2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızım sadece 2-3 dk emiyo bırakıyo bende sağıp kaşıkla veriyorum çok zor oluyo biberonla vermek istiyorum memeyi hiç almaz diye korkuyorum

ay benim oğlanda anca okadar emiyor kaşıkla falanda almıyor sen yine şanslısın biberonlada almıyor bence alırsa biberonla ver canı9m uğraşmamış olursun

selamlar saçımı kestirip geldim kıslar avuç avuç dökülüyordu anam kel kalıcam yoksa bir koşu gidip kestirdim :)
meralcim yorma kendini kıs erv işleri falan yapar durursun
ezra geçmiş olsun güzelim bende korkuyorum yatakta alıyorum o yüzden altını falan ama gözüm hep onda bizde pek halıda yok küçük orta halılar hep Allah yavrularımız korusun
dünürcüm sen neden biberonla veriyosun nil emmiyormuki vede mamaya neden başladın yetersizmi geliyordu beslenmesi

hoşgeldin:))
ben de kestirdim ama valla dökülmesinde bi azalma olmadı:KK43:
doymuo nil 3 gündür azcık mama veriorum rahatlıo ,uyuo meleem dünürüm..

ay benim oğlanda anca okadar emiyor kaşıkla falanda almıyor sen yine şanslısın biberonlada almıyor bence alırsa biberonla ver canı9m uğraşmamış olursun

sizinde emme sorununuz devam ediyormu canım dr a gittinmi

slm sabah yazmıştım ama kimse slm vermedi bakmayın siz yeni yazdığıma eskyim aslında hergün yazdıklarınızı takip ediyorum

Hoşgeldin canım, arkadaşların dediği gibi artık eskisi gibi selamlaşıp konuşamıyoruz.-tatlicadiarzu-
Tam uyuyor bir girelim diyorum, okurken uyanıyor, yazacaklarımın yarısını yazabiliyorum, o da düşük cümlelerle, o anda aklımda kalan ne olursalaelaelaelaelae

Egehan cuma , cumartesi kakasını yapmadı.Bu sabah 5 buçuktan beri her bezi kakalı.Yapmadığı günlerin acısını çıkartıyor herhaldedelikafaduldenSabahtan beri herhalde 10 bez değiştirdim, ama yine de kızardı hemen altı.:nazar:

Hoşgeldin canım, arkadaşların dediği gibi artık eskisi gibi selamlaşıp konuşamıyoruz.-tatlicadiarzu-
Tam uyuyor bir girelim diyorum, okurken uyanıyor, yazacaklarımın yarısını yazabiliyorum, o da düşük cümlelerle, o anda aklımda kalan ne olursalaelaelaelaelae

Egehan cuma , cumartesi kakasını yapmadı.Bu sabah 5 buçuktan beri her bezi kakalı.Yapmadığı günlerin acısını çıkartıyor herhaldedelikafaduldenSabahtan beri herhalde 10 bez değiştirdim, ama yine de kızardı hemen altı.:nazar:

oyy geçmiş olsun egehancık:KK43:
ben kaka yapınca pırtlayınca çok mutlu oluorum yahu:sm_cool:

yok alınmadım zaten haftaiçi bende bebişten dolayı çok giremiyorum zaten bebiş uyudugunda kafa dağıtmak için takip ediyoruz sizi ayrıca derdime derman da oluyounuz çünkü kızımın kaka sorunu emme sorunu ve uyuyama sorunu sizlerde de olduğu zaman sadece benim bebeğim değil deyip rahatlıyorum

kançiçeğim senin kız da mı emmek istemiyor canım.hiç mi emmedi yoksa yeni mi bıraktı.Benim oğlan gibi inatçı demek seninki de.dün doktorda yine emzireyim belki bi umutla alır dedim kıyameti kopardı doktor bile şaşırdı:1shok:Herhalde bu ocak bebişlerinden en inatçı kız seninki en inatçı oğlan da benimki-tatlicadiarzu-Biz de senle beşik kertmesi yapalımnaniknanik

ooo pembe memeyi hic istemiyor guzelim ya elilye itiyor ya da basini ceviriyor sipa:eek:klava: ama biberona gelince yapisiyor ..benimki gercekten cok inatci istedigi olmayinca basiyor cigligi ..:ecrin_bebek:
bence de gel biz bunlari kertelim,tencere kapak hesabikaydirigubbakcemile5

ebser,eycik merhabalar kimse kalmamis ocak annelerinde.
sizleri ilk defa goruyorum yenimi katildiniz aramiza hosgeldiniz diyeyim bari:))
pek denk gelmediniz de bana..

teşekkürler ben yeni yazıyorum ama hamileliğimin basından beri takip ediyorum sizi yazmak bugune nasip oldu

esracım geçmiş olsun cnm ya görünyon mu berrak hanımı büyümüşte neler yapmaya başlamış cadı kızımız.

selam kızlar ...
karar verdim eşim yarın ebru şallının plates dvd ni alıcak vede top alıcak kaydirigubbakcemile3yoksa bu kilolar gitmicek bakalım yapabilecekmiyim sırnaşık şeykızkardeşiimin düğünüde var ay bu kilo ile negiyerim:bbo:
siz ne yapıyosunuz hanımlar önümüz yaz:uhm:

oyy geçmiş olsun egehancık:KK43:
ben kaka yapınca pırtlayınca çok mutlu oluorum yahu:sm_cool:
Ay evet canım bende öyle, pırtlatınca çok memnun oluyorum.2 gündür gazını çıkartacağım diye neler çektim, bakma hepsi kakalı diye şikayet ettiğime, sevindirik oldum, sabaha karşı kakasını yapınca-tatlicadiarzu-

selam kızlar ...
karar verdim eşim yarın ebru şallının plates dvd ni alıcak vede top alıcak kaydirigubbakcemile3yoksa bu kilolar gitmicek bakalım yapabilecekmiyim sırnaşık şeykızkardeşiimin düğünüde var ay bu kilo ile negiyerim:bbo:
siz ne yapıyosunuz hanımlar önümüz yaz:uhm:
Ya valla ne yapacağız bilmiyorum, ben izmirden kıyafet alışverişi yaptım:)))))Hamilelikten önce olanlar 36-38 beden.Şimdi artık 40 beden oluyor, eğer kesimi büyük olursa 38 beden:))))))Ama bikini almadım, hoşuma giden bi tane çıkmadı, onu ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum açıkçası.:1shok:

yarın iznim bitio benim,offf yarın sabah okula gidip sevk alıcam 20 gün rapor yazacak dr um,ama kaçış yok sonunda başlıcam işe,linay işe başladı hiç sesi çıkmıo artık.(((ewde olmaya o kadar alıştımki hiç çalışasım yok yaaa:KK43:(

temizlerken yeter dioruz ama işte soona aman yapsın da temizlerim oluoruz:))
ben de tek pantolanla kaldım o da eylülde aldığım pantolon!!dün bakındım azcık sevenhill de bi pantolon buldum ama nil kangurudaydı deneyemedim,burda zaten alışveriş şansı çok az bi de istemediğimiz kiloda olunca iice sıkıntı basıo,offf gitmeyecek sanırım bu kilolar,ben diyet yapamadım hayatım boyunca:KK43:(
ay güle güle giy bu arada aldıklarını:))

yarın iznim bitio benim,offf yarın sabah okula gidip sevk alıcam 20 gün rapor yazacak dr um,ama kaçış yok sonunda başlıcam işe,linay işe başladı hiç sesi çıkmıo artık.(((ewde olmaya o kadar alıştımki hiç çalışasım yok yaaa:KK43:(

geçti mi izin günleri yahu ??ne saçma el kadar bebeği nası bırakıp çalışır insanlar sinir oluorum bu sisteme!!!!
20 günden soona yapamıo musun bişiler?görümcem ben dönem sonuna kadar halletçem diodu?

X