2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa ciddenmi aşık bunu hiç duymamıştım doktorumuz falanda hiç uyarmadı evet her banyoda şampuan kullanıyorum ben dur bakim önümüzdeki hafta öle yapmıyom işe yarıycakmı

banyodan sonra uyumuyormu senin oğlan.benimki uyuduğu için yapıyorum uyanık olsa bende yapamam kusarsa boğazına geri kaçarsa diye korkuyorum bende.

ben uyurken bile cesaret edemiyorum banyoya girmeye.gece aynı odada yatıyoruz.gündüzde salonda yatırıyorum.gözümün önünde olsun.işde yapsam sık sık gelip bakıyorum.bizimki uyurken bile kusma yeteneğine sahip.

bizimde uzun süre olmadı şurda bi haftadır var uğraşıyorum uğraşıyom gitmiyo

bende öle aşık aynen gece odamızda gündüz salonda bende gündüz uyusa bile banyoya girmiyorum ama dediğim gibi diğer işlerimi yapıyorum

ben de hep şampuanlıorum nili??olmadı şimdilik konak

canım bizimkiler saçlıya ondan olmuyor sanırım konak.benim oğlanda da olmadı hiç.
bende her banyoda şampuanlıyorum bir güzel köpürüyor beyefendimizin saçları çok zevkli oluyor yıkaması.

iyide anacım benimkide kel değilki gerçi sizinkilere göre kel kalıyo ama yinede saçı var gerçi daha çoktu döküldü ve dökülmeye devam ediyo ve benimkide dökülüyo hemde acaip dermatoloğa gittim çünkü acaip tutam tutam yastık dolu banyoda öle berbat kel kalcam sandım gittim doğumdan sonra bu aylarda çok normal dedi merak etme yerine gelicek dedi hatta kan test, yaptırdı vücutta eksiklik varsa takviye yapalım dedi

hepinize merhabalar kızlar sabahtan beri daha yeni okuyabildim oğlandan fırsat yok bugün cin gibi maşşallah hiç uyumuyor

1. yastık kullanmıyorum
2. ayakkabı giydirmiyorum
3.ACD3 kullanıyorum günde 10 damla
4. hemen koşuyorum valla kıyamam ben ona

bizede doktorun biri 1-2 yaş arası yada 5 yaş sonrası dedi, biri de 1 yaşından önce dedi bende anlamadım hangisi doğru

nazocum bebeklerin göğsü daha doğrusu memişleri şişermiş hatta süt bile akabilirmiş bu doğum sonrası hormonlarla ilgili bir şeymiş ama kesinlikle ellememek gerekiyormuş, bizimde yaşlı bir komşu teyze vardı doğumdan sonra bana memelerini ov kızım süt toplar canı acır dedi banada saçma geldi araştırdım doktora sordum ellemeyin sakın diyorlar

saol canım...
devıtı bız 3 damla verıyoruz boylede devam edecekmıs
arkadaslar aranızda ates dusurucu fitil kullanan varmı varsa doktorunuz buna bı sınırlama koydumuuu

özlemcim geçmiş olsun canım

ben yanlızken banyoya giremiyorum.uyanırda çok ağlarsa diye korkuyorum.elektirikli süpürkeyi de çalıştırmıyorum sesini duyamam diye.ben fazla mı pimpirikliyim ayol...

bende aynen senin gibiyim banyo yapmayı bırak eğer mutfakta falan işim uzunsa yanıma alıyorum tek kalmasın diye

benim nerdeyse 1 aydır var banada iyi gelmedi z.yağ , ben sütümü sürdüm biraz yumuşayınca taradım o çok iyi geldi, ama bende her banyoda şampuan kullanıyordum şimdi kestim , bu arada sebamedin şampuanını kullanıyordum geçen deneyim dedim gözlerim yandı kızlar

duydum pembe bence yoktur düşünsebe daha ilk dakikalar muhabir ses yok diodu bu kadar saat ya kan kaybından ya da soğuktan donarak..... kurtarma ekiplerinde bile donma tehlikesi atlatan var

yok ekincim bu öle bişey değil senin dediğini biliyorum evet göğüsleri ovmak hiç iyi değilmiş bu bertme ani bebek ani hareketle kafasını öne geriye atıyo ya ondan olurmuş tam boyunla meme arası göğüs kafesi kısmı

haberturke bakın 44 te, hepsi ölü diyolar cesetlerin yanındaymışlar

Allah rahmet eylesin çok zor bir ölüm(Tüylerim diken diken oldu dağın başında ölümü beklemek...Çok etkileniyorum böyle şeylerden hiç o helikoptere binerken ölcekleri akıllarına gelirmiydi...

Allah rahmet eylesin çok zor bir ölüm(Tüylerim diken diken oldu dağın başında ölümü beklemek...Çok etkileniyorum böyle şeylerden hiç o helikoptere binerken ölcekleri akıllarına gelirmiydi...

Evet cnm gerçektende çok zor... Arama yapan adamlar hareket halinde oldukları halde donma tehlikesi içerisindeler. Hareketsiz durumda olan insan o fırtınada karda nasıl sağ kalabilirki..

seyredemedim ben ama tahmin etmiştim.Allah rahmet eylesin ..

balım köpürtmek zevkli de durulamak:))

bugün laptop eşimde ancak fırsat bulursam uğarayabiliyorum çalışma odasına kıslar bizimde saçımız var ama konak oldu bizdede her banyodan önce bebeyağı sürdüm bende nihayet geçti ekinsucum bende baştan sebamed kullanıyordum tüm ürünlerini değiştirdim valla boşuna para birde benim oğluma yaramadı hiç johnsın kullanıyoz artık şammpuan falan kokusuda güzel
monte valla hergün tatlı tüketiyorum valla hamilelikte iyi dayanmışız anam

oyyy nevresimleri deiştirdim örtüleri kaldırıp toz aldım yatak odasıda tamam mutfakta tamam sayılır biraz daha işim var ama acelesi yok banyo kaldı bide kendimi yıkamak bide defnoşun ütüleri var biraz kociş geç gelcekmiş onu beklerken yaparım artık

çok hamaratsın nazo valla ben koca gün tek yaptıım şey yemek.defne uyudu heralde bütün gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…