2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol balım teşekkür ederim
öp mıncırığı ne güzel bakıyor maşallah ben kaçtım bye

selam herkese,

gecmisi az biraz okudum gibi...fazla da karistiramadim...
malum benim ev santiye gibiydi ve cuma gunu gittiler cok sukur..temizlik vs derken bu gunu buldum...ay bu adamlar beni deli etti..evi toz icinde biraktilar yetmiyormus gibi ben evde degilken wc.yi kullanmislar..malum wcde su kullanmiyorlar..valla dip bucak hijyen yaptim of of..bi de ayakkabilarimizi cikardik diyo bana adam..evde de ayakkabi giyiyorlar ya bana iyilik yapmislar da cikarmislar...deli oldum..neyse..

ekinsu benimki de aynen seninki gibi...deli gibi uykusu oluyor inatla uyumuyor..emerken de kendini geri atiyor sonra tekrar saldiriyor..yine uyumuyor ve saatlerce boyle devam ediyor..bi de kusma bizde de cok var..ve sanirim ishal de...ama hos bizimkinde alerji var ve daha tam netlige kavusmadi alerjen olan sey...belki ondandir diyorum ama bi yerde okumustum bu donemde uyku oncesi aglarlarmis...insallah oyledir..yoksa paranoyak olacam bu gidisle kafamçokkarıştı

ozlem bizde de tablo aski var...ne zaman duvardaki tablolara baksa dikkat kesiliyo gozlerini alamiyor..hatta nadir de olsa konusup guluyo bile.

ay yine uyaniyo galiba sanirim maraton basliyor...insallah simdi uslu durur..

selamlar herkese eycik işallah kaka tahlilinde bişey çıkmaz canım emzirme hemşiresiyle görüştünmü o ne dedi bizde persembe gidec<z bakalım yaklaşık 4 saattir emmedi halada almıyor biraz daha almassa sağıp kaşıkla denicem yine ay 6 ay emzeydi bari

yarın görüşücez hemşireyle dediklerini anlatırım sana.sen hiç biberonla verdinmi ben hep kaşıkla veriyorum.sütün ne kadar çıkıyor.

huggies kullanıyorum çok memnunum cnm

inaysa zorlama bence , tek çözüm sık sık zorlamadan denemekmiş yatırarak emzirmeyi denesene birde, bak doktor amcam diye bir yer var ara nette, orada anne sütü -emzirme konu başlığında emzirme sorunları diye bir yer var orayı bi oku

bizdede aynı problem var sık sık emziriyorum ama uykuluyken alıyor sadece bıkmadan uğraşıyorum umarım başarabilirim

bizdede aynı problem var sık sık emziriyorum ama uykuluyken alıyor sadece bıkmadan uğraşıyorum umarım başarabilirim

başarırsın canım, pes etme sakın, sabır çok önemli, inşallah bütün bebeklerimiz güzel güzel emerler 3 ay daha en azından

yarın görüşücez hemşireyle dediklerini anlatırım sana.sen hiç biberonla verdinmi ben hep kaşıkla veriyorum.sütün ne kadar çıkıyor.

canım benim oğlum ne kaşıkla nede biberonla alıyor dr brawns aldık anne memesine yakınmış ucu emmedi dedilerki adi bişey al aldık almıyor ev biberondan geçilmiyor ama almıyor

ekinsucum valla bir amuda kalkmadığım kaldı yatarken ayakta ben hepsini denedim çağanda pek işe yaramıyolar eyciğin dediği gibi bende uyurken emzirmeye çalışıyorum ondada uyanıyor sıpa bırakıyor hemen

kıs dünür sesin soluğun çıkmıyor bu akşam trübünde takılıyon bakıyomda :)

bende bi dünür buluyım kendime bari olmuyor böyle tek kaldım :))))))))

bizede sağlık ocağında bıngıldağı fazla kapanmış deviti kesin dediler .çok korktuk koştur koştur doktora.her bıngıldak aynı boyutta olmaz önemli değil.devite mutlaka devam dedi ama üç damla dedi bize.fazlası kapatabilirmiş canım korkutmayayım da bende.bence kaşıkla değilde direk azına üç damla damlat.tabi önce doktoruna sor...

bizde de çok sık yeşil kaka oluyor.kaç doktora sordum ben canım için rahat olsun sadece yeşil kakanın bir anlamı yokmuş.ishal de varsa kaka tahlili istedi doktor.günde 6 dan fazla yeşil kaka yaparsa tahlil yapıyorlarmış....

ah benim sıpa damadım üzme anneni:)))
aman alisha verme daha o kadar damla aslında çok yazmıştım ben sana ama gözünden kaçtı heralde...(kaçtı di mi almiiiim ayaamın altınaaaa!!!!!!!!):))))))
size enteresan bişi anlatçam.markette bez alırken nilcik kaka yaptı bayaa,arabaya gidince hemen açtım altını değiştirmek için bi de ne göreyim bi sürü siyah incecik bişi var,hemen hastaneye gittik,bişi diil bu nlar,canlı da diil dediler,kaka yapınca 15 dk da getirin dediler bakalım genede içiniz rahatlasın..
saatler soona aklıma şu geldi,dün muz yalatırken nil emziği öeker gibi muzu çekti ve bayaa bi parçasını aldı bi güzel yedi,acaba diorum bu çıkan şeyler muz mu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…