2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlaaar merhaba nasılsınız ben çok şükür rahat bi lohusalık geçiriyorum arada sıkıntı oluyo o kadar oda normal saolsun annemde eşimde idare ediyolar ama bende hep kendi kendimi telkin ediyorum kızlar benimde sütüm az naparsam yapiyim artmadı doktor olabilir Allahtan yapacak bişey yok diomamada veirorum mevburen napim canı yerinde olsun iki damlada alsa anne sütü kardır diorum

bence de canım memeni de emdir ki tıkanmasın:))ay öp benim için ayaklarından bebişini:)

valla hanımlar benimde loğusalık kötü geçiyor kaynanamlar burda gitsinler diye bekliyorum ama çocuğu bırak almayı sevemolar bile çok kötü kavga etmiştik o günden beri konuşmuyorum oğluma bile dokundurmuyorum uzaktan kedinin ciğere baktığı gibi bakıyolar ben salona çıkartırsam bebeği ama anem bbeğ kucağından indirmiyor onada kızıyorum valla bırak ben annesyinm halledeyim diyorum allahtan işey demiyor yoksa anem çok alıngandır şu kırkımız çıksada heks gitse

herkeze merhaba arkadaşlar bende hastaneden çıktım artık evimdeyim çarşamba gününden beri hastanedeydik bugün çıktık bende sezeryan oldum doğum takip çizelgesine baktım artık oraya yazmıyorsunuz sanırım neyse nereye yazıyorsunuz doğuranları benide eklerseniz sevinirim bu arada egemiz 3,280gr doğdu boyuda 49cm doğuranlar hepinizi tebrik ederim

herkese slm,bugun son dr kontorlune gittim.yarin buyuk gun.sabah 9.30 da hastaneye gidicem suni sanci vericekler insallah aksama kalmaz da dogururm..benim icin dua edin cunku cok heycanliyim.insallah kolay bir dogum olur.

slm anneler umarım hepiniz iyisinizdir. beni soracak olursanız henüz doğuramadım, sizlerin iyi olmasına çok sevindim doğum yapan anneler bebişlerinizi sağlıkla büyütmenizi dilerim. dularım sizinle oldu hep sizde dualarınızı eksik etmeyin.hepinizi çok özledim ama evde pc olmadığından iletişim kuramıyorum ama aklım hep sizde.
bi aksilik olmazsa perşembe günü delta hospıtalda sezeryanla doğumum gercekleşicek bilgilerinize sunulur.

allahım meleklerinizin ve tüm sevdiklerinizin yanında olsun,

saygılarımla,

kız annesikaydirigubbakcemile2

kizlar slm bende 3saet sonra hasteeneye yatiyorum suni sanci vercekler dogum ne ^zaman olur bilmiyorum sanci verince hemen gelirmiki aycok heycanlyim arkadaslarya.herkse hayirli dogumlar diliyorummmmmm bu ardaa

gülsü hadi hayirlisi canim.ben de sabah gidicem sanci vericekler.
ancak aksama dogururm heralde,sen de sabaha kalmazsin insallah.
dr a sordum sanciyi verince hemen olur mu diye o da garnti veremem rahim acikligina bagli dedi.yani belli olmazmis.ben cok heycanliyim bu gece uyuyamam artik yarin kizim kollarimda insallah....

bak seninle ayni gune denk geldik yine de hayirlisi olsun.

gülsü hadi hayirlisi canim.ben de sabah gidicem sanci vericekler.
ancak aksama dogururm heralde,sen de sabaha kalmazsin insallah.
dr a sordum sanciyi verince hemen olur mu diye o da garnti veremem rahim acikligina bagli dedi.yani belli olmazmis.ben cok heycanliyim bu gece uyuyamam artik yarin kizim kollarimda insallah....

bak seninle ayni gune denk geldik yine de hayirlisi olsun.

kancicegim seni o kadar iyi anliyorum ki ben doguma gidecegim gece sabahladim bir damla uyuyamadim. Insan gercekten cok heyecanlaniyor. Insallah sorunsuz bir dogum yasarsin. Allah tumdogum yapacaklarin yardimcisi olsun, tabi biz lohusalik yasayanlarinda :)

Bu arada zor bi donem yasiyorum kaynanamla kayinpederim bende kaliyor esim hala yurtdisinda , subat 20 de gelicekti mart 17 ye sarkti. o zmana kadar ailesiyle kalicam, cok zor oluyor bazen coookk bunaliyorum sutum zaten zor geldi kacmasa bari:çok üzgünüm:

saol aslicim insallah...
senin iisin de hic kolay degilmis dogrusu.neyse insallah esin
tez vakitte gelir de sen de kurtulursun.kolay degil tabi daha yeni dogum yaptin esine en cok ihtiyacin oldugu zamanlar.Allah yardimcin olsun senin de bebeginin de.kafana takmamaya calis cnaim belki sütün o yuzden azaliyordur..bebegini beslemen gerek annesi.onun sana ihtiyaci var...

SMİRSK

KANÇİÇEĞİM

GÜLSU

Kızlar ALLAH yar ve yardımcınız olsun İnşallah çok rahat ve kolay bi doğum olur...

Kızlar ben de çok daralıorum annem bende ve bebei hiç bana vermek istemior en son surat yaptım gece vermek istemedim oda bebei yataa bi hırsla bıraktı gece yarısı odanın kapısını bi çarptıki sormayın ertesi günü iki gözü iki çeşme ben çocuklarımın yanına sıamıorum die bende de hala anne korkusu var inanın saatlerce dil döktüm gönlünü aldım ama çıldırmak üzereyim büyük konişmiim ama benim de evlatlarım var bunları yaşadıkça evlatlarıma kesinikle rahatsızlık vermem benim yaşadıklarımı yaşamasınlar:KK43:((

SMİRSK,KANÇİÇEĞİM,GÜLSÜ hepinize sağlıklı ve kolay doğumlar ben bebeğimi aldım ve çok mutluyum çektiğimiz zor günlerin hepsini unutturdu küçük egem.hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

Kızlar ben de çok daralıorum annem bende ve bebei hiç bana vermek istemior en son surat yaptım gece vermek istemedim oda bebei yataa bi hırsla bıraktı gece yarısı odanın kapısını bi çarptıki sormayın ertesi günü iki gözü iki çeşme ben çocuklarımın yanına sıamıorum die bende de hala anne korkusu var inanın saatlerce dil döktüm gönlünü aldım ama çıldırmak üzereyim büyük konişmiim ama benim de evlatlarım var bunları yaşadıkça evlatlarıma kesinikle rahatsızlık vermem benim yaşadıklarımı yaşamasınlar:KK43:((

Kendi annen olunca laf anlatmak daha da zor oluyor. Bende annemin elinden alamiyorum geldigi zaman. Gerci surekli kalmiyor benimle arada geliyor. Kayinvalidem sorun olmuyor ona pek vermiyorum zaten :)

selam ocak anneleri bende 2009 haziran annesi olucam inşallah yazılarınızı okuyunca heyecanlandım kızlar Allah doğum yapan bütün arkadaşların bebeklerini analı babalı büyütsün...
sıradaki arkadaşlarında kolay doğumları olsun inşallah bebekleri hemen kucaklarına gelsin dualarım sizlerle...darısı başıma...

Kızlar saolun iyi dilekleriniz için ama bende hala tık yok perşembe tekrar gidicem doktora yine gelmesse belki pazara kadar bekletir:KK43:İnşallah perşembeye kadar kendiliğinden gelir.Ama tembel oğlum daha kanala inmemiş bile:KK43:

Ay inanmıyorum kançiçeğim daha bugünmü gidiyo doğuma, valla kız gelinlik oldu karnında :))

Bende minnoşumu kucağıma aldım çok şükür arkadaşlar, 16 ocak cuma günü 3920 kg, 53 cm doğdu bebişim ama 3.600 kg çıktık hastaneden, çoğu şişlikmiş yani, göya kilolu doğdu ama okadar minik ve cılızki tutmaya korkuyo insan, hiçte kilolu falan değil yani, daha ufak olsa nasıl bakacakmışım bilmiyorum, birbirimizin dilini öğrenmeye çalışıyoruz şimdilik, aramız fena değil, ben şu sezeryan ağrılarını bir atlatabilirsem daha çok şey anlıycam ama çok zorlanıyorum bebeğe bakarken, heryerim ağrıyo doğum hiçte kolay değilmiş ama çok güzel bişeymiş :))
Allah doğum yapacakların hepsine kolaylıklar versin, hepimizin yavrularını bağışlasın, sağlık sıhhat versin inşallah.

Bu arada Elagülce'den haberi olan varmı ? Biz aynı hastanede doğum yapacaktık aslında onu hastanede bulmayı planlıyodum ama bizi hastaneye gider gitmez hemen sezeryana aldılar, sonrasında da zaten yürüyemediğim için gidemedim yanına, inşallah iyidir herşey yolundadır.

Herkese günaydın hala doğuramadım Allahım kançiçeğim ve waterfull la aynı kaderi paylaşıcam galiba bu gidişle.Anlaşılan en son ocak annesi ben olucam:KK43:(

X