2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

linay , hera sizin oğlanlar çoktan 3 aylık oldular hatta 4 e girecekler sizinkilerde de oldumu bu uyku öncesi huzuesuzluk ağlama, meme reddetme, az kaka yapma

yok canım olmadı, sadece kakamız azaldı sizin bahsettiğiniz gibi değil günde 2-3 kere yapıyo yine.

ekinsu,bizde 2-3 gündür uyku öncesı huzursuzluk oluo,ağlıo gibi sesler çıkarıo ama gözü kapalı,kendi çapında eee eee gibi sesler çıkarıo,bende hem klasık müzik açıorum bı yandanda eee eee diorum ölece dalıo,ama emme yada kaka sorunu olmadı henüz

slm kizlarr uc gundur yokum amma kaynatmisinis yine oku oku bitmedi.
esracim raporun hayirli olsun canim
ise baslayan arkadaslar Allah kolayliklar versin kizlar.
ekinsu aycatekin cok cok gecmis olsun kizlar.Allah sifa versin
kizlar ben kizimi tostisim,balim,duru kizim die babasida :))) istavritim,sincabim die seviyoo.
hepsi neysede ben istavriti ilk duydugum zamandan beri esim her solediginde kopuyorum.)))

kızlar ya benim içime bi kurt düştü, bizim dr deviti 10damla verdi ya, sağlık ocağındaki kadında belki sert kafa takibi gerekebilir demişti bıngıldağı fazla kapalı buldu aacaba ondan mı çok verdi kapanmayı engelliomuş sanırım fazlası.
http://www.kadinlarkulubu.com/bebeg...isim-bilgileri/231720-montessori-egitimi.html
buna baktınız mı ya ben çok özendim biraz büyüseler de biz de oynasak bebişlerle

selam herkese,
bugün rapor işimi hallettim 20 gün daha sizinleyim.)))
aylin bende geçen elma yalatmıştım,çok hoşuna gitti yalayıp durdu,ama başka bişey denemedim,nazoydu sanırım elma suyu verıodu azcık,dr a sordum veriim mı azcık die yok dedi bana

Hadi gözün aydın canım.Ondan sonra 2 ay kalıyor zaten.
Bende geçenlerde alma verdim ağzına çok hoşuna gitti emmek elmayı:)))))

ewet meral 2 ay oda su gibi geçer sanırım
alisha ben fazla verılınce erken kapanıomuş bıngıldağı die biliorum,ama erken olmaması gerekıo,şu an kapanmış mı dedıler bıngıldak,10 damlada çok fazla deilmı ya,ben 3-4 damla verıorum

selam herkese,
bugün rapor işimi hallettim 20 gün daha sizinleyim.)))
aylin bende geçen elma yalatmıştım,çok hoşuna gitti yalayıp durdu,ama başka bişey denemedim,nazoydu sanırım elma suyu verıodu azcık,dr a sordum veriim mı azcık die yok dedi bana

oo esracım hadi gözünaydın ne güzel 20 günün daha var sonrası zaten tatil geliyor ücretsiz izin alma şansın yokmu?

doktor banada 6 aya kadar hiçbişey verme dedide ben tatlara alışsın diye azcık azcık yalatıyorum işte..

kizlar bende tattiriyorum ama ole suyunu falan sikarak deil elma,cilek,armut,peynir cesitleri tatli cesitleri ve daha bircok seyi devamli tattiriyorum.oglumada bebekken tattirmistim kizim simdiden alisti biz kahvaltidayken yada yemekteyken gozumun icine icine bakiyo bana yokmu dio

alisha aylar önce daha doğum yapmadan montesori sölemişti siteyi,zaten onun ismide ordan gelio,bende sık kullanılanlara eklemiştim,hatırlattığın için saol

seda nerdesin ya,geceleri yanlız kaldım gerçi benımde mısafırım wardı hafta sonu çok giremedim gece,özlettin:)))

ewet meral 2 ay oda su gibi geçer sanırım
alisha ben fazla verılınce erken kapanıomuş bıngıldağı die biliorum,ama erken olmaması gerekıo,şu an kapanmış mı dedıler bıngıldak,10 damlada çok fazla deilmı ya,ben 3-4 damla verıorum

bizimki doğduundan beri çok kapalı, dr zor eliyle bastrıp anlıyo,zaten baya kapanmış manyak mı bu kadın 10damla verdi ya, vermicem artık o kadar. anneme sordum biz hiç vermedik vermesen de olur diyo

oo esracım hadi gözünaydın ne güzel 20 günün daha var sonrası zaten tatil geliyor ücretsiz izin alma şansın yokmu?

doktor banada 6 aya kadar hiçbişey verme dedide ben tatlara alışsın diye azcık azcık yalatıyorum işte..

ücretsiz izin adı üstünde ücretsiz ya:KK43:((nerden baksan 1600 tl aylık epey sarsar bizi,zaten yaz tatili war 2 ay değmez ücretsiz izne canım

bizimki doğduundan beri çok kapalı, dr zor eliyle bastrıp anlıyo,zaten baya kapanmış manyak mı bu kadın 10damla verdi ya, vermicem artık o kadar. anneme sordum biz hiç vermedik vermesen de olur diyo

burda daha öncede konuşuldu kaç damla verdiğimiz keşke daha önceden azaltsaydın,başka 10 damla veren yok sanırım,dr a sorsana herkes 3-4 damla verıo nıe die?

alisha bende fazlası erken kapatır diye biliyorum. hatta bıngıldağı erken kapanmaya başlayanların ya keserler yada azaltırlar

esracim yazlikta kayinvalidelerdeyim esimin isleri vardi birlikte gidelim hava degisimi olur dedi geldik iide oldu aksamlari azcik bebisi birakip disari ciktim biraz nefes aldim deniz havasi ii geldi ilk kes kizimdan ayri bikac saat gecirdim aksamlari hemende ozledim valla:) aslinda giriyorum aksamlari ama okuyana kadar bisi cikiyo yazamadan kaciyom.aksama yada yarin sabah evimize doncez bakalim tutsaklik yine basliyo:KK43: sen nasilsin cnm berrak nasil hatirlatmak gibi olcak ama cok cok gecmis olsun okudum kazanizi benimde oglumda basima gelmisti ozamanlar yasimda kucuk uyku sersemi emzirirken uyuya kalmistim kucagimdan dusmustu cok sukur bisi olmamisti dikkat etmemiz lazim artik costular yuruyceklerini falan saniyolar .
alishacim canim bizim doktorda 10 damla ver dedi ama ben 5-6 damla veriyorum gunluk
.

Bana 3 damla ver dedi doktor.. Bende 3 damla veriyorum bazen yanlışlıkla dördüncü damlıyorkaydirigubbakcemile3

herkese merhaba. inaysa biz bugün dr.a gittik.kaka tahlili yapalım dedi birde emzirme hemşiresiyle görüşücez emerken hava yutarsa bir daha emmek istemezmiş reddetmesi ondan olabilir dedi kakada birşey çıkarsa damla vericekmiş.sindiriminde problem varsa bunu önleyen mamalardan kullanıcakmış.bakalım sizin dr. ne diyecek.kaka tahlilini yapamadık bugün yarına kaldı.bekliyoruz huggıes yada pampers ıslak mendil kullanan varmı memnunlarmı?

kızlar devit -3'ü 3-4 damladan fazla vermeyin sakın alisha 10 ne demek ya zaten bıngıldağı ufakmış korkutmak istemem ama sakın verme 10 damla bıngıldağını hemen kapatırsın Allah korusun zekasında sorun çıkar gerek yok tatlım 3 ya da 4 damla
bıngıldağı zor kapananlara ileri ki aylarda 5-6 damla veriyolar o da değim gibi ileri ki aylarda
kızlar ya benim kızımın kakası yeşil ve sulu niye ki acep:uhm:
adet olabilmek için bi ialç kullanıyorum ria taktırmak için o süte geç,iyor ondan olurmu ki acep:uhm:

zeynepcim eğer bebeğin emiyorsa senin yediklerinle alakalı olabilir yeşil kaka.ateşi halsizliği yoksa yada başka farklı bir durumu yoksa önemli değil demişti bizim dr.ama uzun sürerse tahlil yapılmalıymış.kaka uzmanı oldum:roflol:

kızlar devit -3'ü 3-4 damladan fazla vermeyin sakın alisha 10 ne demek ya zaten bıngıldağı ufakmış korkutmak istemem ama sakın verme 10 damla bıngıldağını hemen kapatırsın Allah korusun zekasında sorun çıkar gerek yok tatlım 3 ya da 4 damla
bıngıldağı zor kapananlara ileri ki aylarda 5-6 damla veriyolar o da değim gibi ileri ki aylarda
kızlar ya benim kızımın kakası yeşil ve sulu niye ki acep:uhm:
adet olabilmek için bi ialç kullanıyorum ria taktırmak için o süte geç,iyor ondan olurmu ki acep:uhm:
saol cnm hepiniz saolun ben sanırım hiç vermiycem 2hafta kadar aylık kontrolde yüzyüze anlatsın bakalım ne demekmiş 10damla
kaka konusunu çok takma derim, bezelye ıspanaka falan yediğimiz yeşil sebzeler bile yeşil kaka yapabiliomuş.önemli olan devam eden ya da kanlı ve kilo kaybına sebep olan yeşil kakalar

X