2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Yemek olayı insanı gerçekten çıldırtıyor. Allaha şükür egenin yeme problemi yok fazla.Sadece rahatsız olduğunda yemiyor.Sabahtan akşama bir lokma girmiyor öyle durumda.Ama normalde yiyor.Yemediği zamanlarda ben bile sinir oluyorsam hiç yemeyen çocuklar olunca iyice çıldırır insan.
Ama serpil hiç olmazsa bakıcısında yiyor.O seni rahatlatır.
F.ebrar, sen sanırım normal yemeye alıştıramadın.Sadece püre yediğine göre.Onu dr.a sordun mu_?Bir yöntemi yok mu normal yemeye alıştırmanın.
Deryacım hoşgeldin canım.bende 2 gündür nerede bu kız diyordum,Ezgi de halasını bulmuş istediğini yaptırıyor demek kiii:)))Akraba çevresi yakında olunca evde kaldığında gelen giden çok olur.Bizim gibi olunca pek fazla gelen giden olmuyor:)))

kızımın doğduğundan beri genzine kaçma problemi var.her emdiğinde su içtiğinde genzine kaçardı..hoş hala kaçıyor..
bu yüzden hiç pütürlü yiyemedi..bi tane makarna 2-3 pirinç tanesi o kdr..
çok doktor dolaştık..dedikleri bazı çocuklar gırtal gelişimini geç tamamlar ve benim kızımda onlarda biri...

aslında uzak halasıda bize istanbul biliyorsun yani :))) karşıda oturuyor ama ezgiye dayanamaz hiç ...onu görmek için haftada bir geliyordu arabası kazalıydı gelememişti..

birde çok kafadır yaşı büyük benden çok ama iyi anlaşırız ... annem belini kırmıştı hatırlarsın ben hamileyken hep o ilgilendi bizimle hastanede kaldı... ezgiye baktı .... o yüzden çok minnet duyarım ben ona...

aa birde güneş gözlüğü aldık kızıma :)))) pembe ama öyle şirin oldu ki ... arabada ön camdan güneş vuruyor babasınınkini takıyordu :))) şimdi kendikini takıyor...

Hatırladım.Halalar çok seviyorlar zaten:)))Aslında maşallah herkese kendilerini sevdiriyorlar:))

Ben gymboree den aldım, bir güneş gözlüğü vardı ya, onu aldım:)))

bunlar filize fikir olsun diye kıs kardeşimin mutfagı ve banyosu mimar arkadaş var sinpaş evlerini yapan Bosphorus City yi falan yaptırlar o çizdi gönderdi onları yaptırdık ... mutfak beyaz lake ama desenli alt kapaklar mürdüm

inanna sağol canım inşallah iyi olacak minik egecik
f.ebrar canım benim oğlumda aynı hala ne içse arada boğazına kaçıyor.abur cubur ve meyveleri doğal halde yerken yemeklerdeki en ufak bi pütürü tükürüyor.iştahsız bebek çok zor ya, daha biraz önce iş arkadaşıma egenin yeme problemini ve 1 saat süren öğünlerimizden dolayı aklımı kaçıracağımı anlatıyordum.yemiyor ve çok zayıf.daha 9,4 kilo ve 83 cm.nasıl da belli ediyor dimi yemediğini
marsg naber canım bakıyorum ezgi hanımın keyfi yerinde maşallah çok şanslı bizim bebeler ya bizim zamanımızda ne bu kadar çok çeşit oyuncak vardı nede imkan
meral abla günaydın naber
sepetçi geçmiş olsun canım umarım çok cddi boyutlara ilerlemez as

inanna sağol canım inşallah iyi olacak minik egecik
f.ebrar canım benim oğlumda aynı hala ne içse arada boğazına kaçıyor.abur cubur ve meyveleri doğal halde yerken yemeklerdeki en ufak bi pütürü tükürüyor.iştahsız bebek çok zor ya, daha biraz önce iş arkadaşıma egenin yeme problemini ve 1 saat süren öğünlerimizden dolayı aklımı kaçıracağımı anlatıyordum.yemiyor ve çok zayıf.daha 9,4 kilo ve 83 cm.nasıl da belli ediyor dimi yemediğini
marsg naber canım bakıyorum ezgi hanımın keyfi yerinde maşallah çok şanslı bizim bebeler ya bizim zamanımızda ne bu kadar çok çeşit oyuncak vardı nede imkan
meral abla günaydın naber
sepetçi geçmiş olsun canım umarım çok cddi boyutlara ilerlemez as

iyidir canım sen nasılsın... yoktun ne zamandır dön şöyle aramıza özlüyorum muhabbetini ... egecik nasıl yavru kuş buyumuş annesi minicikti o

iyidir canım sen nasılsın... yoktun ne zamandır dön şöyle aramıza özlüyorum muhabbetini ... egecik nasıl yavru kuş buyumuş annesi minicikti o

bende özledim canım uzun zamandır egenin sağlık sorunlarıyla uğraşıyoruz ondan pek takılamadım
şimdide astım ve safra kesesi taşı derdimiz var ama iyi olacak inşallah

Son düzenleme:
Günaydın nazlıcım.Biz iyiyiz sen nasılsın_?Ege çok zayıf yaa, zaten küçük doğmuştu, bir de hastalıklar yüzünden toparlayaymamış demek kendini.Canım benim, kıyamam ona.
Dün akşam benim toplantım vardı, egeyi babası aldı kreşten.Eve girmek istememiş beyefendi.Babasıyla gezmişler.Kipaya gitmişler.Oradan araba almış 3 tane yine.Ancak ondan sonra eve gelebilmişler.Bizim zmanımızı geç, benim diğer çocukların zmanında bile bu kadar çeşitli oyuncaklar yoktu.

Günaydın nazlıcım.Biz iyiyiz sen nasılsın_?Ege çok zayıf yaa, zaten küçük doğmuştu, bir de hastalıklar yüzünden toparlayaymamış demek kendini.Canım benim, kıyamam ona.
Dün akşam benim toplantım vardı, egeyi babası aldı kreşten.Eve girmek istememiş beyefendi.Babasıyla gezmişler.Kipaya gitmişler.Oradan araba almış 3 tane yine.Ancak ondan sonra eve gelebilmişler.Bizim zmanımızı geç, benim diğer çocukların zmanında bile bu kadar çeşitli oyuncaklar yoktu.

sanırım ege yapı olarak bana çekmiş benim gibi ince yapılı keşke ablası gibi babasına çekseydi.ablamız maşallah 2 yaş ileride boyu kilosu.oğlum benim gibi olacak sanırım
bizde de aynı habire alınıyor oyuncak .sanırım kendimizde çocukluğumuzdan kalan oyuncak özleminden meraktan daha çok alıyoruz.

hatta şimdi öğlen çıkıp egeye yine oyuncak alıcam.reklamlarda şu benten saatini görüp bubu bunu diye kuduruyor.akşam babası gelir gelmez kolundan iri bi saati var çıkarttırıp üstüne vuruyor be te,be te diye bağırıyor.şimdi ona bi ben ten saati bulucam hem öğle yemeğini de ona bakarken kolay yer ümidindeyim :KK56:

Son düzenleme:
arkadaşlar çocukları pilot yapıyoruz

21 bin tl maaş alıyorlarmış yaaa

ben araştırayım nasıl pilot olunur :)))))zaten ezginin 40 ını havalimanında çıkarmıştık... göbeğide evde aprona atıyım ben onu :)))

Benim bildiğim öncelik askeri pilot olması lazım:)))Onun içinde aşırı tetkikler yapıyorlar.Ben lisedeyken araştırmıştım.:)))
Bence de göbeğini aprona at:)))

eskisehirde var sivil havacılık yuksek okulu

özel okullarda var 50 bin dolara

X