2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sorma yaaa bende kilo gitmişti ama süt muhabbetine geri geldi bide midem büyüdü doymuyorum bi türlü hamileyken bile böle yemiyodum
bu arada kızlar öle bi iki günde tutmuyo hatta bende kabuk tutmaınca anaaa aşı tutmadı dedim ama değilmiş genelde 1-2 ay sonra kabuk olurmuş bizim 1 ay sonra oldu

neyse kızlar ben kaçar birazdan kociş gelir herkese iyi geceler bebeklerine uzun uykular :))))
bizim uykularımızın onların olsun sizde sütünüzle kalın :)))))))

bende bakim koluna farketmedim şimdiye kadar ama,
minnosh sanada ticker yapabilirim istersen,senin neyin eksik.)))

valla bizdede kabuk falan yok ama bu gecede geçtimi olay bitiyo yarın sudayıs kısımla.
esracım sen istanbula gelmiyormusun hiç öyle olsaydı yazında istanbul grubunun buluşmasına gelirdin fenada olmazdı hanii.tabi biz tembel istanbullular biaraya gelme planlarına başlarsak.

canım ben 15 gündür yastık kullanıyorum.ama tam yastık değil annem yaptı 5 cm kalınlığında ufak birşey.başı omzundan aşağıda kalmasın diye.
ayakkabı giydiremiyorum ayaklarında sorun var tedavisi bitince.
multitaps ve deviti aynı anda veriyorum.multitaps 1 cc devit 3 damla.
ağladığında hemen bakmıyorum yırtınıyor o zaman müdahale ediyorum.

canım ben kullanıyorum.ilk başta günde 3 defa 8 er damla idi.şimdi çok güzel gaz çıkarıyor günde 1 defaya düşürdüm ama vermeyi kesmiyorum başa dönmemek için.

mrb bynlr bişey sorucam şu bebeğine rezene verenler acaba kaç ölçek ve gunde ne kadar içiriyosuınuz bilg verirseniz sevinirim

canım 100 cc ye 1 çay kaşığı konuluyor.ama ben 30 cc ye çay kaşığının 3 te 1 ini koyuyorum fazlasını içmiyor çünkü.

bu arada kızım tüm gece 4 e kadar uyumadı.izmirlilerin buluşmasınada gidemedim.annemde evinde değildi bırakacak kimsemde yoktu.

bende bakim koluna farketmedim şimdiye kadar ama,
minnosh sanada ticker yapabilirim istersen,senin neyin eksik.)))

:roflol::roflol::roflol: neyi eksik olcak ya belkim fazlasıda vardır valla çok sevaba giriyosun esracım kendi adıma cahillik zor iş valla.

ezracım çok sağol ticker yaptım ama görünmüyor.. herhalde flash lı olduğu iiçin göstermedi. janjanlı bişey yapmıştım. şimdi başka siteden deniyorum. olmazsa beraber yapalım

sedacım kuzenim var istanbulda,daha önceleri sık gelıordum iş gereği kursa,ewlendıkten sonra gelmedim,kısmet siz buluşun ben gelirsem yine toplarım sizi.)))

kızlar kuzum bronşit başlangıcı olmuş bugün hastanedeydik kaç tüp kan aldılar üni hastanesinin bu yanını hiç sevmiyorum çok kötü öksürüyor daha önce bronşit başlangıcı olan bi arkadaş vardı kimdi hatırlayamıyorum şuan acaba ne kullandı ne kadar sürdü dr 10gün sürer en az diyo bronşite çevirmesi çok kolay bebekler daha tam gelişimlerini sağlamadıkları içn bilmemm ne dedi çok kötüyüm iştahı nerdeyse sıfır sürekli uyuyo bayılıp bayılıp gidiyo Allahım ne zormuş sen bize yarım et sizlerde dua edin ne olur.

ben sadece multitabs 1cc veriyotum monte

evet esracım bende bu doktorları anlamıyorum birinin dediği birini tutmuyor hangisine inanıcaz biz
banada 3 gün banyo yapmasın dediler verem aşısından dolayı mikrop kapmasın diye

bricanayl diye üsye şurubu verdi nerde nasıl üşüttüm bilmiyorum ev 25 26derece sürekli 2 -3 gün annemlere gittik giderken bi arkadaş güneş görmeli demişti bende yüzünü açmıştım biraz güneş alsın diye açmaz olsaydim off ne bilim ya olan oldu işte siz evde şapka takıyonuz mu annem takmıyosun ondan oldu diyo uyanıncada sırtına bişey giydirmiyordum ben

geçmiş olsun başakcım , canım ya kıyamam ben ona annesi bol bol emzir sütün iyileştirsin onu, bu arada sana ne kadar çok benziyor çok şeker maşallah

bende şapka takmıyorum evde, uyandığında yelek giydiyorum ama sonra çıkarıyorum

inşallah canım ya bede çok isterim ama bisimkiler yaza bıraktılar buluşma işini yazada herkes bi yerlere dağalır yazlık falan sanmıyorum ama az kişide olsa ii olur aslında bakalım kısmet.evet sen geldiğindede bi araya geliris zaten ilk buluşmadan sonra daha bi sıcaklık olur insanda arkası gelir die düşünüyorum ben.

calemityjane geçmiş olsun,

arkadaşlar hepinize iyi geceler diliyorum. daha geniş bir vakitte tanışıp görüşmek üzere...

geçmiş olsun başakcım , canım ya kıyamam ben ona annesi bol bol emzir sütün iyileştirsin onu, bu arada sana ne kadar çok benziyor çok şeker maşallah

çok teşekkür ederim canım evet sık sık emzirmeye çalışıyoorum ama ağzını resmen kitliyo,o kadar iştahsızki saatlerce emzirmesen emmiycek zorla bikaç dakika emziriyorumkaydirigubbakcemile

calemityjane canım çok geçmiş olsun sanırım filizdi rahatsızlanan ama kendiydi bebeğede sütünden geçmişti die haqtırlıyorum şuan iiler ama öle hatırlıyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…