2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oo meralim izmir sefası yapmışız
üşütmeseydin damadımı kaydirigubbakcemile3
eğlendiniz mi bari ne güzel değişiklik yapmışsınız
bana bak ikide bir izmire götürmeyesin damadımı orada kendine yeni bi beşik kertisi yapmasın:roflol:

Canım sağol.
Onu üşütmedim canım, kendimi üşütmüşüm.Ama allahtan ona geçmedi.
Yok kıss, maşallah maviş maviş gelinim var benim:)))))

geçmiş olsun dünürüm ya dikkat et kendine
yok kız senin gelinin gözleri hala gri değişiklik yok anlayacağın büyük ihtimalle babası gibi yeşil ve bal rengi karışımı bişey olacak onasıl bişeyse:roflol:

meral arada kullanıcı paneline bakıyon demi dünür :jeyyar:
daha sık vermeye çalışıyorum da sana rep verdikten sonra 20 farklı kişiye vermem lazım ki tekrar sana verebileyim yoksa baya bi artardı :jeyyar::asigim:

Canım benim sağol.Ama buralarda böyle yazma canımcım, sonra ceza verirler birde sana , üzülürüm.laelaelaelaelae

Çok sağol canım, iyi dileklerin için.
Bizim oğlanın gözleri, kahverengi olacak sanırım, eski griliği gitti, kahverengine dönüş başladı.kaydirigubbakcemile

yok kuzum benim bişeycik olmaz sen ziyadesiyle hakedecek yorumlar yapıyosun
hele hamileyken az mı sırt dayadım sana:çok üzgünüm:
neyse canım biz minnoşumla bi süt keyfi yapalım
kendine dikkat et mıncırdat damadımın yanaklarını:asigim:

slm millet nasılsınız ayyy cok yogundum ben yaaaa gelen giden ....cok da becerikliyim ya eşim misafir gelmeden 30 dk. önce haber veriyo:))
zeynep waterfull kaptınız repleri:))
meral hosgeldin özlettin kendini ege nasıl sacları yerinde mi:))
inaysa sheeda nbr...

s4elamlar,, kıslar nasılsınız bakalım çamaşırdı bulaşıktı derken ancak bakabildim oo meral dönmüşsün canım izmirden geçmiş lsun dikkat et kendine egehanda iyidir umarım
montecim iyidir canım sen nasılsın diyecem yorgunmuşssun metin uyuyorsa dinlen sende

yaa banada banada kıslar anladınız dimi :)))))))))))))))))))))

monte senin nasıl yükseldi okadar puanlar kıs torpilmi yapıyolar yoksa sana

monte senin nasıl yükseldi okadar puanlar kıs torpilmi yapıyolar yoksa sana

iyi geceler kızlar
inaysacım filiz artıkın diğer konulara da dadanmaya başladı ocak anneleriyle yetinmiyor artık
diğer konularda da cevaplarını okuyoruz zevkle:roflol:
o yüzden puanı artıyor tabi hep diyorum mantıklı yorumlara rep geliyor:jeyyar:

iyi geceler nasilsiniz??
kanki senin puan da baya birikmis:))
nasilsin ne var ne yok?kizlar nasil??

ınş bir daha yapmazlar insan korkuyor acaba bir daha hiç emmicek mi diye düşündüm, hatta bana küsmüş olabilir mi diye bile düşündüm

kızlar iyi akşamlar biz bugün doktora gittik rota aşımızı olduk ,bu bahsettiğiniz meme emerken birden ağlamalar uyuturken deli gibi ağlamalar bizdede var ve ben bugün sordum, dr bu aylarda bebekler uykuya dalamama sorunu yaşarlar ve çok ağlarlar dedi o yüzden uykuya dalarken onu rahatlatacak bazı teknikler bulmaya çalışın dedi aynı müziği dinletmek loş oda sessizlik sizin söylediğiniz bir şarkı vb. emzik iyi bir araçtır dedi ama bizimki almıyor dedim parmağını emmeye çalışıyor dedim bırakın emsin çekmeyin elini ağzından dedi, bunun dışında oğluşumun boynunda yaklaşık 15 gündür kızarıklar vardı biz isilik sandık hatta hamaten falan sürmüştüm meğer isilik değilmiş egzema türü bir şeymiş krem verdi inşallah iyi gelir çok kaşınırmış oğluşum ondan da huzursuzmuş demek içim yandı kızlar annelik böyle bir şeymiş demek bir kere daha anladım , onun boynunun kaşındığını canının yandığını bilip bir şey yapamamak çok kötü bir duygu, tabiki bunada şükürler olsun Allah başka hastalık vermesin inşallah Allah bütün bebekleri korusun hepsine sağlık versin inşallah

iyi geceler kanki nasılsın
ee sağolsun arkadaşlar fikirlerime katılıyolar heralde ki veriyorlar

çok çok geçmiş olsun ekinsucum kısa zamanda geçer inşallah
kremini ihmal etmezsin ona yapacağın en büyük iyilik o
benim de kızım parmak emiyor hem de deli gibi dr sorun değil dedi
egzemaya da sıkma canını Rabbim daha büyük sıkıntı vermesin:Saruboceq:

iyiyim kanki benim inatci kizim yine susmadi ayagimda salliyorum bir yandan da kk ya bakiyorum...

ekinsucum cok gecmis olsun canim,insallah krem iyi gelir de oglusun iyilesir..
Allah sifa versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…