2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aynı şeyi düşünmüşüz,biz de eylüle gideceğiz ama nereye?toplanıp gidelim mi bi yerlere hihoyyyt

burdayım canım,berrak uyandıda ona bakıodum,nil yaramazı napıo bakalım,hoplayıp zıplıomu:)))))

bugünde çoktık dışarı canım geldi oynadık,soona pırtladık,yedik şimdik uyuo:))
kuzum ii di mi bi yerinde bişi ,şişlik falan yok??
anam uyunıo((

yok şükür kızarıklık şişlik falan,bugünn yine kontrol ettim
burdada yağmur yağıor ,iyi yapmıssın çıkmakla dışarı ,temiz hava uyutuo

yok şükür kızarıklık şişlik falan,bugünn yine kontrol ettim
burdada yağmur yağıor ,iyi yapmıssın çıkmakla dışarı ,temiz hava uyutuo

oh çok şükür:))
valla izmirde olsam da yağmur olsa.))çok seviorum izmiri..
ay uyandı hanfendi,besliorum bi yandan:))

ben de 2 tane avent biberon var ama nil onlarla içemiodu,demin aldım elime iğne,ilk önce temizledim sonrada deldim emziği,şimdi içio,ii yaptım di mi??

kızım sadece 2-3 dk emiyo bırakıyo bende sağıp kaşıkla veriyorum çok zor oluyo biberonla vermek istiyorum memeyi hiç almaz diye korkuyorum

kızım sadece 2-3 dk emiyo bırakıyo bende sağıp kaşıkla veriyorum çok zor oluyo biberonla vermek istiyorum memeyi hiç almaz diye korkuyorum

valla canım kaşıkla ben hiç veremiorum zaten bu zamanlar kaşıkla almazlarigeri çıkartırlarmış.açıkcası bu drları anlamıorum bence anneler hazıra alışmasın ,emzirsin die ağız biriliği yapıolar bu 6 ay emzirin gibi..
biberonu ilkk baba versin anne kokusunu almasın diolar acıkınca öle bi deneyin bakalım..ama memeyi her şekilde alır merak etme..

slm kızlar nasılsınız esra cok gecmiş olsun canım sen berraktan cok korkmussun bakalım yumurcaklar daha basımıza ne işler acıcak...

Becerikli kız noolcek:))))İyiyiz canım sağol, sen nasılsın_?Egehanın saçları daha yerinde, ama az az dökülüyor sanırım.

Sağol canım, iyiyiz allaha şükür, hoşbulduk bu arada:)))))

Emelcim, geçmiş olsun canım.Biz 3 haftalıkken ilk dr. kontrolümüzde , Egehanın yüzünde vardı öyle pütürcükler ve kızarmalar.Dr. normal, her bebekte olabilen bir egzama türü dedi. İlaç vermedi, kortizon içeriyormuş, çok artarsa veririz demişti.Ben her sabah gül suyu ile siliyorum, geçiyor.Şimdilerde bizimde gıdığımızda oluşuyor ama , özellikle boyununa sürten bir giysi ise oluşuyor.Dikkat et bakalım, belki ondandır.Salyası akıyor, kusuyor.Birde kıyafet boynuna sürtünüyorsa oluşuyor bizde.
Geçmiş olsun canım, inşallah bir an önce atlatırsınız.

Çok geçmiş olsun esracım. Haklısın, bundan sonra çok dikkat etmek gerekiyor.Çok hareketliler çünkü.Allaha şükür bişey olmamış Berrak hanıma.

saol meral,sende hoşgeldin,walla bir yere gidip gelmek daha yorucu oluo,valizdekileri boşalt yıka evi temizle derken,,

slm sabah yazmıştım ama kimse slm vermedi bakmayın siz yeni yazdığıma eskyim aslında hergün yazdıklarınızı takip ediyorum

selamlar saçımı kestirip geldim kıslar avuç avuç dökülüyordu anam kel kalıcam yoksa bir koşu gidip kestirdim :)
meralcim yorma kendini kıs erv işleri falan yapar durursun
ezra geçmiş olsun güzelim bende korkuyorum yatakta alıyorum o yüzden altını falan ama gözüm hep onda bizde pek halıda yok küçük orta halılar hep Allah yavrularımız korusun
dünürcüm sen neden biberonla veriyosun nil emmiyormuki vede mamaya neden başladın yetersizmi geliyordu beslenmesi

ebser cim selam sanada nasılsın iyisindir işallah kıs herkes ortaya selam veriyor alınma sakın zaten bebişlerdsen bişey anlamıyoz konuştuklarımızdanda hele ben bazen tam bişey yazıcam yarım bırakıp çıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…