2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Hurriyet Cocuk Kulubu

Mickey ve arkadaşlarının müzik festivaline davetlisiniz. Kardeşlerinizi, yeğenlerinizi ya da dostlarınızı harika bir gösteriye götürmek istemez misiniz?
Üstelik herkese çift kişilik bilet ücretsiz!

slm kızlar umarım iyisinizdir yogundum bu hafta karne yazdım sürekli canım cıktı günümüzün sorunu ögrenme güçlügü....hala 2 ye kırmızı üçgene yeşil diyen ögrencilerm var allah cocuklarımıza akıl zeka versin kullanma gücü versin....
metin süper ötesi konusuyo hiç susmuyo ...ondaan sonra farkındayım gercekten mi bak şuna farkeder farketmez kelimelerini cümlede kullanıyo bizi şok ediyo ama yemiyo kural tanımıyo.....işim vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

iyi akşamlar
bizimki evde durmadı babaneye indik orda da durmadı hadi hadi anne diye yedi bbeni eve çıktık hazırlandık dışarı çıktık pazar vardı ama girmedim defneyle araayla çok zor oluyo sabah çıkıyorum genelde akşama kaldımmı girmiyorum caddede dolaştık bizim caddeyide alt üst kendime yine bişey bulamadım bu seferde eşime yaradı ona aldım

duygu kız nerden biliyon sen iflas ettiklerini tüh yaaa kötü olmuş

derya bende not edimde bi dahaki ayda diğerlerinden alırım

aaa bu arada duygu dün istediğine baktım hiç yoktu başka yerde rastlarsam yine bakarım

slm kızlar
duygucum kazasız belasız kullan arabanı
hatice o tiyatroya gitmyin ya gerçi size yakın ama biz gittik ona hem hiç 2yaşa uygn diil hemde o mozaik çok eski sıkıcı derme çatma bi yer
derya ben de 28 oldum ya kendmi 18hissetsem de:KK17:
biz sürekli dergi alıyoruz naza micky arı maya callou falan.hem oyunları boyamalrı oluyo oyucak hediyesi de ooluyo içindeki karikatürleri defalarca okutuyo baya vakit öldürüyoruz
eyvah eyvah 2ye mutlak gidin kızlar çok eğlenceli
annem bendeydi 10gündür deli gibi gezdim yarınn gidiyo eyva eyva:KK58:

duygu kız nerden biliyon sen iflas ettiklerini tüh yaaa kötü olmuş

derya bende not edimde bi dahaki ayda diğerlerinden alırım

aaa bu arada duygu dün istediğine baktım hiç yoktu başka yerde rastlarsam yine bakarım

canım ben kış başı safranboluda bi kız çocuğunda gördüm bi bot,çok hoşuma gitti,sordum neden die ,dediler,next,aradım kızları bulun die,nişantaşında vardı,arkadaşım gitti,dooru düzgün bişi kalmamış dedi,iflas etmişler,herşeyi yok pahasına vermişler..tüh dedim!1ordan biliorum..
kızınında ,eşinin de cicileri hayırlı olsun:))saol bu arada görürsen haberim olsun:)

slm kızlar
duygucum kazasız belasız kullan arabanı
hatice o tiyatroya gitmyin ya gerçi size yakın ama biz gittik ona hem hiç 2yaşa uygn diil hemde o mozaik çok eski sıkıcı derme çatma bi yer
derya ben de 28 oldum ya kendmi 18hissetsem de:KK17:
biz sürekli dergi alıyoruz naza micky arı maya callou falan.hem oyunları boyamalrı oluyo oyucak hediyesi de ooluyo içindeki karikatürleri defalarca okutuyo baya vakit öldürüyoruz
eyvah eyvah 2ye mutlak gidin kızlar çok eğlenceli
annem bendeydi 10gündür deli gibi gezdim yarınn gidiyo eyva eyva:KK58:

saol canım:))
kızlar aklımdayken yazayım,resim içinboş resim defterine ağırlık verin,sınırlı boyama hayal gücünü bastırıomuş!!

biz büyük boy resim defteri almıştık. zaten boyama kitaplarını tutturamıyo ki daha. sizinkiler içlerini boyayabiliyor muu

merhaba:)))
ahhh yaaa zone reality de bebek acil var,nası güseller ama nelerle boğuşuolar,off içim sıkıldı,Allahım bebekleri koru:KK59:

ben de hep defter alıorum nile ama artık kendi de kitapevine gidebildiği için seçio arada boyama kitabı:KK37:
ay yazamayacağım şun seyredeyim..

biz büyük boy resim defteri almıştık. zaten boyama kitaplarını tutturamıyo ki daha. sizinkiler içlerini boyayabiliyor muu

Bizimde resim defterimiz var karalıyor 1 yapıyor ay yapıyor heh oldu diyor birde :))
kitaptada mesela balığın kuyruğunu boya diyorum orayı boyuyor icini boyuyor ama tasirdigida oluyor tabi ama başarılı bayağı

aferim ezgiye.
bide siz ne boya alıyorsuuz. biz bi parmak boya almıştık ama çağan elinin pislenmesinden hoşlanmıyor. cesaretlendiriyorum yıkarız geçer falan gibi elini boyaya daldırışını görmelisiniz off puff surat ekşimik iki dk dayanıyor sonra kucağıma el havada hadii..
aldığım pastellerde biraz bastırmak gerekiyo ondan da ben pek hoşlanmadım zehirsiz diye aldım bildik bi marka ama

Kuru boya pastel en sevdiği ise keceli kalem renkli almıştı
parmak boya evd kullanmıyorum okulda yapıyorlar

merhabaaa..
ay ben de guajdan ve parmaktan nefret esiorum hatta pastelden,keçeliden de:)))
en iisi kurusu onda faberin üçgen şekilde olanından kullanıorus ama bizim evde hepisi yapılıo,duygu kriz geçirio:KK37::KK50::KK53:
hehhe kızlar,nil bugün kemer istedi gittik aldık,çok komik ya:)
bi de toka,ruj,oje,göz kalemi:KK53::KK52:Allaam bu kadar mı süslü olunur ya???:KK74:

duygucum kızların doğalarında var süslülük. Aslı'da geçen gün siyah boya kalemi ile gözünü boyamaya çalışıyordu, gülsemmi korksam mı bilemedim. Bugün komşular bendeydi, kızıma gecikmeli ikinci doğum günü yaptık çok güzeldi. 6 aylık bir bebek vardı, bebek annesiyle nereye Aslı peşlerinde, bebeği öptü durdu, sarıldı sıkı sıkı, sonra oturdu ve bebeği kucağına vermemizi istedi, kucağına oturtana kadar da otu,otu diyerek bacaklarını gösterdi, oturtuğumuzda ise yüzündeki o mutluluk unutulmazdı....

merhaba kızlar

kimsecikler uğramamış bugün buraya

bizde oğluşuma küçük bir akvaryum aldık içine de bir kaç balık nasıl hoşuna gidiyor bir görseniz onları seyrediyor bütün gün

bende bu gün gittim kuuru boya ve keçeli aldımama keçelileri çıkarmayı düşünmüyorum. bide onları sağdan soldan temizlemek var. yıkanabilen boyalar varmış gazlı ları ve mum olanları. bi araşırma yaptım mumları kesinlikle önermiyorlarmış. yenebildiği için herhalde. ama bulduğum sitelerin hepsi yabancı sitelerdi. bide derya senin önerdiğine bakayım. emel seninkilere de bakacağım.
kızlar eğitici kartlar arıyorum. tamamlama eşleştirme kartları. ahşap olanları varmış nette baktım istediğim gibi bişey bulamadım. araştırmalardayım hala..
ahşap bulamazsamda kartları alırım artık. burda bi kitapçı var. d&r çakması biyer. bugün oraya gittik. aradım taradım yok. çağana bikaç kitap aldım. ilgisini çekme durumuna göre paylaşırım. martta antalyaya gideceğiz. oralarda bakarım bide netten almak için acele etmemsem mii

X