2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nie kız odadan odaya geçemiyonuz biz yavaş yavaş dışarı gezmelerine bile başladık misal son doktor kontrolünden sonra annemle gezdik sonra geçen annem bendeydi babam aldı bende onlarla gittim eve geze geze gittik ben anneme gittiğimde c.tesi günleri illa gezer dolanırız misalkesin yarında takar kanguruya gezerim tabi bu gezmeler çok sokakta olmuyo yani mesela yarın babam arabayla çıkarır bizi biz birbirne yakın mağazaları dolanırız eğer daha başka yere gidiceksek babam götürür hastane sonrasıda dolandık dolandık taksiyle dönüdk eve

ya canım bizde çıkıoruz dışarı ama hep ew gezmesine gidioruz yakın yerlere,bir defa çarşıya çıktık ağladı sokakkta çok fena,emzirmek alt açmak sorun oluo,havalrda hep yağmurlu burda,
karşıyakada oturuorum canım,sen nerelisin ??

anladım canım ben mama verdiğim için onu ayarlıyorum mamamız 4 saatte bir mamayı yediriyorum gittiğim yere görede yanımada alıyorum ama genelde dışarda 4 saatten fazla kalmamaya çalışıyorum benimki kanguruda uyuyo hep
ben traklıyım ama doğma büyüme istanbulluyum izmirde ahbaplarımız var abimde askerliğini orda yaptı 4-5 kere gelmişliğim var

slm kızlar valla ben banyomu hep yapıyorum kızlar hergün kızımı yıkıyıp uyuttuktan sonra ben giriyorum.çünkü banyo sonraları mutlaka en az 1 saat uyuyo buda benim işime yarıyo ama çok uzun kalmıyorum 15-20 dakka yetiyo zaten.

merhaba kızlar ben yeni katıldım,bende ocak annesiyim.bebekler büyüdükce daha az kaka yapmaya başlarlar,her gün yapıyorsa problem yoktur bence.

uyuyo şuanda mışıl mışıl girsemmi iki dakka yoksa durdum durcağım kadra kocişimi beklesem

nazo bekleriz yolun düşerse yine buraya,buranın ayrı bir havası var istanbula göre bence,bu arada sen şimdiye girip çıkardın duşa:)))bu kk acayip oyalıo ya,bende bazen takılıp kalıorum işlerde kalıo,tembelleştım iyice((

seda naber canım,

ismiye hayırlı olsun bebişin

:)))) sorma ezra şimdi aklımdan geçridim zaten dedim kesin demişlerdir bu kadar düşünene kadar çoktan girip çıkmıştır demişlerdir :)))))) aynen kk benide acaip oyalıyo eğerki açmazsam bayağğğ iş yapıyorum ama eğer açıksa başından kalkamıyorum
inşallah gelmek isterim bencede oranın tadı başka orda yaşamayı isterdim çok beğenip sevidğim bi şehir
ismiye hayırlı olsun aramıza hoşgeldin

ii canım bi yandan duruşumu sallıyorum bi yandanda yazışmalarla faceyi takip ediyorum çok yoğunum çokkk:roflol:sen nasılsın canım berrak nasıl uyuyomu.bis gene huysuzuz valla ne olcak halimiz bilmem iki gündürde yıkayamadım aşıdan dolayı.esracım senin aşıda da hemşire 3 gün yıkamayınm demişmiydi .duru hergün yıkanmaya okadar alıştıki terör estiriyo valla korkuyorum bende bişi olur die.:çok üzgünüm:

kızlar kendime tricker yaptım nereden eklicem. çok acemiyim çook

canım hoşgeldizin yanındaki rumuzuna tıkla çıkan sayfada Kilo-Doğum TakipDeğeri Düzenleye tıkla oraya yapıştır.
bende çok biliyom yaa esradan öğrendim şimdi sana satıyom emeğe saygıı:lepi: :roflol:

kızlar sizi dinledim iki dakka girip çıktım ama sinirim bozuldu azcık seksi bişeyler giyim dedim ama olmadı dar geldi ve çok itici oldum ((( göbek bel sırt ayyyy kendimden iğrendim en iyisi kamufle edici pijamaları giymek kociş yaklaşırsada ışığı kapatırız artık adamın yanında soyunup giyinmeye bile çekiniyorum offff nası gidicek bu kilolar

nil de husursuzlanmıştı canım ben kolu dışında güzelce silmiştim azcık rahatlamıştı..
bu arada 15-20 dk duştan bahsetmişsin,ben de hergün duş alıorum ama 5 dk çok kıskandım vallaklava:
biri rezeneyi sormuştu galiba :ben sabah akşam 25ml verilebilir die biliorum...
ezra anlat azcık naaptınız ??

sağol sedakt yaptım ama olmadı herhalde... neyse tickerimde eksik olsun :) sütümüz olsun yeter :)

bende siliyorum canım aşı olduğu günden beri ama yetmiyo bizimkine alıştığı doğduğundan beri hergün yıkanmaya.çok huysuzluk yapıyıo.bakalım bü geceyide atlatırsak yıkıycam yarın inşallah valla banyodan sonra mutlaka en az 1 saat en fazla 3-4 saat uyur ozaman bende hemen girip çıkıyorum hiç uyanmadı şimdiye kadar sorun olmadı yani ama bebekten bebeğe değişir .

kızlar kendime tricker yaptım nereden eklicem. çok acemiyim çook

sedanın dediği gibi rumuzdan sonra hakkımda kısmında kilo takip,orayı atlamışın sedacım:lepi:

kolay gelsin bakalım,uyuyodu şimdi uyandı berrak hanım,aşı için 3 gün yıkama kabuk tutacak demişti ebe,yıkamadım bende ama kabuk falanda tutmadı hiçkafamçokkarıştı

ya benimde kilom kalmadı ama vücüdum genişlemiş sanırım,bende eski giydiğim şeyleri yakıştıramıorum kendime,yeni dolap düzmem gerekkötükedihüso

canım buluştuk meralle,annesi ve kızkardeşi ilede tanıştım,başka kimse gelmedi,1 saat kadar oturduk alsancaktaki pastanenin bahçesinde,egehan çok tatlı maşallah,arabasında uyuyodu,sizlerden konuştuk,kulaklarınız çınladımıkaydirigubbakcemile2
çok ii oldu buluşmak keşke hepinizle tanışabilsek:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…