2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldim...bugun kizim atesli babayi eve cagirdim isi birakti geldi...haliyle girebildim oglum babada cunku...zeynep de iyilesse(

neyse okuduguma gore nil adini yaziyormus masallah...bi de canavar cagan gordum...eminim cok tatli bi canavardir...bizimki de 3-4 ay once takmisti ben monster.im deyip duruyordu..tv.den kapmis ama...gecende esimle konusuyorduk araya girmeye calisiyor ama ben durmadan konusunca anne bidi bidi yapma babaya dedi...cok fenalar bunlar:)

gymboree.ciler ben bi marka onereyim size...yine gymboree.nin bi markasi..crazy8...mutlaka girin gymboree urunleri ama daha uygun fiyata...tabi modeller de az farkli ama kalitesi cok iyi...ben kisin burda buyuk indirime girmislerdi...baya bisey aldim cooook ucuza ama uluslarasi kargo var mi bilmiyorum..ha bu arada eger burdan alisveris yapacaksaniz ozellikle black friday veya christmas gunlerini bekleyin yani sonbahar ve kis doneminde...iste o zaman buyuk indirimler oluyor..ben ogluma 4 yas paltosu aldim ve sadece 11 dolar verdim...kizima da kokos kokos bisuru seyler aldim yine boyle cok ucuz...ben buraya yazarim indirimleri olunca ama kisliklari dedigim gunlerde alin derim...bu arada bende gymboree 20% indirim kuponu vardi biyerlerde...ozelden isteyene kodunu yollayim kullanin gule gule...

Çok gecmis olsun (
Crazy maglesef göndermiyor tr ye canım ama çok beğendiğim birkaç parçayı alıyorum ordan kargo bayağı tuzlu oluyor tabi

Karışıkmi olmuş :)) ben ezgiye türden almıyorum hiç ... İndirimleri takip edince herzaman gymboree çok uyguna geliyor

sagol derya...gecti galiba...atesi cikmadi insallah da cikmaz...

bu arada bana gelen kupon adima gelmemis..yani tek kisilik degilmis...dergideymis...hemen ordan yaziyorum kodunu...crazy8 icin de varmis...20% indirim kuponlari bunlar....31 mart.a kadar kullanabilirsiniz...

crazy8:1184VHFFH384940

GYMBOREE:11ZVNS4LB86529

yok ben hiç böyle alışveriş yapmadığım için karışık gelmiş olabilir.
ben gidiyorum mağazaya alıyorum zaten . zaten kızım yok ki benim öyle cicişler hep kızlara:)

lida çok geçmiş olsun.

günaydın kızlar.
kuzi bugün vereceğin bir tarif var mı arada farklı tarifler denemek iyi oluor. bu yemek konusu çok kısır bir konu..

:))))) al benden de okadar Derya birşey anladıysam ne olayım valla :))) ama sorun senin anlatmanda değil, bende yanlış anlama yani :))) hiç anlamıyorum bu alışveriş işlerinden, dur senin yazdıklarını kopyalayıp ta kuzenime gönderiyim bari o anlar belki :))

Serpil çorbayı yedimi bari çağan ve beğendinizmi ?

yemek konusunda çok iyi olduğumu söyleyemiycem doğrusu ama aklıma gelen birşey olursa yazarım, hergün ne yapsam derdi benide bezdirdi, dün akşam balık kızarttım, Elif biraz yiyo da Defne sevmiyo balığı.

:))) ya çok kolay aslında anlatınca uzun ve karışık oluyor tabi... eskisi kadar uyguna gelmiyor gerçi gumruk muafiyeti 150 euro iken çok daha iyiydi...

yemek muhabbeti dün akşam eziyetti yine. sohbet ediyo paşam. anlatıyo anlatıyo yemek yemiycek ya ağzına kaşık götürünce konuşuyolum şu anda diyo. 1 saat oturdum başında. pilavın içine saklaya saklaya köfteleri ancak yedirebildim. ben beğendim.. bu arada..bu akşam mantı yapcam dondurucuda var annemle yapmıştık.

:))) ya çok kolay aslında anlatınca uzun ve karışık oluyor tabi... eskisi kadar uyguna gelmiyor gerçi gumruk muafiyeti 150 euro iken çok daha iyiydi...

aslında evet pek uygun değil ama yine de o ürünler burada olsa, onun iki misli fiyatına satarlar herhalde, çok değişik şeyler var.

ayyy aynı şeyi Elifte yapıyo, keyfi gelipte ağzını açacak diye kaşık elimde bekletmiyomu deli oluyorum. Laf karıştırır, birşeyler anlatmaya başlar tam uzatınca offf

Komşu kızındaki Mürsel buradaydı şimdi :)

Geniş aile dizisi pardon

Son düzenleme:
ACABA diyorum dövsem yola gelir mi?

ayy şaka şaka
benimkine azcık kız hemen koltuğa kapanıyo yüzünü saklıyo bide dövsek

selam
ben dün akşam tepeüstündeki lc waikiki den bir sürü şey aldım fiyatlarıda çok uygun tavsiye ederim c&a mağzasıda çok uygun :))
bizimki ne alsan giydiği bir tane etek( çıldırıcam bu kızın kıyafet sorunundan 2 seçenek sunuyorum ama fayda yok

:)) benimkininde öyle bir eteği vardı, pijamanın eşofmanın üstüne giyip geziyodu en sonunda yok ettim :)

lcw de gerçekten fiyatlar çok uygun, bizim orada bir mağaza var karınca adı ben oradan alıyorum genelde kıyafetlerini, orda da çok değişik şeyler oluyo

Gymboree.com - Baby Clothes, Baby Girl Clothes, Infant Clothing and Baby Girl Clothing at Gymboree

http://www.gymboree.com/shop/dept_c...<>ast_id=1408474395917465&bmUID=1331128339637

bu seriyi çok begeniyorum indirime girsinde alıcam :)9

Son düzenleme:
bağlantım gidip geliyo

derya bende onlara bayıldım işte, birde etek ve ayakkabı vardı ama bunların içinde değil, nerde gördüğümü bulamadım şimdi

Gülce ümraniyede çarşı camii varya, çarşı meydanı yani, onun arka sokağında mağaza, çok kalite ve çok değişik güzel şeyler var, marka zaten ürünleri, hatta bunların cumartesi pazarında da tezgahı var bir anne-kız yapıyo işi, pazara eşofman ve penye türü şeylerle, indirime girenleri getiriyolar sadece, sezonda 20 TL civarında sattıkları penyeleri, indirimde pazara getirip 7,5 TL'den falan satıyolar mesela, tavsiye ederim bak bi.

Birde Zara'nın çocuk koleksiyonuna bayılıyorum, oraya girince kendimi kaybediyorum, pahalı ama bazende çok uygun gelen şeyler oluyo, onunda indirimini takip etmek lazım devamlı.

günaydın kızlar,

emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…