2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar kızlar nasılsınız_?
Ezgi çok tatlı olmuş. Severek yapsın tek önemli olan o.Bazen insanlar ne kadar düşüncesiz oluyor, oradaki diğer çocukları da etkiliyor annelerin davranışları.Bunun farkında bile değiller.

Serpil, çağana bayılıyorum ben yaaa, maşallah büyümüşte küçüklmüş:)))

Ben de gymborre den alışveriş yapıyordum ama , çok pahallıya geliyor ve kızlar gibi çok değişik değil kıyafetler.Ama yinede burada lcw den aldıklarımı ancak 1 sezon giydirebiliyorum, ağzı burnu kayıyor ya da renkleri soluyoor.Ama oradan gelenlerde en ufak bir sorun yok.Geçen sene 3 ve 4 yaş için almıştım.3 yaşı hem geçen sene hem bu sene hiç bozulmadan giydirdim.4 yaşıda bu sene giydirmeye başladım, önümüzdeki senede rahat giyer solmadan.

Sabahtan beri siteye giremiyorum, kadınlar gününde sabote ettiler sandım :)))

erkeklere malesef çeşit yok kıyafetlerde, erkek çocuklara hediye almakta bile okadar zorlanıyorum ki, kızlarda da para yetiştiremiyoruz kıyafete.
LCW bir sezon zor kullanılıyo doğru, fiyatlar uygun diye umursanmıyo ama kalite düşük gerçektende. aman zaten çok çabuk büyüyolar, üç beş defa ancak giyiyorlar birşeyi

selam kızlar. implantımı çaktırdım. şimdi elimde koca buz aküsü tutuyorum. ayy ağrımaz inşallah. gerçi ağrıya bennim kadar alışık kaç kişi vardır ki dimi.

dün yetenek si... minik varmış ona baktım merakımdan. küçük küçük veletler nasıl esniyorlar öyle yaaa.

eşime bende çağanı göndercem dedim oçok kızıyo böyle şeylere bu çocuk ları kullanmanın bi yolu diyo hele oryantalyapan kız çocukları görünce deliriyo neyse kızdı ne marifeti varmış çağanın dedi. bende canımgöndercem konuşsun bundan iyi marifet mi var dedim. allahımm çıksa milleti bezdirir herhalde. bide kızlar çok konuşur derler.şu an eline su dökek kız tanımam valla.
bugün platese başlıyorum kızlar. medikal plates. sıkılaşma falan ikinci aşama benim için ama zamanla sıkılaşırım da inşallah

geçmiş olsun Serpil

Bende akşam 20'lik dişime bir baktırıcam çekermi napar, bir gideyim bakayım şu dişçi dedikleri yer nasıl biryermiş hiç görmedim de dermişim hehehehe kendi kendimi nazar edicem sonunda maşallah bana

Serpil senin beline zarar vermezmi öyle hareket falan, daha yeni sayılır ameliyatın

filizcim platesi fizik tedavimi yapan fizyoterapistim yaptıracak. her duruma hakim anlayacağın. böyle olması çok iyi oldu.ve bunların hepsi tesadüf.ben kendime bir spor salonu ararken ve sağlık durumumu bilemeyeckleri içinde aslında tedirginlik yaşadığım bir anda fiziğimi yapan kişinin hemde aynı hastanede hemde tamda işten çıkıp hastanede (işten çıkıp hastaneye geliyorum çağanı da oraya teslim ediyorlar eşimin mesaisi bitince de eve geliyoruz] olduğum saatte başlayacağını öğrendiğimde bunun özellikle benim için tanrı tarafında planlandığını düşündüm. süper oldu yani. düşünsene hiçbir çaba harcamadım ne şanslıyım dimi.

benim de dişçilerle olan hikayen 20 liğime baktırmakla başlamıştı. inşallah senin sonun benimki gibi olmaz. dişçiden çıkamadım 1 aydır

Merhabalar
Kadinlar gunumuz kutlu olsun :)
Bende dun kadikoyde bikAc dukkan buldum cok guzel kiyafetler vardi.ozellikle tullu eteklere bayildim ilk firsatta gidip alisveris yapicam... Kendime ise hic bisey almicam zayiflayana kadar cezaliyim :)
Bugun icinde oyun alani olan bi cafeye gittik 3 saat oynadilar genede uyumadi bizim ki . Boyle oyun grubu gibi yerlerde buyuk kaliyor..

eyvah eyvah dişçi işim yarına kaldı zaten hiç bulaşmasammı acaba dişçiye :))))

İyi akşamlar kızlar

Uzuuuun bir aradan sonra hepinize merhaba öncelikle kadınlar gününüz kutlu olsun yaklaşık 3 haftadır annemdeydim yeni geldim bir ara bakabilme şansım oldu ama yazamadım hiç serpilcim rüyanda görmüşsün beni hayır olsun :) Allah çok şükür iyiyiz canım

şükür yaa hoşgeldin emel. bugün soracaktım haticeye gelmedi mi hala diye implanttı falan derken unuttum. rüyamı da unuttumbu arada. fıtığın varmış nasılsın şimdi

emelcim hoşgeldin:))
hatice sen kilolu değilsin bence sadece biraz basenlerin var egzersizle bile gider zaten boyun uzun niye kendini cezalandırıyosun yemicem diye (
bende minyon bir kadınım hemen basen göbek oluyo hamileyken kim görse senin kızın olucak diyodu:))
serpil senin adına sevindim canım emin ellerde plates yapıcaksın ...benim görümcemdede skolyoz var oda plates ve yüzme önermişler ağlayarak spor salonunda plates yapıyomuş çok zorlanıyorum diyo

evet ya dün skolyozu olan bir kızda vardı. oda öyle söylüyor. spor salonlarında direk ağır hareketler ve ağırlklar veriyorlarmış çok zor oluyordu diyor. bu çok iyi oldu yaaa.

ne guzel olmuş... böyle tesadüfler insana büyük moral oluyor...

hoşgeldin nasıslın canım...

offf
evde temizlik var bugün. kadıncağız vitrinle masanın yerini değiştirelim dedi iyi dedim. öne çekmesiyle bir cam raf aşağı düştü ve tüm takım bardaklarım yere indi. değerli bi takımdı yaa. madden de manen de. viski takımı su takımı çay takımları hepsi gitti. içim cız etti valla. değil takımı yeniden bulup tamamlayamam da
tam temizlik oldu anlaycağınız.
kadında çok kötü oldu bende oldum ama belli de edemedim. insanlık hali sonuçta ama çok üzüldüm yaaa

bak şu anda kimseye söyleyemiyorum direk gelip buraya yazdım. iyi burası iyi. tam paylaşım alanı

ayyy ne fena olmuş.. çok yazık... bana eskiden temizliğe gelen bir bayan vardı.. ay ne sakardı her gelişinde birşey kırardı...

ama bu çok fena olmuş....

valla kötü oldu. akşam adama laf anlat şimdi. o çok değer verir böyle şeylere. hepsi zor zamanlarda alınan ve birlikte geze dolaşa aldığımız şeyler. ne işiniz vardı eşya yeri değiştiriyorsunuz der. zaten küsüz zatı şahaneleriyle..

:)) eyvah o daha kötü.. benimki hiç umursamaz öyle şeyleri allahtan...

serpil şansın hep devam etsin,
emel özletmiştin kendini, hoşgeldin...
kuzi diş dr. serüvenin kısacık sürer İnş.
ohhh sonunda Cuma geldi, güzel bir hafta sonu diliyorum...

serpil boşver, sağlıktan önemli mi!! Benim eşimde pek önemsemez böyle şeyleri, onun derdi tekrar alınacağı zaman dolaşmaktan yana olur, kendisi pek sevmezde alışverişi, alışveriş için gezmeyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…