2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inanna cnm sen tek başına mı cıkıyorsun kızınla araba ile
imreniyorum böyle olanlara yaa maşallah maşallah maşallah biz kapı önüne inemiyoruz ikimiz :)

barcli aklıma geldin de kapmışlardır kesin elvini dedim ohh ohh çok sevindim, zaten SAT den itibaren herşeyleri aynıydı annelerinin kiloları bile

aman dünürüm iyi bak gelinime

barcli aklıma geldin de kapmışlardır kesin elvini dedim ohh ohh çok sevindim, zaten SAT den itibaren herşeyleri aynıydı annelerinin kiloları bile

aman dünürüm iyi bak gelinime

yok yok cnm kapan olmadı bizi valla herşeyimiz aynııı iii bakıyrm sendee ii bak damadıma nasıl oldu bkalım ii geldi mi biraz krem

burcu nbr canım???elvinden fırsat bulmuşun bakıorum,18 nisanda aşıya gitcez hastaneye,senin randevu ne zaman?

burcu nbr canım???elvinden fırsat bulmuşun bakıorum,18 nisanda aşıya gitcez hastaneye,senin randevu ne zaman?

iiim cnm sen nasılsın sorma yaa ancak ayaklarımda uyursa bakabilyrm bizim randevu
20sinde gelemezmisin bana

walla çok istıomda gelmeyi,dolmuşla ordan zor olur die yoksa eşim arabayla getirip götürüo hastaneye,bakalım eğer kandırırsam bı yarım saat falan uğrayabilirim,oda dolaşsın azcık menemende dimi yaa:)))

walla çok istıomda gelmeyi,dolmuşla ordan zor olur die yoksa eşim arabayla getirip götürüo hastaneye,bakalım eğer kandırırsam bı yarım saat falan uğrayabilirim,oda dolaşsın azcık menemende dimi yaa:)))

çok ii olur cnm yaa evet dolmuşla zor olur karşıya falan geçmesi kandır sen eşini gel mutlaka bi denk gelse aşı günlerimiz çok ii olacaktı ama olmadı işte ne oldu rapor işi

şimdi baktım 18 i cumartesi,dr oluomu bilmem randvu almadık daha sadece yazmış 18 nisan aşı dıe,eğer cmtsi olmazsa bizde 20 sinde geliriz belkı ,saat kaçta senin?

şimdi baktım 18 i cumartesi,dr oluomu bilmem randvu almadık daha sadece yazmış 18 nisan aşı dıe,eğer cmtsi olmazsa bizde 20 sinde geliriz belkı ,saat kaçta senin?

almadım daha cnm randevu...cumartesi öğleye kadar oluyo die bilyrm dr ama emin değilim...

walla öğleye kadarsa zor uyanır gideriz gibi gelio,neyse daha çok war konuşuruz yine,bugun gittim gökhan beye 20 gün rapor werdi

yok yok cnm kapan olmadı bizi valla herşeyimiz aynııı iii bakıyrm sendee ii bak damadıma nasıl oldu bkalım ii geldi mi biraz krem

tamam canım bakarım anca uyuttum damadını valla artık torunlara anneanne olarak sen bakarsın malum ben yaşlı bir babaanne olucam sen genç dinamik olursun:))
krem hafifletti biraz kızarıklıkları tamamen geçer inşallah

tamam canım bakarım anca uyuttum damadını valla artık torunlara anneanne olarak sen bakarsın malum ben yaşlı bir babaanne olucam sen genç dinamik olursun:))
krem hafifletti biraz kızarıklıkları tamamen geçer inşallah

kaydirigubbakcemile3bakarım bakarım merak etme sen arada gelir yardım edersin ama...geçer geeçer kıyamam ben damadıma

iyi akşamlar herkese..

dr un verdiği şurup iyi geldi sanırım, galiba ilacı çıkardı dediğimden sonra bile kusmadı çok şükür..biraz mızmızlığı var ama, o da geçer inşallah..normale dönebilseydik bi..

ya devit olayına taktım ben de şimdi yazılanları okuyunca..biz 1 ay önce mısır a geldik..burda yaşıyoruz..burdaki dr a kullandıgımız ilaçları gösterdiğimizde devit için buna gerek yok..burda güneş bol..avrupa ülkeleri için bu dedi..ama ben çok biliyorum ya,(!) devam ettim..gerekçem de herzaman güneşe mi çıkacak daha çok hassas benim oğlumdu..bi de güneş sadece vücuttaki d vitamininin etkin hale geçmesini sağlıyo diye biliyorum..

kafam karıştı şimdi..burdaki dr u dinleyip kessem mi, devam mı etsem..daha geniş bilgisi olan bir arkadaş varsa yorumlarını bekliyorum.

şimdi bu fazlası zarar vs

burcu ben daha hastalanmadım,kontrolede gitmedım daha ,belkı bende kendime randevu alırım aynı güne

ayça,sevındım kusması durmuş,d vitamini içinde tamam orda güneş bol ama sen hergün güneşe çıkarıomusun,ewde oluosan dewamlı güneş görmüodur,bebeğin teninin direk temas atmesi gekıomuş öle pencere arkasından falan etkilemiomuş

bu arada herkesin bi dünürü var,kıskandım yaaa:KK43:(((

X