2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkürler canım , amin inşallah bütün bebişler sağlıklı olsun

iyiyim kanki benim inatci kizim yine susmadi ayagimda salliyorum bir yandan da kk ya bakiyorum...

ekinsucum cok gecmis olsun canim,insallah krem iyi gelir de oglusun iyilesir..
Allah sifa versin.

sağol canım , seninlede hiç görüşemedik , kızın inatçı senin en başta belliydi zaten göstermedi bir türlü kendini :))

evt ekinsu ya valla 2 ayi gecti halen agliyor illaki disari cikicak da ölye uyuyacak...istedigini yaptiriyor aglayarak.bir de gazi oluyor sabaha kadar oturuyoruz..sizin gaziniz gecti mi 3 aylik olmussunuz masallah..

bizde aynı durumdayız çiçeğim kuzum şimdi uyudu yarım saat sonra gece mesaimiz başlayacak malesef

selam kızlar.uzun süredir giremedim annemdeydim.ayrıca kızım hasta hala kaka yapmakta zorlanıyor.doktora götürdük yok birşey dediler.sonda taktırdık kakası sıvı ama yinede çıkarmakta zorlanıyor.göbek fıtığı çıktı kızımda her hafta sarıyor doktor gazlı bezle iyileşmezse 1 yaşına gelince cerrahi operasyon geçirecek.hiç durmuyor çok daha huysuz olsu.ne yapacağımı bilmiyorum.iştahıda kesildi.mamayıda emse benide çığlık atarak işkence şeklinde yemek yediriyorum.mahvoldum inşallah bir sorun olmadan büyütürüm kızımı.

enelcim gecmis olsun canim ya,Allah kolaylik versin zor valla huysuz bebekle ugrasmak ben bilirim...benimki de baya zorlaniyordu kakasini yapmakta ama duzeliyor zamanla...

zeynep sen de ben de hamileyken gececiydik bebisler dogdu yine gececiyiz bu vardiye ne zaman degisecek kanki yaw:))

hera hosgeldin canim nasilsin??

iyi geceler arkadaslar enelcim sanada gecmis olsun canim umarim hayirlisi ile büyütürsün yavrunu

biraz geç oldu ama iyiyim canım :) sen nasılsın? yaramaz aysima nasıl

enel inşallah biran önce iyileşir sağlığına kavuşur canı.

ekinsu sizedegeçmiş olsun.neden kaynaklanan bir mantarmış hafif benim oğlanda var kızarıklık.bir kaç gündür benimkide huysuz.

ekinsucum geçmiş olsun,kaşınıodu demek ondan huzursuzdu bebişim(
enelcim sana da Allah yardım etsin,umarım geçerde operasyona gerek kalmaz,hemide kakasını da rahat rahat yapar rahatlar:))
ben de bu saat oldu hala ayaktayım zaten bikaç saat soona gene kalkçam emzirmeye sonra da uyanacak meleem..

uykuuu birass uykuuu tüm isteyim buydu nilim nilim,nilim nilim:)))

enelcim geçmiş olsun canım umarım biran önce düzelir

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler kızlar

enel inşallah biran önce iyileşir sağlığına kavuşur canı.
ekinsu sizedegeçmiş olsun.neden kaynaklanan bir mantarmış hafif benim oğlanda var kızarıklık.bir kaç gündür benimkide huysuz.

balımcım bebeklerde olabiliyormuş bazen, bizim oğlanın tenide çok alerjik bir ciltmiş zaten

Son düzenleme:
günaydın benim de 3 aylık bir kızım var ve hamileliğimin başından itibaren yazdıklarınızı okuyorum gerçektençok güzel bi forum

günaydın kıslar umarım herkes iyidir ekinsucum drun dediği doğru çağanı önceden beşiğine koyup sallartdım uyurdu şimdi önce evin içinde araba ile gezdiriyorum gözler kapanana kadar o arada bile ağlıyor sonra beşiğine topu topuda 40 dakka anca uyuyor geçiş dönemi olsa gerek

ya bu çocuğun emme sorunu yine başladı kıslar sizin bebekler gündüzleri kaç saatte bir emiyor özelikle 3, ayını dolduranlar birde siz uyumadan öncemi emziriyosunuz benim oğlum uykudan uyanınca emiyor bir daha emmiyor ya napçam ben yaa sütümde var çok şükür boşa akıyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…