlı olsun, hangi bölüm, istediği biryermiydi bari.
Benim yeğenimde kız, gösterişlide bir kız. birde tam uçuk kaçık zamanları, daha şimdiden üniversiteye giderken giyeceği kıyafetlerin derdine düşmüş :)) Allah sonumuzu hayretsin bakalım :) insan korkuyo bu zamanda aklımız onda kalacak.

filiz yarın epilasyona randevu aldım yakınsa sana gelsene ...
meral cim oğlunu tebrik ederim hayırlısı olsun..

derya filiz gymboree mağzası acayip indirime girmişti ben duruya şort tişört elbise aldım 20-30 42 tl idi...

İşletmeyi kazandı.İstediği bölüm.Lise 2 den beri işletme istiyorum deyip duruyordu.
Size de hayırlı olsun filizcim, gerçekten zor çocukları şehir dışına göndermek, ama yapacak bir şey yok.

filiz yarın epilasyona randevu aldım yakınsa sana gelsene ...
meral cim oğlunu tebrik ederim hayırlısı olsun..

kaçta randevun gülce.

derya filiz gymboree mağzası acayip indirime girmişti ben duruya şort tişört elbise aldım 20-30 42 tl idi...
Ayy yapma, bayramda gittim buyaka'ya da fiyatları uçuktur nasılsa diye girme gereği bile duymadım valla, keşke girseymişim.

İşletmeyi kazandı.İstediği bölüm.Lise 2 den beri işletme istiyorum deyip duruyordu.
Size de hayırlı olsun filizcim, gerçekten zor çocukları şehir dışına göndermek, ama yapacak bir şey yok.

Öyle napalım, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın, akıl fikir versin. Sevindim istediği bölüm olmasına, bizimkide grafik tasarım okuyacak. 2.öğretimmiş birde.

X