2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizimkininde en son gitiğimizde kulaklarında sıvı var dedi.. yuzde 20 duyma kaybı var dedi birde...

ezgide duyamıyorum dedi iki gun hemen aldım götürdüm buymuş sebebi.. ilaçla düzelir dedi.. iyi şimdi çok şükür.. horultu yok bizde...

ama kulak burun bogaz şikayetimiz çok oluyor bizimde...

elvin prensesine çok geçmiş olsun, atlatmışsınız. Ezgi de umarım ilaçlarla düzelir, ameliyata gerek kalmaz....

ay çok geçmiş olsun burcu. atlatmışsınız çok şükür.

gelişimi nasıldı fiziksel olarak bilmiyorum ama bu ameliyatları olduktan sonra çocuklar serpiliveriyorlarmış...

üzmek istemez onlar hiç annesi
benimkde bi şey yapsa koşa koşa geliyo nanışlıkla oldu dimi annecim diyo

Elvine geçmiş olsun, kolay atlattığınıza sevindim burcu.
Egehana da dr. kbb doktoruna götürün sorun olabilir demişti.Bu sene fazla sorun yaşamadığımız için götürmedim, ama horlama problemi bizde de var.Bir götürsem iyi olacak sanırım.Yaa nedir bu böyle bütün çocuklarda aynı sorun var.Geniz eti, burun tıkanıklığı.
Ezgininde inş. ameliyat olmadan ilaçla düzelir deryacım. Şimdilik duyma sorunu yok bizde ama, bak korktum şimdi.

Bizden aldıklarını bize satıyorlar ya, en çok ona gülüyorum.Bizde de aynı şeyler geçerli, böyle yaptığında beni üzüyorsun derim bende,o da aynı şekilde bana karşı kullanıyor bu sözü:))))

Geçen sabah eşimle bir şey arıyoruz.Bizim ki bizim yatağa oturmuş, hayrola bir şey mi arıyorsunuz dedi.Tabii biz şok, o kelimeyi biz kullanmıyoruz ama annem kullanır.Hemen kapmış ve kullanıyor.

deryacım inş ezgide ameliyata gerek kalmaz...hepinize ayrı ayrı tşk ediyorum...şu öksürüğüde geçse tam rahatlıcam...
elvinin gelişimi iyi yaşıtlarından önde gidyo dedi dr ama inş çok irileşmez:18:

hayrolamı dedi :))) bizimkide gecen hay maşallah diyordu haha teyzesinden ögrenmiş o da :)))

merhaba kızlar

Burcucum geçmiş olsun canım rahatladığınıza sevindim

Deryacım teşekkürler senin kızında çok güzel olucak büyüyünce tanıştırırız :))

Onatda geçen gün babasına off baba ooff diyordu öldük gülmekten küçük adamlardan büyük laflar çıkınca çok komik ve tatlı oluyor

tanıştıralım canım... kızınca deriz anne karnındaki halini biliyorum ben senin diye :)))

ezgidede başladı o offf anneee :)))

bir saat önce falan Onatın ayağı çizildi oyuncaktan minnacık bir şey ama neyse az önce altını değiştiriyorum pantalonunu indiriyorum bana diyorki anne ayağıma dikkat et lütfen , alem bunlar valla

yerim ben o bıdıklrın laflarını. daha geçen sene pek azdı kelimeler ne zaman konuşcaklar diye ağızlarına bakarken şimdi neler söylediklerini konuşuyoruz. pekte tatlı oluyorlar.

Burcu cok gecmis olsun. Cabucak iyilesir inss..
Bende kendim icin universite hastanesine gitmeyi dusunuyordum. Ozellere guvenmiyorum ..yazdiklarinizi okuyunca off ya ne yapcam bilmiyorum..

Burcu cok gecmis olsun. Cabucak iyilesir inss..
Bende kendim icin universite hastanesine gitmeyi dusunuyordum. Ozellere guvenmiyorum ..yazdiklarinizi okuyunca off ya ne yapcam bilmiyorum..

çok saol cnm

aaaa bugğn buraya kimsecikler uğramamış

merhaba..
ben de uğruorum ama yazamadım bi türlü,ankaradayım şimdik..offf ev bak..falan

bezlimisiniz siz hala tembel çıktı onat :)))

dünde ezginin bilgisayarın şarjı bitti... off hiç derdin bitmiyor seninde dedi hahaha ay koptum ya....

yerim ben o bıdıklrın laflarını. daha geçen sene pek azdı kelimeler ne zaman konuşcaklar diye ağızlarına bakarken şimdi neler söylediklerini konuşuyoruz. pekte tatlı oluyorlar.

bende onu düşünüyorum bazen ne çabuk gelişiyorlar... bakıyorsun bebek bakıyorsun adam olmuş cevap veriyor sana...

Günaydın, evet onat tembel çıktı.Rahat ediyor sanırım bezle:)))

Çok güzel cevaplar veriyorlar.Ya da sorular soruyorlar.
Geçen gün bana anne benim göbeğimi nereden aldınız dedi, bende allah verdi dedim.Niye siz almadınız dedi bu seferde, bende seninle birlikte geldi ne yapalım dedim.Cevap hımmmm, anladıııım, oldu...

cevaplar tepkiler ne hoş yaa.
dün de çağan azcık yedi domuz gibi doydum valla dedi. bu lafı nerden duyduğuna dair hiç bi bilgim yok. sonra da çorabını çıkardı baba ayaaamı kokla bak fare gibi kokuyo dimi dedi. geçende de babam dişlerini yaptıracak tüm dişleri çekiliyo çağan gördü babamın ağzını offf dedecim canavar gibi olmuşsun dedi.
genelde tepkisiz kalmaya çalışıyorum domuz gibi falan neymiş o öyle dimi ama....

duygu nerelere bakıyosunuz ev için ankarada ev bulmak çok zor yaaa.
kiralar uçlardaydı 4-5 yıl önce. şimdi felakettir.

Herkese kocaman selamlar bizim bıcırıkların iyice diller çözülmüş maşallah, doğum günlerimiz de bitmek üzeredir herhalde, ben bu sene Elif'e doğum günü yapmayı çok istedim çünkü acayip derecede mum üfleme hastalığı var, sürekli iyiki doğdun anneee, iyiki doğdun babaaa diye dolaşıyo evde ama malesef yoğun çalıştım son zamanlarda vakit olmadı. Hepsinin doğum günü kutlu olsun sağlıklı mutlu başarılı uzun ömürleri olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…