2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sağol deryacım, bende gsliyim bu arada, ama babamız takım tutmaz allahtan:)))
Gece saat 8,30 gibi anne sütümü ısıt , uykum geldi diyor egede.Onu yatağına yatırıyorum uyuyor, orada bir sorunumuz yok, gece uyanınca benim yatağa gelmesi alışkanlık oldu.Bazen terlemezse, ya da rahatsız olmazsa sabaha kadar da uyuyabiliyor.Ama uyanırsa illa yanıma gelmek istiyor.
Yatak nasıl olsa boş diye önemsemiyorum bende:))))
Ben hikaye okumuyorum zaten kendisi uyuduğu için.Işık açık i,stemiyor o da, açık olunca uyumuyor.

ne güzel yaa. çağan ışık illa açık olcak. gece lambası da istemiyodu neyse örümcek adamlı bi.g.labası buldu onu istedi de allahan onla yetiniyo şimdilik

Bizimde Işık kapalı aksam aklımdan anlatıyorum öğlen kitap okuyorum bu hafta evdeyiz çok laf dinliyor haftaya sapitir kreşe başlayınca

merhabaaa...
serpil geçmiş olsunnn:KK43:(çok zor amann Allah yardımcın olsun..bence de herşey daha güsel olacak,samsun süper bi yermiş,kastamonuta da gelsenize..ay sonu taşınıorum sonra beklerim her zaman,biz de arada (eşim)gidio ben de takılırım ona görüşürüss:))
meralcim eşine de geçmiş olsun:KK43:
hehe biz ailece gsliyiz.nil acayip marşlar sööler,insanlar şaşar sokaklarda,çok fanatik..
kitap olarak ayşegülün yazdığı ya-pa 2-3 yaş kitapları var biz de ben acayip memnunum.çünkü kısa ve net..biz de 100 kadar kitap var valla nil çok düşkün kaka yaparken muhakkak okur:KK52:okutur:KK9:
serpilin dediği gibi her hikayede acayip şeyler var,onları okusak çocuk psikopat olur:KK53:ben pembe yalanlarla okuyorum çünkü nil resimlere bakar,o da okur yani kesin resimlerle ilgili anlatmak lazım..
valla ben nile kızıorum,hayırım da hayır yani..poposuna da 5 kardeş gidio bazen puf puf..
meralcim nil de gece kalkıp gelio zor oluo çünkü çok tepio ama daha uzun uyuo:)kalkınca da annecim çok güselsin dio,yanağımı okşarken:21::KK16:
babasına da geçen baba sen güzel diilsin demiş,sen yatışıklısın:KK52::KK52:
bizimki bööle öle siyasete bakmıo nerde eğlence bizimki orda:KK74:

merhabaaaa...
saol meralcim,ii diyelim,az önce buzdolabını temizledim...ev dandini..ama ben pehhhhh diorum:KK16:

selam kızlar nasılsınız

serpil geçmiş olsun canım

meralcim seninde eşine geçmiş olsun

Ayşegül saol pedagog bilgilerin için canım bu arada niye 3 kişilik yer yok diyorlar tatil için genelde 0-6 yaş zaten ücretsiz minicik çocuk ne yeriymiş öyle :)

dün bizede Filiz ve oğluşu Metinle Hatice ve Ecemiz geldiler biraz oturduk oynadı çocuklar Filizde çok yoğunmuş kaanda iyice hareketlenmiş hiç giremiyorum siteye dedi selam söyledi sizlere

bizde pek giremiyoruz siteye zaten , sabah çıkıyoruz dışarı 1 e kadar dışarıdayız geliyoruz yemek yiyip öğle uykusuna yatıyoruz uyanınca yine dışarıya akşam 7 de giriyoruz eve ancak, sokak çocuğu oldu oğlum iyice

oooo fifoş nası geldi emel,kocas kesin takiptedir:)))kaanı da garantiye almış:)))ne güsel olmuş valla,bize de gelin:)
emel bi yaz okulu gibi ver bare,yazık sana..tam geçen yaz ki halimi yzmışsın,şimdik en azından sabahları biras rahatım..

Slm bende bu hafta evdeyim ama dışarlarda kalamıyorum o kadar çok sıcak hava 1 saat parka çıkıp evde oynuyoruz

merhabaaa...
derya yağmur yağıo burda bugün o kadar sıcak oldu ki,anca dengelio hava,h.sonu da yağmurluymuş burası:KK43:
ezgi nie gitmio okula?

Vde vakit geçirmeye çalışıyorum firsat buldukça okulda çok huyu değişiyor laf dinlemez herseye ağlayan hircin bir cocuk oluyor okulu öyle çok seviyorki neden böyle oluyor anlamıyorum okulda sakınmış çok soz dinliyormuş tavrı bize

canım siz bilirsiniz ama okulda da sakinmiş diosun o zaman nie bi de sevioken acaba bi ara evde kaldı ondan mı o da şaşırdı..hem aklında olsun nilin de öle dönemleri oluo..ascık da kızın siz kızmıosunuz di mi ezgiye..bi de şöle yapıorum ben mesela ısırdı mı,eren seni ısırıo hiç hoş olmuo di mi bence sen akıllı bi kız olarak arkadaşını uyar,canım acıo de,bunu yapman dooru diil falan işte..ne bilim yapıosundur ama yazasım geldi..bööle olunca bak eren yaptıında hoşumuza gitmio o zaman sen nie yapıosun diorum,evet dio bi daha yapmam ki zaten:)))
nil de eve girmio okuldan gelio ablalara,gece yatarken yarın nereye gitçez,süprize mi??:KK52:

Evdeyken Melek kızmama gerek bırakmıyor canım hiç ya ne bilim huyu acayip değişiyor takmiyor bizi hiç herseye ağlıyor kreşe başladığı gün sapitmaya başlıyor birebir olmak en iyisi aslında ama isede gitmem lazım böyle idare edicez artık
gerektiği yerde kızıyorum canım ben öyle katlim degilimdir çok kuralciyimdir katiyimdir ağlamaya başlayınca odana git diyorum orada ağla anında susar özür diler

merhabaaa...
ay eşşeğe bak sen ,annesine onun düşkünlüğü:)))
gene kimseler yok,ösledimmmm.....

hala tatil belli diil ya..bizi oyalıyolar mı nedir anlamadık hep sonraki güne atıolar naza pasaport çıkarttık beklioruz, emelcim biz gemiyle gidicektik ya odamız da çok küçük asla sığmayız 3kişi bi yatak ve açık banyosu var, gemi de full müş başka oda yok diolardı şimdi de bekletiolar ama zaten direkt gemiyle gitmioruz ki 2 de uçak var aktarmalı,onlarda naza yer varmıdır ki hayırlısı artık. hatice siz ne kadar zaman kala iptal ettirdiniz, bizim 10temmuz daydı bi aydan az kaldı
derya belki sizin de okul yetersiz kalmıştır ya da bi ilgisizlik olabilir,yoksa okul motive edermiş ii davranışları artarmış biraz araştır bakalım,mesela benm gönderdiim okul sadece oyun grubunda ii, nazın şimdi eğitime ihtiyacı var o da olmayınca hep aynı oyunlardan sıkıldı bence.bi pedagoğa gidersen bi kere bile gitsen mutlaka kreşi arayıp görüşür çözer meseleyi neden çocuğun huyu değişsin ki durduk yere

merhaba...
ayşegül sinie bozucu olmuş harbiden..umarım hallolur..
valla şu an sonuçlara balıorum da benim de sinirlerim iice gerilio %50 ya ....kırasım gelio tüm ampülleri......

Yetersiz olabillir aysegul cevremizde 3 yas altı 2 Kres var bu iyisi :)) 3 yas olsa çok var sitenin bile kresi var ama seçeneğim yok maglesef kreste nelere dikkat edileceğini falan anlattimi pedogog birde hangisine gittin ezgi Dr hastane ve bayanlardan hoşlanmıyor bana erkek ve muayane lazım :))

X