2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sude dediler bugün. ay işyerinde de sordum ne olur diye sude yi beğendiler ayyy nazo kendin bul kızının adını zor iş. ben bulabilsem zamanında bulurdum doğduktan sonra buldum adını çağanın

Bir arkadasım var Eylül'de doğuracak oda bulamadı isim

alya asya beren talya Ceren düşündükleri

Ben ikinciyi dogurmiycagim halde kız olursa arya erkek olursa bora koyarim isim hazır siz hala duşunun :)))

ezgi bana gecen gün anne senin karnında bebek varmı dedi yok nerden çıktı dedim annelerin karnında bebek olur dedi :))) öğretmen demiş :KK66:)

Son düzenleme:
İyigeceler derya ve emel :)

Kizlar ece son zamanlarda cok sut icmeye basladi. Sizinkiler ne kadar iciyo gunde ?

Bir arkadasım var Eylül'de doğuracak oda bulamadı isim

alya asya beren talya Ceren düşündükleri

Ben ikinciyi dogurmiycagim halde kız olursa arya erkek olursa bora koyarim isim hazır siz hala duşunun :)))

ezgi bana gecen gün anne senin karnında bebek varmı dedi yok nerden çıktı dedim annelerin karnında bebek olur dedi :))) öğretmen demiş :KK66:)

Asyam Beren

Şevval
Alya
Mercan

Jülide
Tuana
Deren
Almina
Kardelen
Çise
Parla
Seren
oya
Mira
Mislina
Mina
Tuval
Masal
Elvan

Son düzenleme:
Günaydınlar,
Harikasın derya, doğurmayacağım ama isimleri hazır :KK60:
Ezgide süper, karnında bebek var mı diye soruyor öye mi:))öğretmenler demek kii kardeşe hazırlıyor çocukları:))

Gece yatarken 1 biberon içiyor, gündüz vermiyorum.300 cc gibi içmiş oluyor.

Masal ismini ben çok severim, bir daha doğursam, kız olsa masal koyarım bende:))))Ama doğurmayacağım için kenarda beklesin belki torunuma koyarlar:)))Begüm bu sene 4. sınıfı bitirecek, eğer okul bitince evlenirse,2-3 seneye bir torunum olur.Siz çocuk yapıp yapmamayı düşünün:))Ben torun sahibi olacağım:)))

ben geldim hava muhalefetinden dolayı istanbula gidemedim yarın şeker yüklemem ve konrtolüm vardı p.tesiye kaldı

çok sağolun kızlar isim yardımı konusunda
cidden doğduktan sonramı koydun serpil ayyy iyi o ara telaştan absürd bi isim koymamışın :)))
süpermiş derya inan pişman oldum hamilelikten önce niye düşünmedim diye kızdım kendime gerçi erkek için hazırdı kız için hiç düşünmemişim
meralcim dedim yaz fulya o yüzden de hoşuma gitti eşim biraz havalı buldu ama du bakalım :))

defne günde 500cc içiyodur bi biberon kahvaltıdan sonra bi biberonda gece yatarken ama günde 3 öğün daha versem hayır demez ama vermiyorum

İyigeceler derya ve emel :)

Kizlar ece son zamanlarda cok sut icmeye basladi. Sizinkiler ne kadar iciyo gunde ?

benimki aptamil içiyor normal sütün hiçbir tülüsünü içmiyor meyveli ballı sıcak soguk çikolatalı sevdiremedik bir türlü...

sabah kahvaltıda bir biiberon 250 cc falan içiyor gece yatarkende veriyordum bezi çıkardıktan sonra artık vermiyorum

merhaba herkese..
hatice ben sabahları pınar ın 1 yaş üstü sütü varya ondan 1 paket içiriyorum!akşam ne zamam verdiysem yatağı suladı :)günde 1 defa içiyor 2 gün önce dr.gittik hepatit a aşısın 2. dozu oldu 13kg 93cm boyu!
sizinkiler bisiklet yada plazma car kullana biliyomu aldım kullanamıyo ama duru ile arkadaşımın oğlu var o çok güzel kullanıyor:KK43:

Sizinkilere gore bizim kiz cok iciyor.gerci mayis ayinda basladi sut icmeye nesguikli sade sut icmiyor.gunde 500ml gecsin istemiyorum ama bazi geceler uyanip istiyor.bugune kadar icmedigi icin bende istedigi zaman veriyordum.fazlasi demir eksiligi yapiyormus.hani herseyden yese neysede.ne kofte yer ne tavuk.sebze ve bakliyatta yemez. Azaltayim bari bundan boyle.
Gulce bizim kizda kullanamiyor bisiklet .gerci cok istekli degil.

Sizinkilere gore bizim kiz cok iciyor.gerci mayis ayinda basladi sut icmeye nesguikli sade sut icmiyor.gunde 500ml gecsin istemiyorum ama bazi geceler uyanip istiyor.bugune kadar icmedigi icin bende istedigi zaman veriyordum.fazlasi demir eksiligi yapiyormus.hani herseyden yese neysede.ne kofte yer ne tavuk.sebze ve bakliyatta yemez. Azaltayim bari bundan boyle.
Gulce bizim kizda kullanamiyor bisiklet .gerci cok istekli degil.

benimkinin bisikleti bu bir iki pedal çeviriyor devamı gelmiyor iniyor bırakıyor çokta hevesli değil... kullanmıyor

bisiklet muhabbeti olmuş iyi olmuş defne bisiklet diyip duruyo fakat şimdi binemez diye üstünde durmadım ama kardeş hediyesi olarak alim diyorum

valla öyle nazo. sezeryandan sonra uyandırma odasında sormuşlar buldun mu çocuğun adını ne koycaz demişler çağan demişim. tam olarak uyandıktan sonra da anlatıyorum arkadaşlara kızlarrrr sonunda oldu rüya gördüm rüyamda bana sordunuz çağan dedim adı çağan olcak dedim. akıllı o rüya değil gerçekti uyandırmada sorduk çağan dedin dediler..
belki sende öyle koyarsın.. her ne koyarsan koy emin ol ona yakışanı olacaktır. stres yapma..
çağan pedal çevirmiyor ben çeviremediğini düşünüyodum ama çevirebiliyomuş geçen gün gördüm sonra yine eski sistem bisiklete binip taş devrindeki gibi ayakları ile devam ediyor..
süt de değişiyor. sabahları genelde içiyormuş ama her akşam istemiyor artık arada istiyor. veya yemek yememek için tutturduysa süt içmek istiyor. ondanda kendi dayanma kabiliyetime bağlı olarak bazan veriyorum bazan vermiyorum

ceylin de günde bazen 1 çoğu zaman 2 bardak içiyor nesquikli içer
bizim bisiklette arkadan itmelilerden ama normale de dönebiliyor döndürsek de denesek bari
burası müsait her gün 6 da iniyoruz aşağı parkımıza tek eğlencemiz:KK43:(
ha bir de köyümüze gidip sebze toplamak
kızlar yeni bir yerde çevre edinmesi ne kadar zor ben çok sıkılıyorum burda
eski evim olsaydı gidecek bi sürü kapım vardı
neyse alışırız inş

Chef zamanla alisirsin.parkta ceylinin yasina yakin cocuklar varsa anneleriyle tanisip cocuk bahanesiyle gorusebilirsin. Biz burda oyle yapiyoruz.hem cocuklar oynuyor hemde bizde iki laf ediyoruz.

X