2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

peki ne marka seninki ve katlayıp kaldıracak kadar tam kurutuyomu ve nekadar zamanda kurutuyo Derya

Neyse benim mesai bitti, Derya cevabını bekliyorum iyi akşamlar herkese

Neyse benim mesai bitti, Derya cevabını bekliyorum iyi akşamlar herkese

canım bende kullanıyorum benimki beko kurulatıp kaldırmak tercihe kalmış ben genede ütületiyorum çünkü çok düz deil sözde öyle ama yine kırışık sayıyorum ben fakat büyük kolaylık çok rahat as topla minicik minicik fenalık gelir insana yaa.tavsiye ediyorum canım
benimki sadece kurutma canım yıkama kurutma birarada deil aldığımda ç makinam yeniydi o nedenle bu şekilde aldım.bir aradakinin performansını bilmediğim için bişi diyemiyorum.

Son düzenleme:
meral ofiste olsa süper bi yer orası.
filiz bende de heöö çamaşır hem kurutma a olanından var. samsung marka. ve ben çok memnunum. tamamen kuru çıkarabiliyor. birde benimkinde sterilizasyın ayarı var kuru temizleme gibi. mesela yastık battaniye falan atabilirsin kuru temizleme yapıyor. ben kesinlikle tavsiye ederim. biraz kırışık çıkıyo ama olsun zaten ütülüyoruz birçok şeyi.

kızlar gözüm iltihaplanmış çok batıyo yanıyo kaşınıyo. bugün dr.a gittim. üveyitt diye lanet bi hastalık var o çıkacak diye ödüm koptu neyse ki ıkmadı ama göz tansiyonun var dedi. 10 gün sonra kontrole çağırdı. iltihap geçince gideceğim tekrar ve bu arada gripte oldum heryerim kırılıyo. baharın tadını çıkaramıyoruuummm

duygu tam okullu oldun sen ee kendi evinize yerleşince nasıl yapacaksın derslere girmen gerekirse yaa

serpil geçmiş olsun, benim de sol gözüm senin anlattığın gibi, 10 gündür çekiyorum ama dr. gitmeyede fırsat bulamıyorum.
Dün gece Aslı ateşlendi, birazcıkda öksürüğü var, kızım bir yerin ağrıyor mu diyoruz ağrımadığını söylüyor. Dün akşam puding dışında birşey yemedi. Sabah ateşi düştü götürdük okula, kulağım telefonda şimdi her an arayabilirler diye....Bugün de 10-12 arası çok önemli bir işim var, halledebilirsem, öğleden sonra almayı düşünüyorum okuldan....

Günaydın

hımmm kurutma makinesinden kullananlar hep memnun demekki, bende çamaşırdan kafayı yemeden bakayım ozaman

Serpil geçmiş olsun berbat birşey göz iltihabı.

Accu geçmiş olsun inşallah hafif atlatır.

Günaydınlar,

Geçmiş olsun serpil, accu.

Kurutma makinası özellikle istanbul, vb çevrelerde yaşayanlar için çok gerekli.Hele bir de balkon yoksa.

Bizim kış döneminde 1-2 gün sürüyor ama kuruyor. O yüzden pek düşünmedim.Bir de burada dışarda kalan çamaşır is, kömür kokmuyor.Burada kömür yakmak yasak olduğu için. Ama bursada istanbulda falan yaşıyor olsaydım kesin alırdım sanırım bende.

Evet Meral kesinlikle gerekli, helede çocuklar varsa, dışarıda bir hafta kurumuyo çamaşır, kurumadan tekrar kirleniyo, evin içinde bile 2-3 gün sürüyo dağınıklığı da cabası.

serpil geçmiş olsun ...
ahu sizede geçmiş olsun ama aslının ateşi varsa ya viral enfeksiyon?öksürükte varsa dr.götür bence ...

canım çıkmıştım yeni gördüm kusura bakma

electrolux benimkinin markası ... kurutması çokta kısa sürmüyor 2,40 da falan dolap kurulugu oluyor... depolu modeli benimki...

içinde kalırsa çok kırışma oluyor... bizde herşey ütülenir o yüzden farketmiyor :)))

çok büyük rahatlık tabi...

problemi ise çamaşırların rengi falan gidiyor ve çekme oluyor ...

benimde balkon buyuk yazın asıyorum genelde kullanmıyorum ...

çok geçmiş olsun... güneşi gördükçe hastalıklar gidecek diye umuyorum ....

ne güzelmiş snein makine kardeşim yeni evlendi ya o alıyım dedi hem camasır hem kurutma aynı makinede olan tavsiye etmedi birkaç yer... ama kullananlara sormak lazım tabi... hem yerde kaplamaz ne guzel...

geçmiş olsun ayrıca ne oldu gözüne mikropmu kapmış peki

Sağol Deryacım, bayağı da uzun kurutuyomuş, 40 dakikada tam kurutanları var diyolar ama pek mantıklı gelmedi okadar kısa zaman. bende baktım da, yanlış hatırlamıyosam Hover diye bir marka, Alman markasıymış, çok eski bir markaymış ilk merdaneli makineleri üreten falan diye pek bi methetti adam, hem yıkama hem kurutmaymış çok özellikli bir makine, birde şu varki, ikisi bir arada olanlarda, ikisinden biri arıza yapsa, diğerini de kullanamazsın kalırsın ortada, ayrı almak dahamı mantıklı diye düşünüyorum. Neyse bütün markaları bir dolaşayım ben en iyisi.

merhaba kızlar nasılsınız

Hülya, Serpil geçmiş olsun

bende çamaşır makinemi yeni değiştirdim eskisi bozuldu yeni aldım alırkende kurutmalı olanı düşündüm ama tavsiye etmediler bir makinede ne kadar çok özellik varsa o kadar çok arıza yapar dediler etrafımdaki makineciler, bende ayrı ayrı istemedim hem yer kaybı hemde çamaşırları yıpratıyormuş kurutma makinesi

Evet Emel çok özellik çok problem bende öyle düşünüyorum, en iyisi ayrı ayrı galiba. üst üste koyarım bende.

Bu arada 23 Nisan pazartesiye geliyomuş, üç gün tatil oleyyyyy

teşekkür eerim kızlar ay birde grip oldum herhalde tirtir titriyorum.bizim hastane çok soğuk anlatamam size. orda oldum hasta.
bu arada benimkide 3 saatte kuruttuyo. uzun zaman aslında ama saatini ayarlayabiliyorsun. yani saat kurma olayı varya hani ekmek makinalarında da var o özellikten.
29 dk kısa program var ve mesela kıyafetinde kirlenme yok ama ter kokusu oldu sadece koku giderrme programı var ve süper işe yarıyor.

Yine geçmiş olsun Serpil, tam hastalık havası bu havalar, şimdi birde ishal ve kusma salgını varmış bir günlük birşeymiş ama kötü geçiyomuş, dikkat yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…